Cyfra+HD

magik1973

New member
Panowie, jak ktoś nastawia się na oglądanie głównie sportu (piłka nożna, nba), to gdzie pójdzie...? Sam płacę co miesiąc 140zł za C+, więc 2zł nie robi różnicy.
 

wszystkojedno

New member
Witam, jeśli interesuje Ciebie głównie sport, to rozważ wypowiedzenie kilku
"zbędnych" programów w c+ oraz zakupienie n-ki. Ja tak mam i jestem zadowolony. Z jednej strony canal+spor, a z drugiej cały pakiet sportowy
(w n-ce trzeba zamówić min. 2 pakiety w sumie za 32zł.).
 

milla

New member
To nie chodzi o te 2 zlote, bo to faktycznie niewielkie pieniadze. Ale wkurzajace jest to, ze wszystko jest tak pokrecone i nie mozna sie niczego dowiedziec. Nie przyszloby mi do glowy, ze mam mniej niz 30 dni na rozwiazanie umowy.
 

magik1973

New member
Za pakiet prestiżowy płacę 103,60zł, reszta to dodatki (najem dekodera HD i kanały HD) które podbijają kwotę faktury do 140zł.
Liga niemiecka mnie nie interesuje.
Hiszpańska, francuska, włoska i angielska owszem.
 

Kostka82

New member
No i bądź tu człowieku mądry...14 czy 30 dni?a nie można do nich poprostu zadzwonić i zrezygnować? czy ma to być w formie pisemnej?
 

jacekkub

New member
Pozwolę sobie na odrobine złośliwości ale mam wrażenie, że Cyfra podłączy nam HBO HD 30 maja i w promocji będziemy oglądac ten kanał bezpłatnie do końca miesiąca
 

wilczur

New member
Dobry moment na podwyżke

Mnie sie wydaje, ze dali teraz pdowyzke bo niby ma byc HBO HD, pewno jakas promocja, miesiac za darmo itp., pozniej bedzie trzeba dodatkowo placic za HBO HD. Wyniosa nam kase, oczywiscie malo, ale jak zsumowac wszystko to wyjdzie. A tak to macie czas na ogladanie telewizji??Ja to chyba juz bym wolal by mecze mozna bylo gdzies w kinie obejrzec.
 

Kostka82

New member
Ale co z tego że dają HBO HD do końca miesiąca za free skoro mój telewizor nie jest przystosowany do telewizji hd...
dzięki za ten formularz, pewnie z niego skorzystam:)
 

Lech

New member
Bez reklam
Kostka82 napisał:
Ale co z tego że dają HBO HD do końca miesiąca za free skoro mój telewizor nie jest przystosowany do telewizji hd...

Wystąp do parlamentu o dotację na odbiornik HD:)

PS.
OPŁATY za HD
Opłaty za HD to nie jest wymysł C+ i CP, dla przykładu Brytyjski SKY żąda miesięcznej opłaty w wysokości 10Ł za pakiet HD. Również inni Europejscy nadawcy stosują podobne praktyki. Odstępstwem jest Nka, ale ten nadawca ciągle jeszcze walczy o byt na rynku tv.sat.
 
Ostatnia edycja:

acton777

New member
Bez reklam
No nareszcie ktoś głośno powiedział prawdę o N daj. Lech- :krol: .
Jakość programów i ich oferta programowa woła o pomstę do nieba!! Jedyny plus to N-recorder- wg mnie najlepszy sprzęt sprzedawany przez polskie platformy ;)
 
Ostatnia edycja:

dedal

New member
koszty HD

Pytanie tylko czy ten SKY bierze za całość 10 zeta, czy za jeden kanał. Bo z aHBO HD będzie trzeba dopłacić od 6 do 9 złotych. No jak tak uzbierać tych kanałów HD, to za nie same będziemy płacić około 50. Cyfra stara na rynku jest ale nic nie robi by zmierzać w lepszym kierunku dla swoich abonentów.
 

jacekkub

New member
SKY pobiera opłatę w wysokości 10 funtów a nie złotych ( to jednak różnica ). Wracając do mojej poprzedniej wypowiedzi nie jestem zbyt zrażony wobec Cyfry będąc jej abonentem od 10 lat. Uważam jednak że reklamowanie bezpłatnej opcji HBO HD w maju nie podłączjąc kanału do połowy maja jest nie fair.
Jednak moim największym rozczarowaniem jest propozycja programowa kanału NGC HD, jestem totalnie zdegustowany ilością powtórek tych samych pozycji emitowanych w lipcu ubiegłego roku do dzisiaj.
Co do platformy N musze stwierdzić, że najczęściej moi koledzy będący abonentami tej platformy zazdroszczą propozycji programowych Cyfry niż odwrotnie.
 

acton777

New member
Bez reklam
Pozyjemy- zobaczymy myślę, ze przedłuzą tą promocję o kolejny miesiąc, tak jak wydłuzyli HBO-Digital :D
 

dedal

New member
W sumie to dopiero połowa maja!

A jak widać Cyfrze to nic nie przeszkadza, od dawna opowiadają bajki z mchu i paproci, że będzie to i tamto a jest zgoła zupełnie inaczej.
 
Do góry