Cyfra+HD

Lech

New member
Bez reklam
pultuski napisał:
Pogodziłem się z zakupem anteny, jednak nie teraz (inne wydatki) i nie na chybcika (trzeba zorientować się dokładnie w temacie - jaka i za ile), gdybym wiedział wcześniej....

Trochę wyluzuj bo Ci pikawa stanie. A teraz kilka wskazówek.
Anteny mają kształt elipsy, więc jak będziesz kupował to zmierz mnieszą średnicę. Ten wymiar powinien być równy lub większy niż 80cm. Ja mam właśnie 80cm firmy Golden Interstar i jest dobra. Czym większa antena tym lepiej, ale w moim przypadku nie chodziło o cenę, lecz o warunki jej ustawienia [ większa zasłoniłaby mi "pół świata"]. Większa antena napewno poprawi Ci humor, a konwerter możesz dokupić później. Antena kosztuje około 100PLN.
 

jacek123kite

New member
Moduł do HD Cyfry

Judash napisał:
Chce tylko potwierdzic, poinformowac, ze wszystkie kanaly C+HD po zmianach na transporderach, dzialaja bez problemow na molule DiabloCam i C+HD.

Dzieki za info . W takim razie kupię Diablo ze względu na duże możliwości również poza cyfrą + .

Pozdro

Jacek
 

gp2005

New member
Witam.
Mam zamiar w nabliższym czasie zaopatrzyc się w C+HD i małe pytanko w związku z tym. Czy będzie to dobrze działalo na starej instalacji na której mam teraz cyfrowy polsat?- antena o srednicy 120cm i jakiś stary konwerter (kupione było to z 7 lat temu).
Pozdrawiam
 

crasher

New member
@gp2005
powinno chodzic, ewentualnie konwerter do wymiany. Jesli planujesz dekoder z cyfry z PVR to musisz wymienic konwerter na TWIN (jesli nie masz innych dekoderow podlaczonych) i pociagnac drugi kabelek od konwertera do dekodera.
 

qba13

New member
Zmienilem soft i liste kanalow na nowa. Jest na stronie ferdka.
C+ dziala bez zarzutu, rowniez HD. Dodam, ze z tej anteny ciagne jeszcze N-ke i rowniez jest ok. Nie ruszalem anteny
pozdr,
jb
 

Lech

New member
Bez reklam
Coś się "rusza" w C+. Oto cytat z satkuriera

...."W najbliższych dniach Cyfra+ zaproponuje abonentom kolejny kanał w wysokiej rozdzielczości - HBO HD oraz przedłuży promocję na HBO Digital (serwis dostępny będzie za darmo do końca roku). Cyfra+ planuje także dołączenie kolejnych kanałów, w tym HD, a także uruchomienie kolejnego po Kuchni.tv własnego kanału lifestyle'owego oraz własnego serwisu typu "wideo na życzenie" (VoD)."....
 

jacekkub

New member
Zwróćcie uwagę, że od 1 maja Cyfra podnosi ceny za pakiety obniżając jednocześnie opłatę za NGC HD do 5 zł / miesiąc co mnie
najbardziej drażni uwzględniając ofertę tego kanału ( co emitowano w lipcu ubiegłego roku emituje sie do dzisiaj ).
 

dedal

New member
Kolejny skok cen

Cyfra daje podwyżkę, bo inflacja była kilkuprocentowa, to też podnieśli cenę o kilka procent. A z tego co widać w gospodarce, dolar spadł euro też, a złotówka się umocniła. Jeszcze pisma nie dostałem o podwyżce, ciekawe kiedy przyjdzie.
 

magik1973

New member
Witam
Mnie ciekawi czy HBO HD będzie miało jakość HD, jak choćby C+Film HD, bo jakość "starego" HBO pozostawia wiele do życzenia.

Dzwoniłem dziś do C+, miła Pani w BOK poinformowała, że HBO HD będzie dostępne od przyszłego tygodnia.

Nie piszemy posta pod postem! Uzywać mi tu funkcji EDYTUJ!
OK. Postaram się nie zapomnieć.
 
Ostatnia edycja:

Kostka82

New member
Witajcie, do mnie właśnie wczoraj przyszła to podwyżka, myślałam że się wścieknę, chociaż to tylko 2 zł, ale jednak w skali roku już 24!
Zaczynam się z mężem zastanawiać nad zmianą tv...
 

dnc

Moderator
VIP
Czy ta podwyżka jest także częścią zmiany umowy. Bo jeśli tak to przecież można ją zerwać bez konsekwencji. A jak jest?
 

milla

New member
Nie zauwazylam tego watku i wypowiedzialam sie w innym... Ale wlasnie o cyfre chodzi. Wiem, ze moge zrezygnowac, bo ta podwyzka to jednak zmiana umowy. Ale nie wiem jak mam to zrobic i ile mam czasu?
 

siwy25

New member
milla - ,,wejdz'' w Regulamin Cyfry+,Artykuł 4,Obowiązki abonenta, tam wszystko sobie dokładnie przeczytasz bo z tego co na chybcika przeczytałem mamy 7 dni na ,,odniesienie'' się co do podwyżki i ewentualne rozwiązanie umowy,ale trzeba na spokojnie wszystko dokładnie przeczytać.
 

milla

New member
No faktycznie tam jest mowa o 7 dniach...jakos dziwnie to wyglada. I tak poki co nie dostalam od nich zadnego zawiadomienia.
 

dedal

New member
powinno byc 30 dni

na zerwanie umowy, przez zmiane cennika i regulaminu jest 30 dni wedlug Prawa, a oni mowia ze 14 dni daja abonentom.
 
Do góry