Cyfra+HD

J

Judash

Guest
Chyba na wszystkich tunerach jest problem z polskimi znakami, bo Topfildziarze tez skomla ;)
 

un-j

New member
Cyfra HD - trochę info.

Nie widzę żeby ktokolwiek o tym informował, więc opiszę krótko co się dowiedziałem wczoraj podczas wywiadowania mnie na zlecenie Cyfry. Od lipca w wersji HD będą C+Sport, C+Film oraz National Geographic. Opcje: 2xC+ lub NG - 10 PLN, wszystkie 3 programy - 15 PLN.
Pojawi się również dekoder PVR - z możliwością zakupu (bodajże 799 PLN) lub dzierżawy (w dwóch opcjach - cen mie pamiętam).

Pozdr.
 
J

Judash

Guest
un-j napisał:
Nie widzę żeby ktokolwiek o tym informował, więc opiszę krótko co się dowiedziałem wczoraj podczas wywiadowania mnie na zlecenie Cyfry. Od lipca w wersji HD będą C+Sport, C+Film oraz National Geographic. Opcje: 2xC+ lub NG - 10 PLN, wszystkie 3 programy - 15 PLN.
Pojawi się również dekoder PVR - z możliwością zakupu (bodajże 799 PLN) lub dzierżawy (w dwóch opcjach - cen mie pamiętam).

Pozdr.

No i swietnie!. OE w HD+liga angielska+NBA+ zwierzaczki + filimiki=satysfakcja ;)
 

jarmalik

Member
Bez reklam
un-j napisał:
Nie widzę żeby ktokolwiek o tym informował, więc opiszę krótko co się dowiedziałem wczoraj podczas wywiadowania mnie na zlecenie Cyfry. Od lipca w wersji HD będą C+Sport, C+Film oraz National Geographic. Opcje: 2xC+ lub NG - 10 PLN, wszystkie 3 programy - 15 PLN.
Pojawi się również dekoder PVR - z możliwością zakupu (bodajże 799 PLN) lub dzierżawy (w dwóch opcjach - cen mie pamiętam).

Pozdr.

Wszystko rozbija się o jakość obrazu. Jeżeli będzie tak jak dotychczas, to niech się "gonią". Nie po to wydawałem tyle pieniędzy na sprzęt żeby sobie kpiny urządzali.
 

un-j

New member
jarmalik napisał:
Wszystko rozbija się o jakość obrazu. Jeżeli będzie tak jak dotychczas, to niech się "gonią". Nie po to wydawałem tyle pieniędzy na sprzęt żeby sobie kpiny urządzali.

Przypadkiem trafiłem w niedzielę na retransmisję meczu Schalke - Vfb Stuttgart na Anixe HD (1080i) i muszę subiektywnie stwierdzić, że transmisje PL w C+HD wyglądają znacznie lepiej.
Pozdr.
 
J

Judash

Guest
un-j napisał:
Przypadkiem trafiłem w niedzielę na retransmisję meczu Schalke - Vfb Stuttgart na Anixe HD (1080i) i muszę subiektywnie stwierdzić, że transmisje PL w C+HD wyglądają znacznie lepiej.
Pozdr.

Zgadza sie, ten mecz to bylo dopiero "pseudo" HD.
 

dnc

Moderator
VIP
un-j napisał:
Przypadkiem trafiłem w niedzielę na retransmisję meczu Schalke - Vfb Stuttgart na Anixe HD (1080i) i muszę subiektywnie stwierdzić, że transmisje PL w C+HD wyglądają znacznie lepiej.
Pozdr.

A może to co widzieliście na tym kanale nie było przekazem HD, a tylko upscaling do 1080i? A że mieli kamery 16/9 to jeszcze nie znaczy, że cały proces rejestracji był w HD.
 

zibi61

New member
un-j napisał:
Nie widzę żeby ktokolwiek o tym informował, więc opiszę krótko co się dowiedziałem wczoraj podczas wywiadowania mnie na zlecenie Cyfry. Od lipca w wersji HD będą C+Sport, C+Film oraz National Geographic. Opcje: 2xC+ lub NG - 10 PLN, wszystkie 3 programy - 15 PLN.
Pojawi się również dekoder PVR - z możliwością zakupu (bodajże 799 PLN) lub dzierżawy (w dwóch opcjach - cen mie pamiętam).

Pozdr.

Wszystko ładnie. Tylko na tym się nie kończy. Bo do tych 10 lub 15 PLN trzeba jeszcze doliczyć abonament, od którego będzie możliwość dokupić HD. I tu się zgina łeb pingwina. Gdyby była możliwość sam pakiet HD wykupić, to pewnie bym się skusił, w innym przypadku na mnie niech nie liczą.
 

MaciejWu

New member
Witam. Odnosnie nowego softu w Humaxie - zauwazylem pewne zmiany (pojawienie sie opisow programow i napisow ekranowych) ale trwalo to krotko (juz ich nie ma) i z okrpna jakoscia (polskie litery !!!!). czy cos wiadomo co dalej?
 

janpat

New member
topfield do humaxa

ludzie ja nie wiem jak to wyjasnić uwielbiany humax, a tyle postów że wszystko do bani i w rankingach wszyscy by kupili właśnie jego. a topfield w rankingu słabo a postów o jego brakach i cokolwiek na jego temat nie ma nic:?:
 

un-j

New member
dnc napisał:
A może to co widzieliście na tym kanale nie było przekazem HD, a tylko upscaling do 1080i? A że mieli kamery 16/9 to jeszcze nie znaczy, że cały proces rejestracji był w HD.

Die in HD produzierten Partien werden in voller Länge und in HD-Qualität ausgestrahlt.

To ze strony Anixe HD, znaczy mniej więcej tyle: Mecze produkowane w HD będą emitowane w całości w jakości HD.

Jak to wygląda mozesz zobaczyć dziś o 20:15.

Pozdr.
 
J

Judash

Guest
MaciejWu napisał:
Witam. Odnosnie nowego softu w Humaxie - zauwazylem pewne zmiany (pojawienie sie opisow programow i napisow ekranowych) ale trwalo to krotko (juz ich nie ma) i z okrpna jakoscia (polskie litery !!!!). czy cos wiadomo co dalej?

Wszystkie problemy z polskimi znakami to nie tylko sa na Humaksie, ale i Topfildzie i innych tez.
 
J

Judash

Guest
janpat napisał:
ludzie ja nie wiem jak to wyjasnić uwielbiany humax, a tyle postów że wszystko do bani i w rankingach wszyscy by kupili właśnie jego. a topfield w rankingu słabo a postów o jego brakach i cokolwiek na jego temat nie ma nic:?:

Niby co jest do bani?...wez poczytaj o Philipsach z C+HD, to nie napiszesz zlego slowa o Humaksie, czy Topfildzie.
 

maszek

New member
Bez reklam
janpat napisał:
ludzie ja nie wiem jak to wyjasnić uwielbiany humax, a tyle postów że wszystko do bani i w rankingach wszyscy by kupili właśnie jego. a topfield w rankingu słabo a postów o jego brakach i cokolwiek na jego temat nie ma nic:?:
doprecyzujesz pytania?;)
 

arsenal

Moderator
VIP
un-j napisał:
Die in HD produzierten Partien werden in voller Länge und in HD-Qualität ausgestrahlt.

To ze strony Anixe HD, znaczy mniej więcej tyle: Mecze produkowane w HD będą emitowane w całości w jakości HD.

Jak to wygląda mozesz zobaczyć dziś o 20:15.

Pozdr.
Oglądałem wczoraj mecz na Anixe i wygladało to gorzej niż na Nsport. była widoczna pikseloza i szumy, zwłaszcza wokół logo AnixeHd i Bundesligii.
 

Lech

New member
Bez reklam
arsenal napisał:
Oglądałem wczoraj mecz na Anixe i wygladało to gorzej niż na Nsport. była widoczna pikseloza i szumy, zwłaszcza wokół logo AnixeHd i Bundesligii.

Brawo za głos rozsądku. Należy sobie jasno powiedzieć - albo coś jest dobre, albo jest złe. Mam tutaj na myśli walkę ze stereotypami typu polskie=złe, zachodnie=super, bez względu na obiektywną rzeczywistość.
 

qlasty

New member
Witam. Czytam to forum już od kilku m-cy ale nie mogłem już się powsrzymać od komentarza. Powiem że mecze w niby HD na C+ HD wyglądają naprawdę baaardzo ale to bardzo słabo w porównaniu z tymi z Nki czy Pre***re HD (na którym pokazywali swego czasu Bayern - Real Live). I wcale nie mówię że Polskie=Słabe, bo Nka jednak potrafi nadać świetny sygnał. C+ z tą swoją rozbrajającą "sportową" rodzielczością i jakością pod względem HD narazie robi na mnie niestety wrażenie tragiczne.
 

carcass2

New member
nazwa kanału na wyświetlaczu

Witam, wszystkich jestem tu nowy co nie oznacza że nie czytam tego forum,
ale do rzeczy. Wgrałem nowy soft du humaxa 2000ci - ten z 15.03.2007 i zonk. Na wyświetlaczu zamiast TVP lub innych mam 9)nieznany :(
wgrałem nowszą listę kanałów i to samo. Jakieś pomysły ??
 
Do góry