Cyfra+HD

maur

New member
maszek napisał:
Mając możliwość jednoczesnego odbioru kanałów z Hotbirda i Astry będą to:
- Astra HD Demo
- Astra HD
- SMD HD
- ANIXE HD
- LUXE TV HD
- SAT.1HD
- ProSieben HD

A które tylko z Hotbird'a z Philipsa HD cyfry ?
 

maszek

New member
Bez reklam
Luxe Tv Hd jest z HotBirda ale nie wiem na jakim kanale jest zaprogramowany przez Cyfrę+? Ja mam Humaxa 2000.
 
Ostatnia edycja:

un-j

New member
Pytanie do właścicieli Humaxa:
Jak u was z napisami na filmach na C+sport HD? Wczoraj po raz kolejny próbowałem i było DD 5.1 ale napisy nie wchodziły (o napisach z telegazety nie wspomnę - albo nie z "Miasta gniewu", albo kompletnie niezsychronizowane), lub 2.0 z lektorem. Soft mam 008+, na innych C+ napisy są ok.
Pozdr.
 

maszek

New member
Bez reklam
napisz kiedy i o której godzinie będziesz oglądał coś na C+HD to sprawdzę jak działa na moim humku
pozdrawiam
 

stereoman

New member
HBO COMeDY !!!

Od dzisiaj,wow
Właśnie leci Miss Agent czyli odgrzewane kotlety:p
Nie wiem,czy ten kanał obniży czy podwyższy jakość C+?

No i te białe HBO w logo programu na ekranie to już zgroza.

Czyli start taki sobie,oby było lepiej

ps
i jeszcze ciekawostka z Satkuriera

Cyfra+ otrzymuje z HBO sygnał w rozdzielczości 544 x 576. Pewnej poprawy można się spodziewać za miesiąc, gdy sygnał HBO Comedy będzie dosyłany w inny sposób. W perspektywie tego roku należy się też spodziewać zajęcia przez Cyfrę+ większej części transpondera 81 w związku z rozwojem kanałów HD.


http://www.satkurier.pl/?cyfra+/&kat=44&id=35594
 
Ostatnia edycja:

maur

New member
Czy ktoś z Was wie, co się stało z kanałem Luxe Tv HD ? Po wejściu HBO Comedy i nowego zestawienia programów u mnie jest tylko zwykły Luxe Tv na kan. 305.
 

MARAS

New member
maszek napisał:
Mając możliwość jednoczesnego odbioru kanałów z Hotbirda i Astry będą to:
- Astra HD Demo
- Astra HD
- SMD HD
- ANIXE HD
- LUXE TV HD
- SAT.1HD
- ProSieben HD
A w jaki sposób tego dokonać?Może mi ktoś podpowie:rolleyes:
 

rafix01

Member
Bez reklam
makisiaki napisał:
Zez blaszany, drugi konwerter, przełącznik diseqc, 2 x 1m kabla, 4 złączki typu F albo tylko konwerter monoblock. :)
właśnie tak wczoraj zrobiłem na szybko i...
Mam takie pytanko, zapodaję kanały HD a tu tylko jeden jest ok a np. kanał 844, 854 dźwięk jest DD2.0 i obraz pojawia się i znika .
Ponadto PRO7 HD i SAT.1 HD nadają z czarnymi pasami (tak jak canal+ sport HD czyli w SD).
Jak to wygląda u Was?
Może muszę bardziej wyregulować antenę, konwertery lub zmienić antenę na większa 80-85cm (teraz mam 8-mio letnią Cyfry+ średnicy 60cm).
 
J

Judash

Guest
rafix01 napisał:
właśnie tak wczoraj zrobiłem na szybko i...
Mam takie pytanko, zapodaję kanały HD a tu tylko jeden jest ok a np. kanał 844, 854 dźwięk jest DD2.0 i obraz pojawia się i znika .
Ponadto PRO7 HD i SAT.1 HD nadają z czarnymi pasami (tak jak canal+ sport HD czyli w SD).
Jak to wygląda u Was?
Może muszę bardziej wyregulować antenę, konwertery lub zmienić antenę na większa 80-85cm (teraz mam 8-mio letnią Cyfry+ średnicy 60cm).

Tak ma byc, jeslisa czarne pasy to material nie jest hd.
 
Do góry