Co po PS50B850? 60 cali? 3D?

Dżon Bondżoe

New member
obiecałem, że w skrócie napisze co z tym serwisem szajsunga:)

1. Tego samego dnie, gdy mój piękny PS50B850 stanął na stoliku i pokazał, jak piękny obraz ma - pokazał tez, że brzęczy:) ale moja żona nie słyszała.
2. Telefon na infolinie w centrali (dalej - miasto w centrum PL - znane jako stolica). Centrala stwierdzilą, że w ciagu 2tyg będzie po strawie - więc nie skorzystałem z prawa zwrotu - tele był piekny (obraz!)
3. Zaczęła się walka z pierwszym "serwisem" Wrocławskim - powymieniali co się da i nic! Pan Keirownik (Wielki Elektronik) - utożsamiający się z kierowcą, albo serwisantem - Człowiek firma :) + jego sekretarka pokazały mi, ze prowadzenie firmy może być zabawne ale też żenujące zarazem :p
Pan Wielki Elektronik skończył marnie a jego firma odeszła na tamtą stronę. Niestety moje problemy dopiero się zaczynały :p - do dzieła wkroczył serwis OHM - czy jakoś tak - i do nich jako tako nie mam pretensji. Bardzo dobry serwis. Z tym że teraz to cenrrala zaczełą się ze mną bawić w kotka i w myszkę... Już nie było to takie proste, że brzęczy... Był już CZERWIEC. Stwierdziłęm, że futbol to ja muszę obejrzeć na mojej plazmie Potem zostałem ojcem. Sprawa się przeciągnęła.. sierpień, wrzesień - kolejne próby wymiany czegokolwiek :) Potem Men in black z Częstochowy z miernikami (wyśmiałem ich i nawet nie starali się mierzyć :) Potem magiczne tajne oprogramowanie.... Niestety się nie wgrało :) Potem Październik i decyzja o wysłaniu tele do Centrali

Kolejne bajki, że to potrwa 2 tyg... trwa do dziś :p - od 26 listopada:) - a cała sprawa trwa już 14 miesięcy! Na razie się skończyło tak - że mój los w rękach sklepu, w którym kupiłem tele.
wg pisma szajsunga: albo nowy tele - jeśli modelu nie ma (a nie ma) to tele z podobnymi parametrami z nowej serii(c7000 50" ni ma - jest tylko 63" :) - jeśli nie ma to zwrot gotówki. jednakże Włodarze Szajsunga decyduja o modelu :) Po prostu piknie :)

Naprawdę gratuluję takiego traktowania klienta - na pewno kupie AGD i telewizory i cokolwiek szajsunga! Zresztą żona powiedziala never ever. Teraz każdemu będę odradzał tę firmę - a na forach swoje napisze - kazde skąpce i ceneo :) taki jestm - nie lubię być oszukiwany i robiony w bambuko.

Wiwelka spaniała firma okazała się krętaczem. LG ponoć załatwia sprawę bardzo szybko i rekompensuje cierpienia klienta... Samsung ma jeszcze szansę :) na 63" z serii c7000:)

To by zwróciło mi nerwy utracone i te pieniądze na serwisy! Na razie Samsunga ODRADzAM.
 

cactusek

New member
Bez reklam
Ogólnie to masz niesamowite szczęście że nie kazali ci spadać słowami: "bo tak ma być - duże telewizory plazmowe mogą brzeczeć i to mieści sie w normie" bo tak najcześciej sie tłumaczą i nie tylko Samsung.
 

Dżon Bondżoe

New member
gadali tak - ja tylko skróciłem - Serwis Centralny tak nie gadał - ale wrocławski ten pierwszy - ja im skontrowałem, że w takim razie kupiłem nie to co chciałem ,bo gdyby było napisane na tele - albo w opisie w sklepie, że bzyczy, to bym go nie brał.
Panom w czerni z Chęstochowy tez argumentami zasadziłem, że nawet nie mierzyli poziomu. Zaprosiłem ich w nocy - też nie przyjechali, bo wiedzieli że mam rację i tyle . Najgosze jest to, że teraz to sklep decyduje z Samsungiem - a ja jestem OBSERWATOREM - mogę Wam podesłać zdjęcie tego pisemka :) tylko nie iwem czy da się na tym forum skorzystać ze znacznika img. Jak chcecie to Wam pokaze to wspaniałe pisemko
 

jgx

New member
Bez reklam
o co chodz z tymi panami w czerni z częstochowy??? To jakiś specjalny serwis do pomiarów brzęczenia? z jakiej firmy? Pytam bo jestem z cze-wy
 

Dżon Bondżoe

New member
taaa Panowie przyjechali prawie pod krawatem... Centrala ich wysłąła z misją - mieli mikrofon jak w kościele. Kim ONI byli - to do końca nie wiem... Ale zachowywali się jak Men in Black :p broni nie widziałem - ale kto wie, kto wie. Jak oglądali Pulp Fiction to i by może zaczeli gadać jak Samuel L Jackson... ten kościelny mikrofon... :)
 

Dżon Bondżoe

New member
jeśli chodzi o mnie - to w następnym tyg dostaję kasę i kupuje tego LG 250k 60" LittleBigPlanet 2 wyszło i przydałoby się ograć na dużym ekranie :)

A tak na poważnie to zobaczę co LG potrafi. Z tego co się dowiedziałem to nie ma sensu dopłacać do 60" 950k
 

jgx

New member
Bez reklam
jeśli chodzi o mnie - to w następnym tyg dostaję kasę i kupuje tego LG 250k 60" LittleBigPlanet 2 wyszło i przydałoby się ograć na dużym ekranie :)

A tak na poważnie to zobaczę co LG potrafi. Z tego co się dowiedziałem to nie ma sensu dopłacać do 60" 950k

250??? :roll: Twoja kasa, twój tv - będziesz zawiedziony po bzzz850 jeśli chodzi o obraz, 250 to lustrzana szarość i kupa nie obraz, no ale cóż ważne abyś to Ty był zadowolony :D
 

Dżon Bondżoe

New member
zdecydujcie się w końcu - najpierw zachwalacie - a potem taka opinia - mówiłem ,że w salonie będę miał ciemno i odblasków się nie boję. z tabeli, którą podesłał mi jeden z forumowiczów

http://plazmy.blog.com/

wynika, że czerń jest lepsza niż w samsungu c7000 i LG 950

niby ludzie zadowoleni są - nie zależy mi na duperelach dodatkowych jak internet i takie tam. Postaram się w ten weekend sprawdzić na plikach testowych jak mi się ten obraz podoba
 

jgx

New member
Bez reklam
o przepraszam nigdy nie zachwalałem a wręcz zawsze krytykowałem obraz na lg poniżej 750, mnie ogólnie lg nie lezy choć ostatecznie 750/950 obleci ale 250??? NIGDY A w salonie nie masz okien i żarowek? Jeśli masz to zawsze będą jakieś odbicia
 

jgx

New member
Bez reklam
a tabele do porównania to o kant d... można potrzaskać - jedyną miarodajną tabelą są własne oczy o czym zapewne sam wiesz :)
 

Dżon Bondżoe

New member
Ludzie dobrzy :) odpaliłem fimik na 350tce..... OMG - nie ma mowy, żebym po PS50B850 mógł oglądać film na czymś takim - czarny(SZARY) jest nie do wyeliminowania choćby przez 4 litry czystej żołądkowej :)
W tej chwili mój wybór pada na Panasa v20 50" - najwyraźniej nie dane mi jest posiadanie 60" :) zona jęczy i stęka, że ten panas wygląda jak tandeta z biedronki - no ale dla mnie liczy się obraz

szkoda że PS50B850 brzęczał... choroba mogłem odpuścić z tą reklamacją... brakuje mi go :)

Wiecie co - jak tak patrzę na te nowe Szajsungi to one maja beznadziejną czerń w stosunku do PS50b850 i do V20 - niby nowsze a jednak gorsze :)
 

jgx

New member
Bez reklam
Ludzie dobrzy :) odpaliłem fimik na 350tce..... OMG - nie ma mowy, żebym po PS50B850 mógł oglądać film na czymś takim - czarny(SZARY) jest nie do wyeliminowania choćby przez 4 litry czystej żołądkowej :)
W tej chwili mój wybór pada na Panasa v20 50" - najwyraźniej nie dane mi jest posiadanie 60" :) zona jęczy i stęka, że ten panas wygląda jak tandeta z biedronki - no ale dla mnie liczy się obraz

szkoda że PS50B850 brzęczał... choroba mogłem odpuścić z tą reklamacją... brakuje mi go :)

Wiecie co - jak tak patrzę na te nowe Szajsungi to one maja beznadziejną czerń w stosunku do PS50b850 i do V20 - niby nowsze a jednak gorsze :)

Dzon nie chce się przechwalać ale nie mówiłem że tak będzie? Czy nie pisałem że będziesz zawiedziony i moim zdaniem tylko v20? Chłopie jestem w identycznej sytuacji - poczekaj jeszcze pare miechów i kupisz v/vt/g/gt30 - większy wybór rozmiarów (mają być 50,55,60) i lepszy design niż obecne rumpoły - i tym razem mnie posłuchaj :) no chyba że nie wytrzymasz bez dużego tv te 2-3 miechy
 

Dżon Bondżoe

New member
byłoby dobrze, gdybym mógł zaczekać - nie mam teraz TV - muszę kupić.

śmiejcie się, ale jestem w ciężkiej sytuacji - żo na nie chce tego Panasa v20 :) jęczy, marudzi, lamentuje, że to tandeta. jak jej powiedziałem, że w Euro jest nasz stary PS50B850 za 4500 to aż podskoczyła - i zaczęła błagać, żebyśmy go kupili :) że ona nie słyszała brzęczenia i ze tamten był piękny i obraz piękny....

Mam misję teraz: zobaczyć który tel jest lepszy - Panas V20 czy B850 - z tego co pamiętam to kiki porównywał B850 do Kuro jeśli chodzi o niektóre parametry obrazu.

V20 wygląda strasznie - ale obraz ma piękny - czy lepszy od B850 - tego nie wiem -a może Wy wiecie?
Jedno jest pewne V20 jest brzydki, tandetny - ale z 2010 a B850 jest ładny ale z 2009
 

jgx

New member
Bez reklam
Chłopie, już raz ci pisałem jak się okazało po twojej przygodzie z lg - słusznie, pisze jeszcze raz i ostatni :) - jeśli nie możesz czekać to z tych dwóch tv bierz v20 - wcale nie jest taki brzydki, moim zdaniem brzydszy jest vt20 (wiem marne pocieszenie) obraz na v20 jest lepszy (moim zdaniem najlepszy obraz z tegorocznych plazm) niż na bzz850 no i jest szansa że v będzie w miare cichy na co nie ma szans z samem - tak ze bierz v20, gdyby były w rozmiarze 55-56 cali już by stał u mnie
 
Do góry