CES 2015: telewizory firmy Sony 4K z platformą Android .

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dla mnie smart mógłby nie istnieć w tv i to bez znaczenia co to będzie i jaki by to Andek tam miał nie być. Jeżeli jest, to ok, ale nigdy nie kierowałbym się tym przy wyborze tv. Androida można też załatwić zewnętrzym donglem, ja mam HTPC, ale też konsola świetnie się sprawdza do takich aplikacji jak chociażby YT. Jednak dla bardziej wymagających tylko pecet.
 

cheli

New member
Osobiście liczę, że w nowej linii bravia będzie poprawiona obsługa multimediów z zewnętrznych źródeł (napisy do filmów), z zachowaniem jakości obrazu jak w poprzednim roku. Czy to będzie za pomocą AndroidTV czy elektronikę telewizora, nie ma większego znaczenia.
Co do AndroidTV. Wydaje się sensowną platformą dla tzw SmartTV. Większa liczba developerów którzy będą mogli tworzyć aplikację dla większej grupy niż tylko dla jednego producenta. TV może zachować na dłużej swoją aktualność. Dotąd każdy producent rozwijał swoją platformę. Niewielu już zostało którzy nadal ją rozwijają.
 

accu

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki o tym również zapodał temat i na konkurencyjnym forum tez można poczytać o tym... ale ceny też małe nie będą...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Generalnie nie jest źle jak na nowość - jest porównywalnie jak rok temu... a ta 75 to myślałem że będzie droższa.., ale i tak tv dla bogatych ludzi..
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Telewizory firmy Sony serii X85C można zamawiać w przedsprzedaży do 11 maja 2015 r . w sklepie internetowym Sony Store . Cena za telewizor np. Sony KD-55X8505C w przedsprzedaży gdzie otrzymuje się również pięcioletnią gwarancją za 1 grosz , wynosi 8584.00 zł.

Wydaje się na" pierwszy rzut oka ", że jest jednak stanowczo za wysoka .


Pozdrawiam,:)
accu
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie nie jest źle tym bardziej że to nowość plus gwarancja 5 letnia i dobrze wiemy że w nowościach to nie ma nic za 1 grosz czy 1 zl tylko gwarancja jest wliczona w tą cenę... już po jakimś czasie jak tv spadają z ceny wyjściowej to wtedy już jest to realne - gwarancja = 1 zł, a często tak bywa.... Oczywiście chciałoby się taniej ale moim zdaniem na pewno nie jest to cena z kosmosu...
 
Ostatnia edycja:
Do góry