CES 2015: telewizory firmy Sony 4K z platformą Android .

Cebulka76

New member
Witam. Na stronie tvmaniak.pl jest artykuł o modelach tegorocznych które pojawiają się już w sprzedaży. Krótki opis i cena. Na razie są to telewizory z serii R...C i 7...C . Na stronie euro nowości tv Sony były przez krótki czas następnie zostały usunięte z oferty. To samo miało miejsce na Ceneo.
 

RM.Harry

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hiszpanie już ogłosili ceny ??


tecnostore.es/index.php/tienda/details/2779/42/tv-y-cine-en-casa/television/32q-42q-bravia-tv/kdl-43w805c.html
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Na fachowym portalu Flatpanels.dk Rasmus Larsen przedstawia w dniu 31 marca 2015 r. pełną linię telewizorów 2015 r.
firmy Sony --Ultra HD i Full HD .
Więcej informacji na stronie :

Sony's 2015 fladskrme - fuldt overblik - FlatpanelsDK

Wynika z niej , tak jak wcześniej sugerowałem:neutral: , że telewizory firmy Sony Full HD nie będą
wyposażone w Twin Tuner .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tylko jeden model 4k z pasywnym 3d zastanawiam się czy to specjalnie dlatego, że jest to tak cienki tv...
 

WuMike

New member
Bez reklam
Szkoda tylko, że wersja W80C jest maksymalnie w 55" calach. Nie potrzebuję W85C i jego systemu audio long duct, a celuję w 65 cali, więc Sony chyba nie da sobie zarobić na mnie.

W tej klasie powinien być jeszcze Philips 6500, ewentualnie Panasonic CS600.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Ceny TV z serii X85C:

139 cm (55") 8 584 zł
164 cm (65") 14 118 zł
189 cm (75”) 23 530,99 zł


Ceny TV z serii X83C:

124 cm (49") 6 469 zł


Ceny TV z serii W8C:

108 cm (43”) 4 002 zł
126 cm (50") 4 704 zł
139 cm (55") do potwierdzenia!
164 cm (65") 11 802 zł
189 cm (75”) 14 111 zł


Ceny TV z serii W7C:

108 cm (43”) 3 761 zł
126 cm (50") 4 485 zł

Nie rozumiem kompletnie jednego: dlaczego w ofercie modeli FHD nie ma przekątnej 55"? Bład w sztuce, czy celowe działanie?
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szkoda tylko, że wersja W80C jest maksymalnie w 55" calach. Nie potrzebuję W85C i jego systemu audio long duct, a celuję w 65 cali, więc Sony chyba nie da sobie zarobić na mnie.

W tej klasie powinien być jeszcze Philips 6500, ewentualnie Panasonic CS600.

Nie boisz się Philipsa kupować ? Tyle ludzi ma problem z oprogramowaniem ...
 

WuMike

New member
Bez reklam
^^ Nie boję się Philipsa. Jako pierwsi ruszyli z Android TV i musiało to spowodować pewne reperkusje, w postaci problemów wieku dziecięcego. Tegoroczne modele na pewno będą bardziej dopracowane, w tej materii.

Z racji przywiązania do plazmy Panasonica, najbardziej leży mi opcja tego producenta. Boję się jednak niskiego MR w modelach FHD, jak CS600 oraz matryc 50Hz.

Niestety, na CX700, czyli UHD w wersji 55 lub 65 może zabraknąć kasy.
 

yndi

New member
Te ceny na stronie sony.pl to (na razie?) chyba żart prima aprillisowy. W705C w wersji 32" wyceniony na 2628 PLN, podczas gdy jego poprzednik W705B - praktycznie identyczny - wraz z wysyłką na ceneo za 1600 PLN. Ceny w sklepie sony zawsze były lekko wyższe, ale nie aż tyle! Myślicie, że jak te nowe pojawią się w sklepach za miesiąc to ceny spadną do obecnego poziomu czy lepiej brać poprzednika dopóki jest?
 

WuMike

New member
Bez reklam
^^ Żarty żartami, ale cenniki powinny być bez jaj.

Zresztą, model 55X805C powinien kosztować około 8500 PLN, gdyż podobnie kształtowały się początkowe ceny zeszłorocznego 55X8005B.
 

RM.Harry

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dziś w oficjalnym e-sklepie sony na sony.pl pojawiła się możliwość zarezerowowania tv np. Kdl-43w805c jest w cenie 4002 zł
 

WuMike

New member
Bez reklam
Ceny nie wyglądają na prima-aprilisowe, aczkowiek są wysokie, to fakt. Android plus świeżość robi swoje. Jeżeli za tym pójdą także zmiany w jakości obrazu, będzie dobrze, a telewizory stanieją za pół roku.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
^^ Nie boję się Philipsa. Jako pierwsi ruszyli z Android TV i musiało to spowodować pewne reperkusje, w postaci problemów wieku dziecięcego. Tegoroczne modele na pewno będą bardziej dopracowane, w tej materii.

Z racji przywiązania do plazmy Panasonica, najbardziej leży mi opcja tego producenta. Boję się jednak niskiego MR w modelach FHD, jak CS600 oraz matryc 50Hz.

Niestety, na CX700, czyli UHD w wersji 55 lub 65 może zabraknąć kasy.

Tylko wiesz tu nie chodzi o tv tylko z Androidem , problem z oprogramowaniem jak i np. z pilotami jest od dobrych kilku lat w tv Philipsach.. poczytaj odpowiednie tematu zobaczysz od ilu lat ludzie mają problem z oprogramowaniem..

A odnośnie CX700 to może gdzieś na raty można kupić - będzie lżej :) Pozdro.
 

accu

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

cheli

New member
Co do wczoraj podanych cen na oficjalnej stornie Sony.
Mam wrażenie że ceny są powiększone o 5letnią gwarancję, wtedy wszystkie ceny zgadzają się z innymi europejskimi przedstawicielami firmy Sony. Najbardziej prawdopodobne są ceny podane przez accu.
 

bobasek

New member
z uzyskanych w salonie Sony informacji w zakresie nowych modeli 4K na 2015 rok:

model KD55x8505c i KD 65x8505C - ma się pojawić jeszcze w kwietniu
model Kd55x9005c i Kd65x9005C - od 15 czerwca
model kd55x9305c i kd65x9305c - od 27 czerwica

Ciągle zmieniają daty premiery, podejrzewam że związne jest to z testami i stabilnością Adndroida. Na targach w W-wie nie za bardzo można było robić fotki i się bawić. Być może jest to spowodowane koniecznością dostosowania pilotów do NETFLIXA (procenci europejscy mają wyposażyć piloty w ten przycisk)

cena modelu X85 (55") - 8500 zł (może do zaakceptowania zważywszy na nowość w zakresie nowego systemu, nowego procka X1, .....
cena modelu X90 dla 55" - 13000 zł !!!!!! - ZGROZA - ZA TĄ CENĘ MOŻNA BĘDZIE NA JESIEŃ TEGO ROKU KUPIĆ MODEL LG OLED 4K 55EF9500

Chciałem wymienić mojego poczciwego Szajssunga na coś nowego, przede wszystkim chciałbym aby miał rozdziałkę 4K co najmierniej 55 lub 65 cali no i NADROIDA. Bardzo przypadł mi do gustu zwłaszcza model serii X90 ale nie za taką cenę. Chyba zweryfikuję swoje wymagania i na dien dzisiejszy najlepszą opcją będzie PHILIPS 55PUS9109/12 i do tego wyposażony w rewelacyjny system AMBILIGHT.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W takim razie pozostaje czekać na oleda 4k który raczej marne szanse żeby tyle kosztował na jesień co ten Soniak patrząc ile będzie kosztował oled 4k i mam na myśli taki ze średniej ich półki, z tym że na jesień to i Soniak będzie tańszy... to raz , a dwa ciągle oledy nie są tak do końca na 100% pewne pod względem trwałości...
Philipsa też bym nie kupił do czasu kiedy oficjalnie ludzie nie zaczną pisać o końcu problemów z oprogramowaniem.. Bardziej celowałbym w Samsunga tylko w górną półkę..
 
Do góry