Call of Duty: Modern Warfare 2

yasiekt

New member
Mylisz się, w COD4 na samym końcu ginie Gaz, natomiast nie jest jednoznacznie określone co się stało z Soap'em i Price'm, a tego dowiadujemy się w właśnie w MW2.

Może ktoś może ochotę pograć w trybie spec ops? Z częścią dałem sobie już radę sam ale po pierwsze to nie to samo poza tym w niektórych miejscach jest ciężko. Mam headset gdyby coś, mój id jest w ramce pod spodem, zapraszam. Gram głównie wieczorami od ok. 20-21.

Pozdr.
 

rufus1988

New member
Ja z chęcią zagram :) też mam head chociaż dziś dopiero pierwszy raz użyję. Rozumiem że wystarczy użyć opcję wyszukaj, ale w multi czy właśnie operacjach specjalnych ?
 

yasiekt

New member
Ja z chęcią zagram :) też mam head chociaż dziś dopiero pierwszy raz użyję. Rozumiem że wystarczy użyć opcję wyszukaj, ale w multi czy właśnie operacjach specjalnych ?

Ok. To wyślij mi zaproszenie do friend listy na PSN by tylko z osobami z listy da się grać w spec ops. Zaraz zobaczymy jak to wszystko działa.
Pozdr.
 

rufus1988

New member
Nie wiem czy tego typu rzeczy są praktykowane ale wychylę się: Chciałbym stworzyć drużynę w MW2 do gry w multi, doświadczenie bez znaczenia (sam jestem dopiero na 19 poziomie doświadczenia;p), liczy się fun i chęć do zabawy:D. Z tym, że aby był fun przydałyby się head'sety do komunikacji, aczkolwiek nie jest to konieczne:). Wszystkich chętnych zapraszam bezpośrednio do napisania na mój psn: Rufus1988. Podejrzewam że puki co jest nas dwoje (yasiekt i ja:)). Przy okazji dzięks dla yasiekt'a za grę w sec ops :)
 

WojtR

Member
Bez reklam
Nie wiem czy tego typu rzeczy są praktykowane ale wychylę się: Chciałbym stworzyć drużynę w MW2 do gry w multi, doświadczenie bez znaczenia (sam jestem dopiero na 19 poziomie doświadczenia;p), liczy się fun i chęć do zabawy:D. Z tym, że aby był fun przydałyby się head'sety do komunikacji, aczkolwiek nie jest to konieczne:). Wszystkich chętnych zapraszam bezpośrednio do napisania na mój psn: Rufus1988. Podejrzewam że puki co jest nas dwoje (yasiekt i ja:)). Przy okazji dzięks dla yasiekt'a za grę w sec ops :)

wysłałem CI prośbę o dodanie ...57 poziom :)
 

rufus1988

New member
Tak tak wiem :)dostałem dwa zaproszenia jak się nie mylę, ale widze że ciężko będzie się zmówić;/ jak jestem, to widzę że użytkownik logował się godzinę temu ;p itd. Teraz święta, ale od poniedziałku, po godzinie 20 - 21 jestem - do rana:D DOdam że nawet nie wiem jeszcze jak ustawić drużynę mw2, trzeba będzie spotkać się na spec ops pogadać bo voicechat się nie da chyba bez gry;/
 

yasiekt

New member
Wszystkich chętnych zapraszam bezpośrednio do napisania na mój psn: Rufus1988. Podejrzewam że puki co jest nas dwoje (yasiekt i ja).Przy okazji dzięks dla yasiekt'a za grę w sec ops
Również dzięki za wspólną grę, zabawa była przednia i utwierdziła mnie jeszcze bardziej iż tryby gry coop to podstawa w FPS'ach. W MW2 przede wszystkim spec ops (veteran) jest dużo trudniejszy i przez to ciekawszy niż kampania, wymaga kombinowania i analizy tego co się dzieje w danym scenariuszu by w końcu za którymś podejściem zaliczyć, naprawdę polecam wszystkim, którzy nie zagłębili się w ten tryb. Co do multi w MW2 to ja jak najbardziej jestem dostępny prawie codziennie po 21 co może potwierdzić kolega Rufus, ewentualne zaproszenia ślijcie na ID widoczne w tagu pod postem. Osobiście gram praktycznie tylko w Team Deathmatch ze wzglęu na brak ekipy do gry w innych trybach (ctf, domination, demolition, sobotage) i lenistwa :>, nie chce mi się uczyć nowych styli gry a nie ma co ukrywać że wieli graczy ma bardzo duże doświadczenie w grze w innych trybach . Wiadomo, nauka kosztuje zwłaszcza gdy wszyscy mają już rozpracowaną taktykę na poszczególnych mapach a poza tym mają już mocne-zgrane ekipy i grając samemu bądź w niezgranym zespole praktycznie nie masz szans.
 

pete1

New member
Witam, gram w cod mw2 od premiery i w zwiazku z moim postepem online mam pytanie; czy ktokolwiek z was zdobyl ostatnie oznaczenie w trybie online? jak tak to jak dlugo wam to zajelo? Ja mam 660%. W cod4 ostatnie zloto udalo mi sie zdobyc po okolo 3/4 miesiacach a teraz mimo 10 miesiecy grania mam troche ponad polowe. Czy to gra sie stala bardziej wymagajaca czy po prostu ze starosci moje palce nie napieprzaja guziorow tak szybko jak powinny? Troche to frustrujace be juz niedlugo black ops a ja JESZCZE nie ukonczylem na 100/1000% Prosze o odpowiedzi osoby po 30tce, 12/13 latkom z nadludzkimi zdolnosciami manualnymi dziekuje.
 
Do góry