Call of Duty: Modern Warfare 2

pete1

New member
Grac sie oczywiscie da tylko liczyc sie musisz ze dopoki map nie poznasz to zgony bedziesz zaliczal dosyc czesto. Ale po paru rozgrywkach dasz rade, zreszta pewnie szczescie poczatkujacego bedzie ci sprzyjac i ustrzelisz paru cwaniakow.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
W związku z prędkością łącza dzięki, uspokoiłeś mnie:) skorzystam też z rad o tym "pingowaniu" czy cuś i w razie czego dzwonię do TP;p. Interesują mnie raczej JEDYNIE gry tzw"realne", czyli bez stworów itd itp., odnośnie demka. . . jutro kumpel przywiezie mi pełną wersję warfare jedynki więc za free sobie przetestuje:) myślę że przypadnie mi do gustu bankowo ze względu na realia, tak czy inaczej za free się o tym przekonam:). Skorzystam z rady i jedynkę zrobię na średnim, najwyżej dwójkę ciachne na wymagającym:)
PETE 1 a co do multi, to jako że nie jestem mega doświadczony;p to jest szansa że nie zniechęci mnie na starcie? Grałem kiedyś w jakąś grę na PC, nie pamiętam dokładnie, tak czy inaczej też niby realistyczna, ale TYLKO wchodziłem i nie wiedząc przyczyny OD RAZU leżę, maks kilka sekund i rozwalony ;| wiem ze skill, wiem że wprawa, wiem że będę nowy a ktoś gra 5 lat;p ale no chyba bez przesady;| Czy da się pograć w tą grę po sieci początkującej osobie, takiej jak ja?


To sprobuj moze Killzone 2, wybierasz dosc duza mape, ilosc zawod. max. 12 i na pewno nie bedziesz ginal non stop:grin:
 

rufus1988

New member
Killzone jakoś niebardzo do mnie przemawia:), już dziś spróbuję swoich sił, strzeżcie się;p dobra kiepski żart;p DZIĘKI za info:)
 

pete1

New member
Killzone jakoś niebardzo do mnie przemawia:), już dziś spróbuję swoich sił, strzeżcie się;p dobra kiepski żart;p DZIĘKI za info:)

Jeszcze jedna rada wystrzegaj sie rozgrywek typu hardcore, tam trafiaja przewaznie ludzie z niezlym dorobkiem kill/hit ratio ktorych nudzi ladowanie calego magazynka w bebechy wroga zeby zgon zaliczyl co zdarza sie nader czesto przy normalnych rozgrywkach. Na poczatek sprobuj domination lub hq i daj znac jakie wrazenia.
 

mietek099

New member
Jeżeli w MW2 jest tak samo jak w MW (brak możliwości wyłączenia aim-assist'a w multi... idiotyzm dla mnie w pewnym stopniu przekreślający tą grę pod kątem multi) to ja właśnie polecałbym tryb Hardcore, w którym to nie uświadczymy żadnych wspomagaczy i rogrywka jest o wiele bardziej rajcująca przez swoją relistyczność.
 

rufus1988

New member
Jestem w pierwszym akcie Modern Warfare I, gra bardzo mi się podoba, rozpierdziel NIEzły, ale do mnie bardziej tak czy inaczej przemówiło Uncharted 2, jakoś poprzez tą filmowość bardziej utożsamiałem się z Nate'em i z całą historią( o grafice nawet nie wspomnę):). Tak czy inaczej CISNĘ:), aim assist nawet nie próbuję, rozumiem że samoczynnie naprowadza celownik na przeciwnika? W multi jeszcze nie grałem, pewnie jutro:)
 

mietek099

New member
Nie naprowadza samoczynnie, ale bardzo wspomaga celowanie. Np. jeśli przed Tobą stoi przeciwnik a Ty zrobisz obrót to w momencie gdy celownik będzie "przelatywał" przez Twojego wroga znacznie spadnie prędkość obrotu. Rozumiesz? Tak jakby celownik się do "przyklejał" do przeciwników. IMO jest to niedorzeczne w przypadku multi, gdzie liczy się właśnie nasz skill. Powtarzam, że piszę o MW a nie o MW2. W MW nie można tego wyłączyć nawet w singlu. Niby jest opcja on/off ale aim-assist jakiś zawsze jest... lipa.
 

pete1

New member
Hej RUFUS, jak tam MW2? Nie dajesz znaku jak ci gra podoba wiec albo tak cie multiplayer wciagnal albo nie zyjesz:?:
 

rufus1988

New member
MIETEK rozumiem o co chodzi, chociaż przyznaje że nigdy nawet nie zwróciłem na to uwagi, jakoś mało rzuca się to w oczy, ale faktycznie, też byłbym za wyłączeniem wszelkich wspomagaczy.

PETE sorki, ale miałem stuknąć coś o multi a dopiero wczoraj wieczorem siadłem do niego(MW), po wcześniejszym przejściu części fabularnej. Odnośnie właśnie samej gry, podobała mi się bardzo, końcowa misja(nie ta w samolocie, a z głównego wątku) była mega:D o czarnobylu nie wspomnę, ostatnia misja w samolocie, miód jak to często piszecie;p. Wczoraj kończyłem jedynkę. . .wczoraj przyszło MW 2:) Także dziś z tym startuje:) coś więcej stuknę pewnie dziś, lub jutro. Wracając do multi, ehhh ciężko;p właśnie nie wiem czemu ale pomimo broni szybkostrzelnej jak idę na wymianę z kimś, w 85% ja ginę;/ zastanawiam się czy to nie wina jakiś "kodów" używanych przez maniaków?;p a może pad nie ma takiego czasu reakcji?(jednak wolniej się porusza celownikiem za pomocą dual'a niż myszką), sam nie wiem, jakieś rady ?;p Może zbyt szybko dopatruje się przyczyn miernej postawy w multi biorąc pod uwagę jakie wyjadacze tam grają;p tak czy inaczej jakieś porady by się zdały:) Aha, i czy ktoś wie jak używać head'setu w tej grze ? wystarczy połączyć z ps3 i wchodzi automatycznie czy trza kombinować? Pytam ponieważ w grze żadnej funkcji nie znalazłem. POZDRAWIAM:)
 

pete1

New member
[QUOTE Aha, i czy ktoś wie jak używać head'setu w tej grze ? wystarczy połączyć z ps3 i wchodzi automatycznie czy trza kombinować? Pytam ponieważ w grze żadnej funkcji nie znalazłem. POZDRAWIAM:)[/QUOTE]

Z tego co pamietam musisz sparowac bluetooth z ps3, znajdziesz to w opcjach konsoli.
 

rufus1988

New member
Rozumiem że to wystarczy:), a odnośnie multi? Są ułatwienia, kody w tej grze do użycia w multi? Czy po prostu brak wprawy??
 

Redundantor

New member
w 85% ja ginę;/ zastanawiam się czy to nie wina jakiś "kodów" używanych przez maniaków?;p a może pad nie ma takiego czasu reakcji?

W ramach pocieszenia napiszę, że to nie żadne kody tylko brak wprawy. Przyjdzie wraz z ilością spędzonych nad grą godzin (dni). Do tego czasu grałbym na Twoim miejscu raczej tylko Mercenary Team Deathmatch bo tam sprawiedliwiej rozłoży graczy.
 

rufus1988

New member
MW 2 - zaczęło się przez duuuże "Z" !:D Gdzieś w tym wątku przeczytałem(jak dobrze pamiętam) że grafika niczym szczególnym się nie wyróżnia, że podobna jak w jedynce. Ja ABSOLUTNIE się z tym nie zgadzam, lepsza jakość tekstur, lepsza animacja postaci, bardziej dopracowane szczegóły, mniej kanciate postaci, cieplejsze kolory(kwestia gustu, dla mnie REWELKA). Uważam, że widać DUŻY skok grafiki, upływ czasu widoczny ewidentnie. Muszę przyznać że dwójka jakoś bardziej mnie zafascynowała(co nie znaczy że jedynka słaba), pierwsze misje bardzo przypadły mi do gustu, mogę to dobrze ocenić bo przecież wczoraj dopiero co skończyłem jedynkę:). Puki co stanąłem na misji rosomak:), jutro prawdopodobnie ciąg dalszy. Zagrałem też w multi, no jakoś bardziej też mi się podoba (ten korzystniejszy odbiór MW2 może wynikać właśnie z mega lepszej oprawy graficznej, a przede wszystkim ciepłych barw), moim zdaniem "areny" również są ciekawsze. Zauważyłem jednak jedną rzecz moim zdaniem ISTOTNĄ, nie wdając się w szczegóły - strzelałem do gościa(BANKOWO, zwróciłem specjalnie na to uwagę) on po moim rozpoczęciu ostrzału zaczął strzelać do mnie i oczywiście ja padłem pierwszy, ale co ISTOTNE, z kamery śmierci czy cuś takiego;p(ten"replay") zauważyłem że z jego widoku NIE ODDAŁEM nawet strzału do niego, ANI jednego;/ Czy tu może być problem z tym PINGOWANIEM(opóźnieniem) o którym ktoś tu wcześniej wspominał ? Dodam że mam int. od TP. Proszę poradźcie coś bo grać będąc zawsze sekundę do tyłu to w tym przypadku znaczne utrudnienie;/

PS. Rozbiło mnie początkowe pytanie, czy chcę aby kontrowersyjna misja została wykluczona;p chodziło o to ciśnięcie do ludzi na lotnisku tak ? Czy. . .nie ??;>
 

Redundantor

New member
Zauważyłem jednak jedną rzecz moim zdaniem ISTOTNĄ, nie wdając się w szczegóły - strzelałem do gościa(BANKOWO, zwróciłem specjalnie na to uwagę) on po moim rozpoczęciu ostrzału zaczął strzelać do mnie i oczywiście ja padłem pierwszy, ale co ISTOTNE, z kamery śmierci czy cuś takiego;p(ten"replay") zauważyłem że z jego widoku NIE ODDAŁEM nawet strzału do niego, ANI jednego;/ Czy tu może być problem z tym PINGOWANIEM(opóźnieniem) o którym ktoś tu wcześniej wspominał ? Dodam że mam int. od TP.

Ja też miałem z tym częsty problem. Pomógł u mnie ten zabieg z pingiem i telefonem do TP. Teraz też się to dzieje, ale rzadko - zazwyczaj jak dołączy mnie do grupy >90ms. Ale tak naprawdę to 1mb (u mnie i i Ciebie) to baardzo wolno - pewnie większość graczy na planszy ma 6 - 10 razy więcej.
 

rufus1988

New member
Wiem wiem, masz rację, bardzo wolno;/ Ale skoro mówisz że pomoże ten telefon to dziś jeszcze go wykonam, mam nadzije że to pomoże ! Za chwilę będę szukał dokładnego opisu Twojego autorstwa:) pozdrawiam.
 

rufus1988

New member
Właśnie ukończyłem kampanie :) a bynajmniej tak mi się wydaje, z tym że w menu info "postęp w kampanii - 50%" mnie martwi, czemu tak się wyświetla? Ukończyłem grę na normal;p. Gra BARDZO mi się podobała, bardziej niż MW ale mniej niż Uncharted 2. Ogólnie gra MEGA:), ale mam też kilka niezrozumiałych kwestji odnośnie części fabularnej, czy mogę o to pytać w prost opisując sytuacje czy będzie to tzw. "spojler" ?
 

yasiekt

New member
Właśnie ukończyłem kampanie :) a bynajmniej tak mi się wydaje, z tym że w menu info "postęp w kampanii - 50%" mnie martwi, czemu tak się wyświetla? Ukończyłem grę na normal;p.

100 % Będziesz miał jak skończysz na veteran'ie i znajdziesz wszystkie intele.

rufus1988 napisał:
Gra BARDZO mi się podobała, bardziej niż MW ale mniej niż Uncharted 2. Ogólnie gra MEGA:), ale mam też kilka niezrozumiałych kwestji odnośnie części fabularnej, czy mogę o to pytać w prost opisując sytuacje czy będzie to tzw. "spojler" ?

Poczytaj sobie, myślę że na pewno znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania
Call of Duty: Modern Warfare 2 ? Wikipedia, wolna encyklopedia
Call of Duty: Modern Warfare 2 - Wikipedia, the free encyclopedia

pozdr.
 
Ostatnia edycja:

rufus1988

New member
Jest jedna sprawa która mnie zastanawia;p a nie jest wyjaśniona w linkach powyżej. . .napiszę ją w kolorze tła aby nie wzbudzać oburzenia :). Mianowicie - Przecież w pierwszej części Soap ginie ;|, wydaje mi się ze pamiętam dokładnie ten moment ;|, a w dwójce nagle pojawia się ponownie, nie rozumiem? Gdyby ktoś mógł się do tego odnieść;p:), dodam ze pamiętam dokładnie ponieważ akurat tą postacią sterowałem w tym momencie. . .;|
 
Do góry