Call of Duty: Modern Warfare 2

jarwlos

New member
Ja mogę codziennie ale dopiero po 22, jak już rodzina kima, słuchawki na uszach to wtedy jest okazja pograć. No i tylko do środy, bo na święta musze oddać grę szwagrowi. Ale w przyszłym roku kupuję swój egzemplarz.
 

Redundantor

New member
Nie wiem co oni zmienili w ostatnim patchu, ale gra się w sieci beznadziejnie. Lagi są 10 razy większe niż do tej pory i są bardzo duże problemy z łączeniem się w parę osób. Próbowaliśmy kilka razy podłączyć się i nas wywala do różnych gier (we dwie osoby).

Macie to samo, czy to coś u mnie tylko?
 

jarwlos

New member
Hej, ja się dołączam zawsze po 22, czasem bliżej 23-ciej. Jak dołączyc do trwającej już gry? Wysłać Wam PW czy jak?



PS. Już nie pogram co najmniej do połowy stycznia. Oddałem szwagrowi gre. :(
 
Ostatnia edycja:

Redundantor

New member
Jedna osoba musi zaprosić resztę do swojego party, a potem wejść do gry.
Jak zaprasza się później to różnie losuje i czasami nie ma miejsca.

Dlatego ważne jest, żeby pojawić się w sieci o jednej godzinie i przyjąć zaproszenie.

Jak się nie uda to pozostaje tylko próbować z zaproszeniami do gry.
Ja od jutra wypadam na tydzień :(

Dziś moglibyśmy zagrać np. o 21.00

Ktoś się pisze na tą godzinę?
 

Redundantor

New member
Testuję grę ostatni dzień przed nowym rokiem korzystając z dobrodziejstw wolnego zawodu :) i co się okazało.

Osoby, które grają przez NEOSTRADĘ - zróbcie tak jak napisane jest w tym poście http://hdtv.com.pl/forum/showpost.php?p=451804&postcount=5

W COD6:MW2 przed telefonem do TPSA łączyło mnie z grą sieciową w okolicach 110/120 ms. Normą były lagi, killcamy bez mojego strzału itp.

Po zmianie łączę się z grą na poziomie 60 - 80 ms. Skuteczność poprawiła się o jakieś 30%. oznacza to, że nie jest tak jak myślałem, że zawsze jestem wolniejszy, tylko dupny ping powodował, że przeciwnik miał zawsze ułamek sekundy więcej na reakcję. Teraz szanse się wyrównały.

PS. dotyczy to wszystkich, nie tylko tych co mają liveboxa.
 

klemens007

New member
Witam . Mam takie pytanko, czy wszyscy gracie padami? Czy jest ktoś kto używa tego nowego kontrolera kombo mycha i grucha do lewej ręki(nie pamietam nazwy:confused:). Zastanawiam sie czy granie tym zestawem jest równie precyzyjne co zwykła myszka na pc. Żeby zestaw ten był sporo tańszy to bym go kupił w ciemno ale 350 zeta to troszkę za wiele jak na urządzenie o którym zupełnie nic nie wiem. Jeśli ktos to ustrojstwo posiada lub miał z nim styczność to prosiłbym o jakieś opinie.
WESOŁYCH ŚWIĄT
Lecę pograć "każdy na każdego":D
 

klemens007

New member
Całe życie gram na padzie ale MW2 jest pierwszą gra w którą gram po sieci i widzę że niektórym celowanie we mnie w biegu i strzał w łeb przychodzi tak łatwo jak by celowali właśnie myszkami:oops:. Jedyna grą którą , dosłownie którą ukończyłem na pc za pomocą myszki był nasz rodzimy painkiller. Do pracy idę dopiero po nowym roku tak że na pewno potrenuję . Mam dopiero 29 poziom a większośc zdobyłem w starciach kazdy na każdego. A może mógłbyś doradzić jakiś konkretny headset, fajnie by było sobie pogadać w trakcie giercowania.
 

Strzygiel_osw

New member
logotmdn.jpg



TMD Rekrutuje

Potrzebujemy graczy z doświadczeniem z poprzednich części cod ale i takich którzy maja po prostu dryg do FPSów.

Wszystkich którzy myślą że wniosą coś do The Most Dangerous zapraszam na forum www.tmd-clan.pl/forum.

Na przyłączenie i testy pozostało już niewiele czasu. Oficjalna liga w Polsce rozpoczyna się końcem stycznia.


"TMD Tylko dla Wybranych"
 

rufus1988

New member
Przeczytałem CAAAAAŁY wątek :) Ależ napaliłem się na tą grę:) jestem świeżo po ukończeniu Uncharted 2 i szukam nowej rozrywki;p chyba padnie na tą grę:) jedno jedynie pytanie, czy lepiej najpierw zagrać w jedynkę czy Od razu MW2? Dodam że oprócz uncharted i Gta4 nie grywałem raczej do tej pory w podobne gry, od jakiego poziomu zacząć żeby się nie męczyć nazbyt??;p średni ? Pytam również z tego względu ponieważ nie jestem z tych osób które przechodzą singla kilku krotnie na różnych poziomach, prosiłbym o wskazówkę co wybrać:). I czy faktycznie w tej grze jest tak rewelacyjny multi że nie pozwoli mi on jej sprzedać po przejściu części fabularnej??:D Mam neo 1mb;p wystarczy to na multi czy lepiej się nie nastawiać? POZDRAWIAM:):):)
 

Redundantor

New member
Też mam neo 1mb i gra śmiga ok. Miałem i MW2 i MW1 i mogę powiedzieć, że obie są super, ale pomiędzy nimi jakiejś przepaści nie ma. Miałem też COD 5 i też graficznie i pod względem grywalności (to II Wojna Światowa) jest ok.

Jak nie grałeś w tego typu gry to może najpierw spróbuj na jakimś demku. Teraz pojawiło się przykładowo demo BC2, chociaż to całkiem inny typ rozgrywki - co kto woli..

A i zacznij maks na poziomie średnim.
 

pete1

New member
Przeczytałem CAAAAAŁY wątek :) Ależ napaliłem się na tą grę:) jestem świeżo po ukończeniu Uncharted 2 i szukam nowej rozrywki;p chyba padnie na tą grę:) jedno jedynie pytanie, czy lepiej najpierw zagrać w jedynkę czy Od razu MW2? Dodam że oprócz uncharted i Gta4 nie grywałem raczej do tej pory w podobne gry, od jakiego poziomu zacząć żeby się nie męczyć nazbyt??;p średni ? Pytam również z tego względu ponieważ nie jestem z tych osób które przechodzą singla kilku krotnie na różnych poziomach, prosiłbym o wskazówkę co wybrać:). I czy faktycznie w tej grze jest tak rewelacyjny multi że nie pozwoli mi on jej sprzedać po przejściu części fabularnej??:D Mam neo 1mb;p wystarczy to na multi czy lepiej się nie nastawiać? POZDRAWIAM:):):)

Mialem tak samo, nie gralem w glupie strzelanki bo dla dzieci :grin: jak zakupilem ps3 to zona mi na gwiazdke sprawila call of duty 4 i zaczelo sie. Singla nawet nie tknalem bo multi wciaga jak chodzenie po bagnach. Podobnie z MW2 singla syn teraz obczaja a ja tylko online. Co do wyboru czesci to zgadzam sie z przedmowca ze jakiejs szczegolnej roznicy nie ma ale w MW2 bardziej rozbudowali multi takze latwiej jest skonfigurowac gnata i perki po siebie.
 

rufus1988

New member
W związku z prędkością łącza dzięki, uspokoiłeś mnie:) skorzystam też z rad o tym "pingowaniu" czy cuś i w razie czego dzwonię do TP;p. Interesują mnie raczej JEDYNIE gry tzw"realne", czyli bez stworów itd itp., odnośnie demka. . . jutro kumpel przywiezie mi pełną wersję warfare jedynki więc za free sobie przetestuje:) myślę że przypadnie mi do gustu bankowo ze względu na realia, tak czy inaczej za free się o tym przekonam:). Skorzystam z rady i jedynkę zrobię na średnim, najwyżej dwójkę ciachne na wymagającym:)
PETE 1 a co do multi, to jako że nie jestem mega doświadczony;p to jest szansa że nie zniechęci mnie na starcie? Grałem kiedyś w jakąś grę na PC, nie pamiętam dokładnie, tak czy inaczej też niby realistyczna, ale TYLKO wchodziłem i nie wiedząc przyczyny OD RAZU leżę, maks kilka sekund i rozwalony ;| wiem ze skill, wiem że wprawa, wiem że będę nowy a ktoś gra 5 lat;p ale no chyba bez przesady;| Czy da się pograć w tą grę po sieci początkującej osobie, takiej jak ja?
 
Do góry