Call of Duty: Modern Warfare 2

macek

New member
Bez reklam
Redundantor napisał:
dłuższego się nie dało :)

Napisz jak gracie w klanie - na private match, czy jakoś da się grupowo dołączyć do gry?


Hehe,na starej konsoli bylo krotsze,a na nowej wymyslil syn:D .Co do klanu to pozostal z Killzone teraz bedziemy smigac na dwa fronty,za dwa tygodnie rusza liga w MW2,takze trzeba potrenowac.
 

koks_96

New member
Mw 2

Ja też mógłbym zagrać ;] jeśli dorwę się do konsoli to możemy śmigać :D uprzedźam że nie gram zbyt dobrze ; / i headset padł :(złośliwości jakieś
ID :cinek2797
 

Redundantor

New member
...

NO DZIĘKI ZA GRĘ!!!

nie wiedziałem, że macie headsety - ja mam nieużywany od pół roku i nie mogłem znaleźć ładowarki, ale następnym razem się postaram :)

Całkiem fajnie to działa - było nas aż 4 :). Jak było = na chyba 5 lub 6 gier 3 zwycięstwa - nie jest źle !!!

macek - nie wiem jak wpisac nick ze spacjami z pada - zaproś mnie do friendsów


PS. koks 96 - za skromny jesteś - jak ty nie jesteś za dobry to co ja mam powiedzieć

PS2. Jutro 21 powtórka? Wykąpcie tam wcześniej kogo trzeba, córki, żony dziewczyny coby się nie złościły ;p
 
Ostatnia edycja:

MMrozo

New member
Ja też dziękuję bo naprawdę fajnie się grało. Co do wygranych to jak będziemy grac razem to nie widzę problemów z wygrywaniem, większość to samotni strzelcy. Nie trzeba szczególnie jakoś ustalać taktyki tylko trzymać się razem osłaniać do czego jednak przydają się HS. W zależności ilu jest graczy to w pomieszczeniach obstawiają kąty tzn. wchodzimy jeden za drugim i np. pierwszy obserwuje od prawej, następny środek, ostatni lewą. Przydało by się też mieć różne rodzaje broni np. szturm - karabinek/pistolet maszynowy, sensor i granaty ogłuszające/semtex, wsparcie - karabinek/karabin, granatnik i rakiety, snajper - termowizja itd. Tarcza jest niezbędna przy zdobywaniu flag. Ja tak jak już pisałem gram często więc w piątek bardzo chętnie będę, a że w sobotę nie ma szkoły to będzie spokój :mrgreen:
 

sussel

New member
No zabawa byla przednia:) Dzieki. Ja dzis niestety nie bede, impreza w pracy, chyba, ze wczesniej skonczymy, ale to raczej trzeba bedzie mnie pilnowac abym sie nie postrzelil:D. Jutro na pewno postrzelam. Wiecej
headsetow i przed ID wpisac *PL* to nie bedzie nas rozrzucalo. A taktyka sama wyjdzie w praniu:)
 

jarwlos

New member
Ja również dziekuję za zaproszenie i krótką ale zawsze grę :) W sumie to był pierwszy online w CODa. Długo nie pograłem, bo mi żona nie pozwalała :)
 

Redundantor

New member
Ok, to wpisujemy [*PL*] bo wczoraj każdy miał inaczej.
Było: [PL] [*PL] [*PL*]

:) ale przynajmniej się staraliśmy. Podobno tag nie ma znaczenia.

Ważne jest, że będę Was zapraszał (każdego kto będzie dostępny w grze) jak jeszcze jestem w lobby. Wtedy zbieramy party i wchodzimy wspólnie szukać gry (ten kto zaprasza do lobby to robi).

Wtedy jest 90% szans, że nas nie rozrzuci.

Jak zaprasza się już w trakcie gry (join session) to na 90% zaproszony trafia do przeciwnej drużyny.

To co standardowo 21? Czy ktoś woli inną godzinę?

PS. Sussel ja tez wczoraj grałem po piwku i nie było tak tragicznie :)
 

Redundantor

New member
to aktualny skład (wszyscy, którzy już grali) to:

  1. MrozoM
  2. sussel
  3. cinek2797
  4. redundantor
  5. jarwlos

Będą grali jeszcze:
  1. lkopyra
  2. the dude on fire

Pamiętajcie o tagu [*PL*]
 

jarwlos

New member
Sorki za lamerskie pytanie, ale gdzie tego taga PL wstawic??


PS. Wstawcie w podpisie na forum swoje ID. Łatwiej tak dodać później kogoś do friendsów z tego wątku niż przeszukiwac w temacie o ID PSN :)
 
Ostatnia edycja:

koks_96

New member
Mw 2

Grało się bardzo zejafajnie ;] trochę krótko ale było ;D mi dziś też pasi tak na 90% tylko będzie trzeba zagrać w "wojna o ląd" (?) żeby wszyscy byli w jednym teami
 

Redundantor

New member
Punkt 21 nie wchodźcie do żadnych gier bo będę zapraszał:

MrozoM
sussel
cinek2797
redundantor
jarwlos
lkopyra
strusix

mam nadzieję, że 4/7 przynajmniej dopisze :)
 
Do góry