Call of Duty: Modern Warfare 2

pete1

New member
Redundantor napisał:
Mnie ta gra raz dobija (jak ginę 10 raz nie wiem z której strony) raz daje niesłychaną radochę (jak ja koszę).

Po ostatnim patchu spieprzyli coś z szukaniem hosta, bo trwa to 5 razy dłużej niż wcześniej i lagi są dwa razy większe i częściej. Normalka jest trafić w HC gościa dwa razy, a potem dostać od niego granatnikiem.

Masakra - nie wiem czemu wciąż w to gram :)

He he ja wiem czemu wciaz grasz... Po prostu jest zajebista online:D
A twoje linki z shield daly mi do myslenia, jeszcze nie uzywalem i chyba sprobuje. Widzieliscie kiedys dobrego gracza z tarcza? Ja tylko raz w hardcore hq gosc prul do hq siadal w kacie i zdobywal hq, kazdy przeciwnik ktory wpadal walil seria i sam ginal od rykoszetow.
 

mataman

New member
Bez reklam
jarwlos napisał:
teraz ide na weteranie. W favelach siedziałem chyba z godzine zanim sie przedarłem a to przecież poczatek :)

eeee tam, veteran jest duzo łatwiejszy niz w MW1.

Spec ops na veteranie daje za to w kość. W misji hidden za pierwszym razem jest niezłe zaskoczenie jak się ginie i niewiadomo skąd ktos strzela :D
 

Redundantor

New member
Na gościa z tarczą do tej pory używałem granatnika. Ewentualnie go obiegam (jak jest cienki) i walę w plecy. No i oczywiście czasem udaje się trafić w stopę :).

Jak jest dobry to jest cięzko, a jak jest dobry i gra w zgranej drużynie to nie ma szans. Wychodzi pierwszy. Wszyscy wniego walą, a reszta obczaja pozycję
 

jarwlos

New member
Na weteranie jsstem w trakcie misji, w której pacyfikowało się dom Makarova, a później biegnie się do śmigłowca. Przebiegłem kawałek łąki i dalej jest nie do przejścia, niby mam osłonę współtowarzyszy, ale jest taka nawalanka, ze nie idzie przejść tego fragmentu za Chiny Ludowe :). Na normalu było do przejścia. Ktoś ma patent na ten fragment gry?
 

MMrozo

New member
Po wyjściu z budynku udaj się zaraz na lewo obok ogrodzenia w krzaki (wcześniej weź ze zbrojowni w piwnicy karabin P2000 z celownikiem termicznym). Z budynku wysypie się chyba z 5-6 gości więc leżąc za krzakiem szybko i sprawnie zdejmij wszystkich. Teraz droga wolna teren za jeziorkiem jest ostrzeliwany więc trzeba biec tam gdzie już spadły pociski. Zdaje się że na początku za drzewami są jacyś goście więc czekasz aż wyjdą i ich zdejmujesz. Zbierasz siły i pędzisz do przodu klucząc między wybuchami mniej więcej do środka pola, gdzie czeka już transport śmigłowcem.
 

sussel

New member
MrozoM, dzieki za wczorajsza strzelanke:). Mam pytanie, moze by sie wieksza grupa umowic i pobiegac. Masz jakies namiary na chetnych? Ewentualnie chetni niech sami sie zglaszaja. Zabawa przednia we wspolpracy. Jestem codziennie z wieczorka okolo 20, wiec zapraszam.
Pozdrawiam
 

MMrozo

New member
W sumie to za wiele nie pograliśmy, a wieczne dostawania batów też może zmęczyć. Tak poważnie to bardzo chętnie zagram ze znajomymi. Kilka osób gra z mojej listy więc może będą chętni. Też gram prawie codziennie choć teoretycznie od 21.00 bo tak mam ustalone z żoną (trzeba lekcje z dzieckiem odrobić - tak jak wczoraj) ale czasami gram wcześniej. Możemy się umówić na dzisiaj i popykać.
 

sussel

New member
hehehehhe, znak czasów
o nic nie chodzi, luzne przemyslenia na temat ID Nickow i takie tam:)
ps. fajnie by bylo jakby 6 osob sie zebralo, moznaby prztrzepac arabskie i niemieckie tylki:D ( nie jestem rasista:))
bedzie jak prawisz POL w nazwie
 
Ostatnia edycja:

Redundantor

New member
redundantor :)


To dopisuję Was:
1.MrozoM
2.sussel

ktoś jeszcze? Masta?

Obczaiłem (korzystając z dnia bumelowania) że są 2 opcje.

1. Ktoś zakłada o 21 private match i zaprasza resztę.

To ma sens jak będzie nas co najminiej 6

2. Próbujemy się zapraszać przez find game do gier juz założonych przez system - może się uda.

PS.
Może dajcie w clan tagu [POL] coby się łatwo widzieć na listach

PS2. oso chozi z tym znakiem czasów?
 
Ostatnia edycja:

Redundantor

New member
Ok, zmienię na [PL]
jak będzie nas dużo to pogramy priva :) i odpadnie problem z dołączaniem do gier

Weekend czeka !

Damy radę dziś o 21.00 ?

Mam 1 mbit łącze ale mogę zapraszać każdego kto będzie z tej listy o 21 dostępny.
 
Ostatnia edycja:
Do góry