BenQ W500

czopek

New member
projektor benq

ludziska, a co sądzicie o projektorze BenQMP722? - bo chcę jakoś fajnie EURO pooglądać i przymierzam się do zakupu... Z góry dzięki za jakieś rady!
 

Meloman69

New member
Bez reklam
czopek napisał:
ludziska, a co sądzicie o projektorze BenQMP722? - bo chcę jakoś fajnie EURO pooglądać i przymierzam się do zakupu... Z góry dzięki za jakieś rady!

To projektor do prezentacji, nie do KD. Sport można na nim obejrzeć, nic więcej.
 

czopek

New member
"Przeciętniak"? - co mam przez to rozumieć? czy, i w jakim stopniu nadaje się to do oglądania sportu...?
 

Bambolo82

Banned
czopek napisał:
"Przeciętniak"? - co mam przez to rozumieć? czy, i w jakim stopniu nadaje się to do oglądania sportu...?
Czopek, Meloman69 ogląda filmy na sprzęcie za 14000 zł, dlatego napisał co napisał.

Słuchaj, może dołóż te kilka stówek i kup projektor do kina domowego. W500 teraz chodzi za 2300 zł. Na tym Benq do prezentacji bedzie sie dobrze ogladac sport ale filmy już kiepsko (brak natywnego 16:9, kontrast, głośność, kolory etc.).

ME2008 i F1 kiedyś się skończą i w tedy Benq do prezentacji będzie się kurzył, a na w500 zawsze sobie jakiś film zapuścisz albo grę. Wydaje mi się że jednak warto dodać 200 zł bo potem będzie żal.
 
Ostatnia edycja:

darok

New member
Witam za pare dni stane się posiadaczem benQ w500,mam pare pytań dotyczących kabelków.Komputer do projektora podłączyć przez hdmi,czy hdmi/dvi długosć kabla to 15m,dekoder polsat(echostar)ma tylko scart więc pozostaje mi podłączyć kablem scart/svideo 10m,czy będzie dobry obraz tv ma ktoś to przetestowane czy w inny sposób(lepszy)można podłączyć dekoder pozdrawiam
 

paprykarz18

New member
darok napisał:
Witam za pare dni stane się posiadaczem benQ w500,mam pare pytań dotyczących kabelków.Komputer do projektora podłączyć przez hdmi,czy hdmi/dvi długosć kabla to 15m,dekoder polsat(echostar)ma tylko scart więc pozostaje mi podłączyć kablem scart/svideo 10m,czy będzie dobry obraz tv ma ktoś to przetestowane czy w inny sposób(lepszy)można podłączyć dekoder pozdrawiam

Podpinałem BenQ pod dekoder Polsatu firmy Samsung przez SCART-Czincze. Obraz był takie sobie... ale chyba lepiej niż SCART-Svideo tego dekodera podłączyć nie można.

A hdmi-hdmi czy hdmi-dvi to różnicy nie ma. Zainwestuj w dobry kabel, bo na 15 m mogą być problemy z przesyłem.
 

czopek

New member
Darok, a dlaczego wybrałeś akurat ten model? bo ja wciąż się waham i chciałbym poznać Twoją opinię na temat tego sprzętu... Z góry dzięki!
 

darok

New member
czopek napisał:
Darok, a dlaczego wybrałeś akurat ten model? bo ja wciąż się waham i chciałbym poznać Twoją opinię na temat tego sprzętu... Z góry dzięki!
Dlatego że jest to najlepszy projektor z najtanszych 2300zł,który myśle ze da namiastke prawdziwego kina kiedyś ze znajomym podlączylismy zwykły biurowy projektor i zbieraliśmy szczeki z podlogi,a co sie bedzie działo jak dostane benq ,naprawde wielkość ma znaczenie" i chce zdążyc na euro 08 do tego ekran mysle że w 3000tys sie zmieszcze wymagający nie jestem to bedzie moja pierwsza przygoda,i np lampa to koszt tylko 600zl zresztą wystarczy prześledzic cały temat jest chwalony itd;)
 

Bambolo82

Banned
Czopek, przestań sie tak zamęczać bo nie ma powodu! Benq w500 to super maszyna, dzięki której spełniłem swoje marzenia o kinie w domu.

Za 2300 zł BRAĆ, BRAĆ, BRAĆ...i oglądać!

Darok, oprócz projektora i ekranu nie zapomnij o zaciemnieniu bo w czerwcu jest widno do ok. 22.00 i meczów Euro2008 nie będzie się dobrze oglądało bez rolet gumowanych w oknach!!!!

Pamiętaj że w500 jest projektorem do kina domowego, który przyjemnie ogląda się tylko w zupełnym zaciemnieniu!!! To zresztą dotyczy wszytskich projektorów do kina domowego, które są wyraźnie ciemniejsze niż projektory do prezentacji!

Lepiej pomyśl już teraz na dniach o zamówieniu rolet, bo ja na swoje czekałem 2 tygodnie....a mecz 8 czerwca Polska-Niemcy już za niecałe 3 tygodnie! Czasu coraz mniej.
 
Ostatnia edycja:

darok

New member
Tak wiem o roletach dziś z żoną wybieraliśmy podgumowane,ale najwiekszy problem mam z kablami doradzicie wskażcie mi gdzie kupić tani a dobry(dzialający)15m kabel hdmi lub hdmi/dvi,czy skazany jestem na kabel za 500zl czy za 150zl takowy kupie i będzie dzialał bo w sklepach nie ma np w sklepie dla idiotów i innych robią wielkie oczy kiedy zapytam hdmi 15m dajcie jakieś namiary bo nie wierze że wszyscy użytkownicy w500 mają kable np za 500zl niestety musi być 15m i czy jest polska instrukcja w 500 np w pdf
 

czopek

New member
Bambolo, skoro mówisz, że brać, to biorę;) a co sądzicie o monitorach BenQ? - bo może pójdę za ciosem i kupię go razem z projektorem tej samej firmy...
 
Do góry