ASUS O!Play HDP-R

pr30@tlen.pl

New member
Kolega napisał żę go naszła ochota na wyższą półkę ale mam nadzieję że Asusem się nie zawiódł ;)

W zakresie odtwarzania wszelakich materiałów multimedialnych - nie zawiodłem się, jakość obrazu jest znakomita, menu ładne i bardzo proste w obsłudze. Niestety mój ampli nie ma wbudowanych dekoderów DTS HD i Dolby True HD, dlatego zdecydowałem się zainwestować w player który może samodzielnie dekodować HD audio (zamiast wymieniać ampli).

pozdrawiam
Paweł
 

popo601

New member
W zakresie odtwarzania wszelakich materiałów multimedialnych - nie zawiodłem się, jakość obrazu jest znakomita, menu ładne i bardzo proste w obsłudze. Niestety mój ampli nie ma wbudowanych dekoderów DTS HD i Dolby True HD, dlatego zdecydowałem się zainwestować w player który może samodzielnie dekodować HD audio (zamiast wymieniać ampli).

pozdrawiam
Paweł


Ja swojego odbieram jutro i zaraz z grubej rury testuję na razie ściągam filmy HD i już mi brak miejsca na HDD :( ale mam nadzieję że Asus mnie nie zawiedzie i będę miał 100% zadowolenia.
 

morzin123

New member
W zakresie odtwarzania wszelakich materiałów multimedialnych - nie zawiodłem się, jakość obrazu jest znakomita, menu ładne i bardzo proste w obsłudze.

No przyznam że mi troche ulżyło :D


Ja swojego odbieram jutro i zaraz z grubej rury testuję


No i po testach oczywiście musisz sie podzielić wszystkimi spostrzeżeniami na temat tego playera, bo tego typu recenzji i spostrzeżeń nigdy dość.
 

popo601

New member
Zapewniam Was moi drodzy że będę opisywał wszelakie szczegóły i spostrzeżenia możecie być tego pewni ;) ehhh niech już będzie jutro ...
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
W zakresie odtwarzania wszelakich materiałów multimedialnych - nie zawiodłem się, jakość obrazu jest znakomita, menu ładne i bardzo proste w obsłudze. Niestety mój ampli nie ma wbudowanych dekoderów DTS HD i Dolby True HD, dlatego zdecydowałem się zainwestować w player który może samodzielnie dekodować HD audio (zamiast wymieniać ampli).

pozdrawiam
Paweł

a co odtwarzasz ze to Ci potrzebne no bo tylko blu-ray ma taki dzwiek,a Asus ma taka mozliwosc ?
 

bobik007

New member
Bez reklam
panowie pojawił się nowy soft na stronce asusa,jak już o tym było to sorry :) właśnie zainstalowalem i zobaczę jakie zmiany, nowy soft ukrywa się pod nazwą 1.21:-D
no i szybki teścik i doszła nowa ikonka w głównym menu on-line media pod którą są Internet Radio,Internet tv, picasa, flickr, weather niestety w tej chwili nie mam jak sprawdzić bo nie mam połączenia z internetem na swoim pudełeczku, więcej o zmianach na stronie producenta.pozdr
 
Ostatnia edycja:

bobik007

New member
Bez reklam
panowie a nie wiecie może czy istnieje jakakolwiek opcja żeby podłączyć wifi pod nasze pudeleczko??to chyba tylko kwestia softu??
 

r2d2

New member
Witam.Czy aby zmienić firmware na nowsze aktualnie mam 1.17 wystarczy go wgrać na pena i wskazać?Pozdr
 

mdolata

New member
Asus-pytania

Witam,

Zastanawiam się nad kupnem i mam trzy pytania. Proszę o pomoc.

1. Czy ktoś już miał okazję testować radio internetowe po aktualizacji nowego firmawre? Jak to działa? Jest ok?
2. Czy ASUS odtwarza napisy w formacie txt?
3. Czy filmy w HD po podłączeniu zewnętrznego dysku kablem USB nie przycinają się?

Dziękuję,
Pozdrawiam
 

bobik007

New member
Bez reklam
na pierwsze pytanie nie znam odpowiedzi nie miałem okazji przetestować
2. nie odtwarza napisów txt, ale przeróbka do .srt trwa 10 sekund np. subedit playerem
3. nie przycinają chodzą bez problemu.
 

mdolata

New member
Asus

Dzięuję!

To czekam jeszcze na testy internetowego radia. Fajnie, że producent dodał taką możliwość, ale ciekawy jestem, czy to u nas działa. Podawane ponad 20.000 rozgłośni robi wrażenie, ale zastanawiam się, czy to są darmowe serwisy i czy nie ma problemów z połączeniem. Na Xboxie w XMBC działa to u mnie słabo, a na WD TV Live z kolei podobno malo jest darmowych stacji.
 

mdolata

New member
Dysk HDD do ASUSA

Jeszcze jedno pytanie - jaki dysk HDD zewnętrzny polecacie do tego ASUSA? (500GB lub 1 TB)
Czy warto kupić z eSATA, czy wystarczy USB? Mając do wyboru eSATA a mniejszą pojemność, albo USB z większą pojemnością który wariant byście wybrali?
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
nie ma esta i sata
jest s-ata,
predkosc bedzie w esta lepsza niz po usb
czy 500 czy 1TB to przeciez Ty kupujesz, ja wole 2TB:)
 

r2d2

New member
Panowie jak u Was z odtwarzaniem nagrań z tunerów sat,bo mój o!play nie może odtworzyć nagrań(invalid file) nagranych Echosmartem format-ts.
 
Ostatnia edycja:

gumis210

New member
Witam, co do odtwarzania radia przez asusa to naprawdę działa,wręcz powyżej moich oczekiwań. Liczba stacji radiowych jest imponująca a jakość dźwięku zależy od stacji która nadaje. Co do tv to mamy do wyboru dosyć sporą liczbę stacji i przyznam ze ja raczej nie będę korzystał tej możliwości odtwarzacza ze względu na słabą jakość obrazu, liczba stacji w mojej kablówce jest w pełni wystarczająca. Podoba mi się za to picassa, zdjęcia w moim tv ladne się wyświetlają. Jedyny minus to fakt iż nie mogłem zalogować się na moje konto, a zdjęcia widoczne są tylko te które publicznie udostępniłem.
 
Do góry