Aster HDTV

Axl2000

New member
Peek napisał:
I bez kupna telewizora mozesz miec cyfrową kablówke. Kanały HD to bajeczna jakość obrazu. Warto wykupić nie tylko HD Pack, ale też C+ HD, Polsat Sport HD też na Ligę Światowa sie przyda. Pytanie czyu na C+ Film leci coś ciekawego jest troche głupie. Przeciez to najlepszy po HBO kanał filmowy. Na Eurosporcie w HD leci stosunkowo mało (ostatnio finał mistrzostw świata w Curlingu, Australian Open, Mistrzostwa świata narciarskie w Val'di Sere) większość to SD 16/9. Na Discovery HD czasami leci coś ciekawego, jak np "dziwaczne stworzenia". Na Nationalu przyrody leci mało (jeśli już to o gepardach albo "śmiercionośna dwunastka"), większość to dokumenty o największych budowlach, seria "wierzyć, nie wierzyć?. Bardzo ciekawym kanałem jest History HD, leci tam naprawde wiele ciekawych rzeczy. C+ Sport no to wiadomo najlepsze ligi w HD.

czyli brałbym HD Pack i Canal+ HD, łącznie 9 kanałów HD za 26zł przy czym zjadliwych i przydatnych powiedzmy połowa :) tylko nie wiem ile płaci się miesięcznie za dekoder bo na dziendobry podmianka zwykłego na HD to 20zł...
 

Peek

New member
Bez reklam
Za HD do rachunku 15 a za HD PVR 20 (właściwie dla ciebie to do rachunku odpowiednio 5 za HD i 10 za HD PVR, bo mówiłeś, że cyfrowy już masz więc 10zł już płacisz).
A przydatne i zjadliwe są wszystkie, słabe jest tylko Luxe.TV HD, bo teoretycznie nic tam nie ma a w dodatku jest 5 wersji językowych, ale oczywiscie polskiej nie ma...
 

Axl2000

New member
a to stąd sie wzięło to 5zł co mi pan przez telefon mówił a ja nie qmałem o co chodzi :) czyli 5zł za dekoder (w stosunku do tego co jest teraz) i 26zl za kanały HD...czyli do przełknięcia, wyłoże 750zł n i mam z głowy opłaty za telewizje na 2 lata (bo reszte opłaca druga część rodziny, ściane obok :))
 

denon72

New member
Axl2000 napisał:
a to stąd sie wzięło to 5zł co mi pan przez telefon mówił a ja nie qmałem o co chodzi :) czyli 5zł za dekoder (w stosunku do tego co jest teraz) i 26zl za kanały HD...czyli do przełknięcia, wyłoże 750zł n i mam z głowy opłaty za telewizje na 2 lata (bo reszte opłaca druga część rodziny, ściane obok :))
O ile wiem to żeby mieć Canal+HD za 6 zŁ to należy mieć Canal Plus Pack ktory kosztuje ok.35 zł czyli nie 26 a 60zł
 

Axl2000

New member
A czy ktokolwiek z Was używa jeszcze analoga z Aster? Bo od wczoraj walcze z kijowym odbiorem Discovery i tylko Discovery...od lewej do prawej niezaleznie ile razy stroje, dostrajam, ruszam anteną...latają takie przeźroczyste ale denerwujące paski :/ Co gorsza widze to na nowej plaźmie, na starym LCD nic...co prawda plazma ma dużo lepszy obraz no ale wątpie chyba, że LCD tak zamazuje gówniany obraz z Aster?
 

gongol

New member
Orzymałem e-mail od Aster ze bedzie odkodowany Canal+ Sport i Canal+ Sport HD w niedzielę o 16:30 na mecz Lech Poznań - Wisła Kraków.
 

Axl2000

New member
Slasen napisał:
Nie wszystkie kanały są w kablu cyfrowe. Ponadto jak mam TV w drugim pomieszczeniu, to tam analog.
Rozchdozi mi się o to, że kanał discovery z anteny wpiętej bezpośrednio w telewizor smieci na ekranie, zaden inny kanał tylko discovery i nie pomaga dostrajanie itd. Boje sie o zwalony tuner, ale ojciec ex elektronik mowi ze to nie mozliwe i raczej antena/nadawanie zawala. Nie mam porownania na innej plaźmie ale na LCD na zamazanym obrazie nie widze tego :( Domyslam sie, że przez dekoder bedzie podobnie, w koncu ten sam kabel

Ok dzisiaj dzwonią do mnie dzisiaj koło 12 umawiać się na zakłądanie dekodera HD :) zdam relację :)

EDIT: czy do dekodera HD dodaja kabel HDMI czy musze sam sobie kupić, bo mam wizytę montera we wtorek.
 
Ostatnia edycja:

michaelius

New member
Ten Polsat Sport HD to nowosc od dzisiaj ? Czy byl juz wczesniej a dzis dopiero przeniesli na 20 kanal ?

Hmm 7 pln poczekam az bedzie jakas fajna siatkowka :)
 

sqallpl

New member
Jest postep. Tym razem na infolinii powiedziano mi, ze budynek jest w bazie, jednak nie mozna jeszcze zamowic montera. Powiedzieli zebym dzownil w ponidzialek.

Orientujecie sie ile mniej/wiecej czeka sie na wizyte? Jezeli zadzwonie w poniedzialek rano? Miasto 10km od Krakowa.

BTW. Czy przy na starcie placi sie za dekoder? Chce podpisac umowe na rok i wziasc dekoder z PVR. Jezeli dobrze zrozumialem to zaplace za niego 200zl? Bede bral razem z internetem, jezeli to cos zmienia.
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Polsat Sport HD jest dostępny od 1 kwietnia na kanale 20.

Na wizytę bedziesz czekał pewnie 3 do 6 dni.

Sewer78, co sie dowiedziałeś o Polsacie Sport Extra, bo zbliżają się bokserskie hity a tu nic się nie mówi.
 

sqallpl

New member
Dzieki. Wiesz moze jak z ta cena sza dekoder na starcie i czy wogole jakas jest? Pytam bo chyba zaczales odpisywac zanim edytowalem moj post.
 
Do góry