aktywacja n - problem?

misiekz

New member
PaLVeR napisał:
Ludzie szlag mnie jasny trafia !!!


Zapewniają cały czas że jest puszczony sygnał, każą czekac całe 24h.

Nie wierz w to ! udaj się do dystrybutora i niech przy tobie zadzwoni na ich infolinie i sprawdzi status twojego dekodera. Inaczej zagroź rozwiązaniem umowy
 

wis38

New member
Brałem dekoder 22.11.2008

Brałem dekoder 22.11.2008 w BlueCity w Warszawie w "wyspa n" obok Piotr Paweł i wszytko działało OK. Widocznie już się uporali systemem, 1.12. będę aktywował dekoder to opiszę moje potyczki z "n"
 

maxx_krk

New member
problem z aktywacja n

Witam,

zarejestrowałem się specjalnie aby zadać to pytanie, gdyż przeglądając to forum zauważyłem, iż wypowiadają się tu przedstawiciele platformy N.

Znane są zapewne wszystkim historie o problemach z aktywacją, ja zakupiłem n-kę w rtv mix agd od przedstawiciela. Dostałem umowę bez numeru ani nr abonenta, to mam otrzymać od konsultanta na infolinii. Umowe zawarłem w sobotę 29-11. Przedstawiciel powiedział, abym zadzwonił w celu aktywowania w poniedziałek (1.12). Tak też zrobiłem. Godzina słuchania melodyjki w oczekiwaniu na połączenie, we wtorek druga. Zero rezultatów. Dziś pojechałem do rtv mixa zapytać co jest, otrzymałem odpowiedź, że z ich strony wszystko ok z umową, trzeba próbować dzwonić. Po godzinie prób w końcu się udało.. jednak konsultant nie miał jeszcze w systemie mojej umowy ;/
Na pytanie CO ZROBIĆ? Otrzymałem odpowiedź: dzwonić i pytać .. :)

Nie byłoby problemu, gdyby można było w kilka minut uzyskać połączenie, lecz niestety koszta, które poniosłem do tej pory (nie mam dostępu do tel. stacjonarnego) to jakieś lekką ręką 90 zł za połączenia.

SKype nie odpowiada, mail pozostał bez odpowiedzi. Rozumiem, że takich maili mogą przychodzić setki, telefony mogą się urywać, ale n to nie jest chyba firma 5 osobowa i chcąc być traktowana poważnie nie powinna sobie pozwolić na takie sytuacje.

Całą sytuację uważam za jedną wielką parodię , "olewanie" klienta i coraz poważniej zastanawiam się nad rozwiązaniem umowy bo boje się pomyśleć ile mnie jeszcze ta "przygoda z aktywacją" może kosztować.

I dwa pytania.. 1) jak się zachować w tej sprawie ? 2) Czy zarząd N planuje jakoś wynagrodzić nowym abonentom te trudności ?? Np. 1 pakiet przez rok gratis zatarłby moje negatywne wrażenie napewno ;)

Liczę, chociaż tutaj na "jakąś" odpowiedź :)
Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jackn28

New member
Chyba problemy z aktywacją już się skończyły - dzwoniłem dziś ok. 21.30 - 17 minut trwało połączenie - sygnał był u mnie po 15 minutach :)
 

mxx01

New member
Jak chcesz przyspieszyć to zadzwoń do n-ki po numer przesyłki a potem do firmy kurierskiej. Jak mają już w magazynie albo kurier był w ciagu dnia i nikogo nie zastał w domu to będziesz mógł odebrac osobiście. Ja tak zrobiłem bo kurier był w ciągu dnia. Nawet o tym nie wiedziałem, dopiero Pani w Opeku poinformowała mnie, że mają paczkę bo kurier odbił się od drzwi i moge odebrać a jak nie to kurier przywiezie nastepnego dnia.
 

marsellvip

New member
aktywacja dno

problemy z aktywacją n-ki były są i pewnie dalej będą, kontakt z nimi jest praktycznie niemożliwy, sporadycznie udaje się komuś dodzwonić i aktywować ja nie mam zamiaru już więcej się denerwować i tracić pieniędzy!!! 5 dni dzwoniłem od rana do wieczora, dodzwoniłem się 3 dnia ...aktywacja miała być zrobiona minęły 2 dni i nic:hmm:... N TO JEDNA WIELKA KPINA.

DZIĘKUJE BARDZO, JA REZYGNUJĘ Z TEJ USŁUGI !!!!!

DO OSÓB KTÓRE ZASTANAWIAJĄ SIĘ NAD ZAKUPEM N-KI , DLA WŁASNEGO ZDROWIA NIE RÓBCIE TEGO NAPRAWDĘ NIE WARTO!!! JEDYNE CO JEST PEWNE TO CAŁE MNÓSTWO NERWÓW !!!
 

yarson

New member
marsellvip napisał:
problemy z aktywacją n-ki były są i pewnie dalej będą, kontakt z nimi jest praktycznie niemożliwy, sporadycznie udaje się komuś dodzwonić i aktywować ja nie mam zamiaru już więcej się denerwować i tracić pieniędzy!!! 5 dni dzwoniłem od rana do wieczora, dodzwoniłem się 3 dnia ...aktywacja miała być zrobiona minęły 2 dni i nic:hmm:... N TO JEDNA WIELKA KPINA.

DZIĘKUJE BARDZO, JA REZYGNUJĘ Z TEJ USŁUGI !!!!!

DO OSÓB KTÓRE ZASTANAWIAJĄ SIĘ NAD ZAKUPEM N-KI , DLA WŁASNEGO ZDROWIA NIE RÓBCIE TEGO NAPRAWDĘ NIE WARTO!!! JEDYNE CO JEST PEWNE TO CAŁE MNÓSTWO NERWÓW !!!

kolego chyba nie wiesz że n-kę mozna aktywować automatem bez łączenia z konsultantem...
bez nerwów, bez problemów, bez zbednych kosztów... polecam :grin:
 
Do góry