Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

Sentinel

New member
Witam po aktualizacji mojego 48h6700 do s/w 2770 jakies dziwne myki sie pojawily. Na poczatku moglem nagrywac na pendriva i przelaczac do woli programy. Teraz moge nagrywac i tylko ogladac nagrywany lub jeden wyzszy z listy program. O co chodzi?
U mnie ok. Można nagrywać z jednego muxa a oglądać innego. Przełączanie kanałów podczas nagrywania też bez problemu.
40H6640
 

mariopsk

New member
U mnie samo sie zaktualizowalo w 48h6700. Ipla nadal nie sziala. Zobaczę co sie bedzie dzialo na tym sofcie.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
 

gidyja

New member
Nie wiem co u was sie dzieje ale umnie nigdy samo się nie aktualizowało, ewentualnie było powiadomienie o dostępności nowej wersji. Ja już zaktualizowałem i widocznych zmian nie widzę, ewentualnie może szybciej chodzi ale może to efekt placebo bo uważam że ten model ( 48 H6400 ) śmiga bardzo dobrze. Sprawdzałem ipla w moim modelu chodzi bardzo dobrze inne serwisy też, także może u kolegi jakieś przejściowe kłopoty ewentualnie wina netu.

Wytapane z LG-G2
 

mariopsk

New member
Inne aplikacje dzialaja elegancko. Net jest szybki i raczej to nie to :-/ Pierun wie. Moze przejsciowe anomalie. Podczas nagrywania zmiana kanalow znow dziala.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
 

mafia35

New member
Bez reklam
Ipla działabez problemu. Nowy natomiast jest player.pl
Są w nim materiały UHD ale niestety dodatkowo płatne.

Wysłane z mojego SM-G900F
 

nosports

New member
a kiedy on wyszedł mniej więcej
edit: dobra juz wiem 28.10, czyli u mnie sie zaktualizował sam nie wiem nawet kiedy
 
Ostatnia edycja:

glocker

New member
niom cos sie samasungowi numerki pomieszaly - z poziomu tv aktualizacja nie jest dostepna wiec lepiej chyba poczekac i nie ryzykowac
 

jarmk

New member
Z ciekawości kombinowałem, ale nie widzi "nowej" wersji ani z poziomu TV, ani z pendriva..
Coś chyba namieszali wrzucając na stronę Samsunga starszą wersję od tej obecnej.
Jutro może do nich napiszę w tej sprawie, zobaczymy co odpiszą..

Tapnięte z G920F
 

BGpl

New member
Podejrzewam, że ściągnęli wersję 2112 ze względu na błędy i przywrócili poprzednią lecz data modyfikacji wbiła się bieżąca i stąd to zamieszanie.
 
Do góry