Aktualizacje softu - info o nowych wersjach

mafia35

New member
Bez reklam
Mi obrazu nie pogorszylo, moze czern jest lepsza... Ustawienia nie zostaly zresetowane. Wywalio mi sluchawki BT... Do paska smarta trzeba sie przyzwyczaic.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Sentinel

New member
Coś jest inaczej z obrazem albo to efekt placebo, wydaje mi się że jest gorzej niż było. Mam wrażenie że spadła jasność/kontrast i kolory jakieś takie nie takie, sam nie wiem albo trzeba się przyzwyczaić albo mi się wydaje.

Tak jak wcześniej pisałem coś jest nie tak, ale nie wiadomo co. Z kolorami też. :|
Czernie "smoliste" czyli jakieś takie bez szczegółów, czyli np. czarne guziki na czarnej koszuli zlewają się w jedno.
Ja podniosłem jasność z 45 na 46 i zredukowałem kolor z 49 na 48 i jakby lepiej.


Sprawdź ustawienia ECO. Ja mam wyłączone oba (czujnik i oszczędzanie) i po aktualizacji tak pozostało, ale tv oszukiwał. Dopiero wejście ponownie w te opcje i kliknięcie jeszcze raz wyłącz przywróciło jasność i podświetlenie
 
Ostatnia edycja:

kubus76k

New member
na 2770 u mnie w Multimediach telewizor zgłasza mi, że nie mam połączenia z netem, znikaja ikony jest komunikat, pojawiają się i znów znikaja i tak w kółko :(

Problem jest na połączeniu po kablu, czy ktoś ma taki problem, może sprawdzić ?
 
Ostatnia edycja:

kubus76k

New member
Ktos juz robil aktualizacje 2770 na H6700? Ja po przeczytaniu w/w opinii chyba sobie daruje..
Ja zrobiłem, prócz tego, że mam problem z SmartHub to wszystko OK ;)

PS Dla kogoś kto będzie miał ten sam problem: Miałem podłączony TV pod modem kablowy i switch, czyli otrzymywałem adres publiczny, w takiej konfiguracji był problem. Po podłączeniu poprzez router problem zniknął.
Dzwoniła do mnie miła Pani z CC Samsunga i chciała się do niego dostać zdalnie, po tym jak jej zdradziłem, że wykonałem workaround poddała się i poprosiła, abym czekał na następną aktualizację, gdyż ona przekaże do odpowiedniego działu aby zrobili fixa do następnej wersji ;)
 
Ostatnia edycja:

scigal

New member
Kubus76k a powiedz jak z obrazem, bo tu chlopaki narzekali, ze nowy soft popsul im obraz?
Wiecie moze tez jak wylaczyc wlaczajace sie co ok. 2 godziny przypomnienie o aktualizacji?
 

kamolot

Member
Jest możliwość downgradu? Mój h6400 też sam pobrał wersje 2770 - nigdy mnie się nie spytał mimo, że miałem wyłączone automatyczne aktualizacje.
 

Metrolog

New member
Nie ma możliwości powrotu do starej wersji od jakiegoś czasu wyłączenie automatycznej aktualizacji jest ignorowane przez system,trzeba wyłączyć w menu serwisowym.
 

przeeemek

New member
Robiłem aktualizacje na h6400 i roznic nie zauważyłem w obrazie. Nawet obejrzałem mecz w trybie sport i dało sie oglądać. Oby tylko koszulki nie były za jaskrawe :).
 

patrixs

New member
Witam, spotkał się ktoś z problemem loga rozruchowego "Smart TV" które pokazuje się przy włączaniu telewizora H6400? Opcję w ustawieniach przestawiam na "wyłączone". Przez kilka uruchomień logo nie pojawia się, później opcja sama przełącza się na "włączone" i tv w momencie rozruchu wyświetla niechciane "Smart TV" :-/.
 
Do góry