źródła materiałów HD (internet)

Status
Zamknięty.

izbiss

New member
Witam. Jeżeli Ktoś z kolegów ma zaproszenie na HDBits bądź Bit-Hdtv to bardzo proszę o przesłanie na adres izbiss@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich izbiss
 

aeiouy

New member
izbiss napisał:
Witam. Jeżeli Ktoś z kolegów ma zaproszenie na HDBits bądź Bit-Hdtv to bardzo proszę o przesłanie na adres izbiss@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich izbiss

Wysłałem Tobie wczoraj o 13:32!!

Sprawdź pocztę i szybko się rejestruj!!!
Pewnie ta wiadomość bedzie w spamie, a nie w odebranych!!
 
N

neox

Guest
Dzieki za szybka odpowiedz ale....nic na skrzynce nie mam :| w spamie tez nie ma :|
 

aeiouy

New member
Czy udało się komuś przyjąć zaproszenie z hdbits.org na pocztę WP.PL??

neox napisał:
Dzieki za szybka odpowiedz ale....nic na skrzynce nie mam :| w spamie tez nie ma :|
Jeżeli bedą jakieś problemy to zagadaj do mnie na priv


Wiadomość wysłałem neox1980@wp.pl 2007-05-03 08:43:11 Powinno już dojść:/

To znaczy tak jest napisane na hdbits, ze o tej zostalo wyslame:/
 
Ostatnia edycja:

tomex999

New member
Bozydar jak masz te zaproszenie na bit-hdtv na zbyciu to chetnie je przyjme ;) Niestety jak narazie nie mam jak sie zrewanzowac, dopiero zaczalem przygode z hdtv. A narazie na hdbits nie mam zaproszen jak bede mial badz pewien ze dostaniesz.
Pozdrawiam
hostu72@gmail.com
 

izbiss

New member
Witam. eiouy dzięki za dobre serce ale zaproszenie nie dotarło. Skrzynka pusta, także spam. Proszę jeszcze raz. Z góry dziękuję
 

aeiouy

New member
izbiss napisał:
Witam. eiouy dzięki za dobre serce ale zaproszenie nie dotarło. Skrzynka pusta, także spam. Proszę jeszcze raz. Z góry dziękuję
Widocznie na to konto juz nie dojdzie. nie mozna wyslac zaproszen kilka razy na to konto. jezeli nie doszlo to pewnie provider blokuje te maile:(

Polecam gmail.com zaproszenie dochodzi po 1min
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry