źródła materiałów HD (internet)

Status
Zamknięty.

matix

New member
u gory

piotrek213 napisał:
Mam pytanko gdzie sie klika na tej stronce hdbits.org aby dac komus zaproszenie z chęcia bym dał tylko nie wiem gdzie to sie robi ?:wink:
chociazby o gory klikasz gdzie jest welcome back user i na linii invites klikasz na available.... ewentualnie z lewej masz "okienko" personal i tam jest invite.... ale po tak krotkim czasie jeszcze chyba nie dali Ci zaproszenia
 

scypior

New member
Hmm,

A potrzebne sa w ogole te zaproszenia? Jak sie wylogowalem to jest opcja Sign Up...wiec nie wiem jak to dokladnie jest (akurat byl limit przkroczony wiec nie moglem zobaczyc jak to dalej by bylo z tym Sign Up)

PS. Juz zobaczylem, nie da sie;)
 
Ostatnia edycja:

kaammyyk

New member
free leech

Od dzisiaj na hdbits do końca tygodnia w związku z urodzinami strony można ściągać torrenty / download - zero, upload x 2 / więc można zdecydowanie podnieść ratio ieżeli ktoś ma problemy z utrzymaniem go. Nic - tylko ściągać !!!


Trzem osobom przedemną dałem zaproszenia! To na razie moje ostatnie. Sprawdzcie skrzynki , bo przepadną. Pozdrawiam !!!
 
Ostatnia edycja:

Fanek

New member
Bez reklam
Wiecie co, mozna by zalozyc oddzielny topic o prosby i zaproszenia, bo tutaj naprawde juz burdel sie robi, moze moderator by pusuwał wczesniejsze posty z prosbami z 5 ostanich stron, taka mała sugestia :)
 

Glimmer Twins

New member
kaammyyk napisał:
Glimmer , poszło. Na razie to ostatnie. Jak cos bede mial to bede dawal na bieząco. Pozdrawiam.

kaammyyk, bardzo przepraszam ale pomyliłem się i podałem mój stary adres mailowy, który już nie działa. Czy mółbyś mi wysłac jeszcze raz tym razem na właściwy adres: ws105@wp.pl
Jeszcze raz sorki za moją głupotę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry