źródła materiałów HD (internet)

Status
Zamknięty.

mackay

New member
prosba

witam serdecznie,
mam wielka prosbe - gdyby ktos mogl wyslac mi zaproszenie na hdbits.
kupilem w zeszlym na poczatku roku lcd'ka Amoi 37" i jeszcze nie mialem okazji go przetestowac w 1080p.

z gory wielkie dzieki!

pozdr.
 

depesz

Member
jacekpj - podłączamy laptopa/PC do TV. Ewentualnie Xboxa 360 połączonego po sieci z PC z zainstalowanym Windows Media Center - ale wowczas tylko .ts i .wmv
 

radekcypr

New member
Czesc wszystkim ;) od 6 miesiecy siedze w irlandi.

Czy moge prosic o zapa na HDbits.org ?

Wlasnie przechodze na nielimitowany /download/ internet :D

i byloby jak znalazl.

cyprusowy@gazeta.pl

Zaproszenie doszlo :) Dzieki duuze.
Udalo mi sie wbic na stronke :)
 
Ostatnia edycja:

fcluki07

New member
mam taka prosbe, narazie mam malo stuffu w hd, dlatego zapisalem sie na hdbits.org jednak tam trzeba dawac uploady a ja mam tylko sahare 720p, chce ja dac w upload ale nie zabardzo chca ludziska glosowac, dlatego tez prosze was o glosowanie na yes. login moj fcluki07 zaraz w dziale offered jest moja prosba. prosze o pomoc
 

dkulak

New member
Słabe RATIO

Mam problem z Ratio, używam Azureusa i biore dane z hdbits.org. Tam trezba mie odpowienie Ratio. Ja mam bliskie 0. Nikt od mnienic nie sciąga mimo ze jakies torrenty pobralem i sa udostepnieone. Moze ktoś wie czemu ?

Pozdro
Darek
 

MasterTomster

New member
Jak to robisz? Mi pisze że domyśla liczba userów osiagnieta...
Nie można juz dawac zaproszeń...

Edit.
Trzeba dobrze trafić bo czasami mozna
Najwidoczniej jak ktos wyleci albo utraci zaproszenie.
 
Ostatnia edycja:

kaammyyk

New member
Z tymi zaproszeniami jest tak ze kilka godzin mozna dawac a potem znowu nie, tzeba sie wstrzelic. W tej chwili znowu jest zablokowane.
 
Ostatnia edycja:

piotrek213

New member
piotr

Mam pytanko gdzie sie klika na tej stronce hdbits.org aby dac komus zaproszenie z chęcia bym dał tylko nie wiem gdzie to sie robi ?:wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry