Znamy już ceny TCL Qledów serii C815 na rok 2020

volfram2002

New member
Test zapewne już zrobiony, ale teraz trzeba to tak opisać.....a to już w przypadku tcl nie jest łatwe...... aby c81 i c71 się sprzedawały....

dlatego tyle to trwa...ha ha...
 

Desverger

New member
Szczerze na ceneo gość napisał. Opinia nie jest stronnicza - wypisał jasno co fajne a co nie. Jak widać dalej TCL ma problem z softem. Coraz więcej głosów jest o przycinkach na Netflixie na materiale 4K. Jest matryca 120 HZ ale soft jej nie pomaga. No szkoda. W designie trzymają poziom wysoko ale obrazowi to nie pomoże. Cóż, ludzie kupią, część się zrazi i odda, część machnie ręką i będzie z tym żyć a część nie zauważy :) I tak minie bez echa ten TV. No to do... następnego modelu, może tam poprawią.
 

sagi79

New member
Tu się nie zgodzę z opinią o przycinkach na Netflixie przy 4k ,do tej pory nie raz oglądam i nic takiego nie wystąpiło ani razu,to samo tyczy się sportu czy filmów 4k z USB
 

Mariobull23

New member
Sagi mam pytanie jak dźwięk? Czy to Onkyo słychać, czy raczej to marketing :(
A druga ale dla mnie ważna kwestia - jak wyglądają odbicia w tym tv? Czy widać okna, światło? Czy tłumi w miarę dobrze?

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
 

sagi79

New member
Dźwięk gra można powiedzieć idealnie,tylni subbufer robi robotę, tak jak i przednie ,poza tym jakimś audiofilem nie jestem ale Onkyo zrobiło swoje .Odbicia występują ale tylko na wyłączonym tv ,na włączonym czy w dzień czy w nocy przy świetle nic się nie odbija i jakoś nikt z domowników tego nie zauważył czy ja sam
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Skończy tak samo jak Twój wypasiony i HI-END -wy :)
Z tą różnicą , że kilka $ zostanie w kieszeni :)
 

volfram2002

New member
Dźwięk gra można powiedzieć idealnie,tylni subbufer robi robotę, tak jak i przednie ,poza tym jakimś audiofilem nie jestem ale Onkyo zrobiło swoje .Odbicia występują ale tylko na wyłączonym tv ,na włączonym czy w dzień czy w nocy przy świetle nic się nie odbija i jakoś nikt z domowników tego nie zauważył czy ja sam

A właśnie, że się odbija szczególnie w dzień...
, dźwięk jest dobry, ale pojawia się dopiero 30sekund po włączeniu tv z dekodera, a obraz jest od razu
TCL - tylko cenowo lepszy
 

robertokot25

New member
a zapomniałem ten TCL to budżetowy tv ale za to w komsicznej cenie jak za matrycę 50Hz (55") z krwędziowym podświetleniem i niedopracowanym softem...
 

sagi79

New member
A właśnie, że się odbija szczególnie w dzień...
, dźwięk jest dobry, ale pojawia się dopiero 30sekund po włączeniu tv z dekodera, a obraz jest od razu
TCL - tylko cenowo lepszy��
No ja dźwięk z dekodera mam od razu jak tylko włączę tv,(możliwe z kolegą coś z kablem HDMI ma )i muszę jutro zobaczyć super dokładnie czy rzeczywiście się coś odbija bo jak na razie nie zauważyłem
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL C815 - daje sobie spokojnie radę.
Najgorzej jest u tych co go nie widzieli nawet na oczy.
 

Mariobull23

New member
Pewnie test by pomógł im dostrzec zalety no ale deklarujesz od tygodni, że już, że za chwilę... A czas leci i nic [emoji17]

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
 
Do góry