Znamy już ceny TCL Qledów serii C815 na rok 2020

firefl

Active member
Bez reklam
TCL udostępniało aktualizacje OTA dla innych modeli w przeszłości.


Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tomwega - napisz na PW proszę to Ci podam oferty z programu gdzie sam wybierasz ceny.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
c715 jest w my center na pewno bo oglądałem i obraz ma zacny , powinien też być w rtv euro agd i media expert
 

firefl

Active member
Bez reklam
Starałem się wskazać jedyną znaną mi różnicę. Choć pewnie zużycie energii też rośnie...
A że banalna - trudno

I w ramach czepiania się: nie należy cytować postu gdy odpowiadasz bezpośrednio pod nim
 

xian1234

New member
Jak sprawa tego testu. Z tego co patrzyłem to już ponad 3 tygodnie jest wstawiany. Miał być już grubo ponad 10 dni temu, no i teraz niedawno przed weekendem, a dziś już wtorek. Panie Kiki - litości. Trzeba go wstawić jak już jest tyle czasu gotowy, no chyba że nie jest jeszcze gotowy, co jest niestety bardzo prawdopodobne.
 

sagi79

New member
Jest już kilka osób które go posiadają w tym ja i ogólnie to tv jest ok kilka nie dorobek związane z androidem i aplikacjami,szalejący DV na Netflix a tak to jest ok
 

Bednar1

New member
Sagi a jak filmy wieczorem? Poziom czerni ok? Przesiadam się z plazmy Panasonic ST60 i nie wiem czy ten model da radę..
 

sagi79

New member
Trudno porównywać do plazmy Panasonic i trzeba pamiętać z jest tu podświetlanie krawędziowe matrycy co za tym idzie w prawym jak i lewym rogu jest leddka poświatą ,chodź trzeba się przypatrzyć w dane miejsce żeby zobaczyć ,ale czerń jest ok ,i tu zależy od jakości sygnału i danego materiału ale ogólnie nic nie przebija tam gdzie ma być czarne jest czarne
 

Bednar1

New member
Dzięki Sangi, no nic poczekam może pojawi się jeszcze test i jak będzie można zobaczyć go na żywo w sklepach.
 
Do góry