Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

emporioa

Member
F6 już u mnie. Teraz 5h migracji :D Pierwsze wrażenia na duży plus. W końcu zmienili wygląd. Teraz z frontu wygląda jak normalny telefon.
 

emporioa

Member
Niee, w weekend dopiero. Nie mam kiedy tego robić. W ogóle szkoda, że nie da się po prostu przenieść aplikacji z wszystkimi logowaniami itd. Sama aktywacja aplikacji bankowych to 2h.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bankowe i wszelkiej maści finansowe, gdzie nie ma infolini po Polsku, a w razie "W", zostaje wątpliwej jakości czat.

Nie wiem czy kompletowanie to dobre określenie, ale mam tego trochę (pewnie z 10 też będzie...). Parę groszy dałem, a do domu aż nadto. Nie muszę pożyczać potem :)

Pompka (kompresor) do roweru (i nie tylko) + dmuchawa. Jak dla mnie obowiązkowy zestaw ; )

Btw. Niech ktoś przypomni gdzie jest konkretnie opcja włączenia ruchomych zdjęć.
 

emporioa

Member
Bankowe i wszelkiej maści finansowe, gdzie nie ma infolini po Polsku, a w razie "W", zostaje wątpliwej jakości czat.



Pompka (kompresor) do roweru (i nie tylko) + dmuchawa. Jak dla mnie obowiązkowy zestaw ; )

Btw. Niech ktoś przypomni gdzie jest konkretnie opcja włączenia ruchomych zdjęć.
Mam pompkę i kompresor osobno i do tego większy razem połączony w jedno urządzenie :D
 
Do góry