Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

gerus6

Active member
Bez reklam
Mają tryb zdjęć "jedzenie" to się chwalą. Jeszcze chwila i zaczną małolaty zdjęcia z toalety wrzucać...
Patrząc na zachowanie dzisiejszej gimbazy zaczynam się obawiać o przyszłość świata. Dzisiaj hitem jest news o 14 latce, która pojechała na woodstock i zaginęła. Ja mam tylko jedno pytanie... kto do ch... puścił 14-latke na takie gówno pełne ćpunów i innych imbecyli?
Gratulacje, na "PANA" konto wpłynęło 50gr, pozdrawiam jenot.
Przypominam, że stawka na innych stronach (tych nie polskich;)) wynosi 80gr
"PANIE" Pakolo jednak myślę, że na innych stronach szybciej "PAN" znajdzie zwolenników tej waszej sekty, gdzie będzie "PAN" będzie mógł wypisywać te idiotyzmy z czerwonych pasków tvpis .
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mają tryb zdjęć "jedzenie" to się chwalą. Jeszcze chwila i zaczną małolaty zdjęcia z toalety wrzucać...
Patrząc na zachowanie dzisiejszej gimbazy zaczynam się obawiać o przyszłość świata. Dzisiaj hitem jest news o 14 latce, która pojechała na woodstock i zaginęła. Ja mam tylko jedno pytanie... kto do ch... puścił 14-latke na takie gówno pełne ćpunów i innych imbecyli?

Ja tam bym uważał na takie słowa .. bo znam ludzi którzy tam jeżdżą co 2 -3 lata i naprawdę daleko im do imbecyli i ćpunów.. i to nie są sporadyczne przypadki Kolego jak się z nimi porozmawia.... zdziwiłbyś się Kolego jak z prawnika z dobrej kancelarii przemienia się facet na rokmena na te 2-3 dni..- przyjeżdża do Wawy ubiera się w garnitur za 3 tys wchodzi do auta za 250 tys i jest poważną osobą.... można się zdziwić i to okrutnie.. Ziemcowi już się dostało za pewne słowa odnośnie tego koncertu..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
lolek
Mnie nie interesuje Ziemiec czy zdanie tvpis bo ta telewizja schodzi do poziomu TVNu. Przykre że ludzie pokroju Gerusa wyłączają myślenie i opierają się na tym co powiedzą w telewizji.

Zdanie odnośnie woodstock mam takie, a nie inne i chyba mam do tego prawo. Sry ale widziałem dużo materiałów z woodstock(tych dostępnych w necie jak i prywatnych od znajomych, którzy tam byli na poszczególnych koncertach) i dla mnie to jest zwykła dzicz, a sam jestem fanem ostrych brzmień i bywało się na różnych koncertach Linkin Park, Metallica itd ale nie potrzebowałem się przy tym naćpać czy taplać w błocie i robić z siebie małpę.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego Ty masz prawo do swojego zdania w końcu żyjesz w demokratycznym jeszcze kraju.. tylko Kolego z całym szacunkiem ale nie można generalizować w taki sposób ludzi którzy chodzą na takie koncerty.. bo nie jeden z takich uczestników zjadłoby wielu na śniadanie swoimi dokonaniami jakie osiągnęli w swoim życiu. I nic nie mają wspólnego z ćpaniem, chlaniem itp sprawami.. a że przez dwa dni bawią się to nic złego..złe jest natomiast to co niektórzy inni tam wyczyniają, ale to ich sprawa oni nie są jedynymi takimi ludźmi.. i do tego nie są potrzebne koncerty tego typu.... a Ty napisałeś ogólnie i tylko o to mi chodzi.. a pisząc ogólnie to tak jak napisałem można się zdrowo przejechać..
Bo weź choćby taki przykład że ja bym sobie jeździł na taki koncert raz na jakiś czas.. to Kolego pomimo że Cię lubię bo w końcu obaj lubimy RM :) to jakbyś takie zdanie również napisał w stosunku do mojej osoby to uwierz mi na słowo, jakbym Ci odpisał to by Cię z butów wyrwało.. bo to co napisałeś również tyczyłoby się mojej osoby.. - tylko o to mi chodzi.. bo po części masz rację dzieją się tam rożne rzeczy ale nie można wszystkich wrzucać do jednego wora..
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Zawsze wydawało mi się, że ktoś kto wysiada z samochodu za 250 tyś i ściąga garniaka za 8k ma inne, bardziej cywilizowane miejsca do szaleństw aniżeli przebywanie w towarzystwie kilku czy kilkunastu tyś ludzi niepierwszej świeżości.

Chyba nie powiesz mi, że bohater tego filmiku to ten bogacz z Twojego przykładu:

https://www.youtube.com/watch?v=Us7kMXqTiXc

Napisałem lolek ogólnie, ponieważ 3/4 ludzi tam jadących, za główny cel tego wypadu stawiają sobie właśnie zabawę oderwaną od rzeczywistości.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście on nie tarza się tam w błocie.. ale bywa tam.. raz na kilka lat .. i bawi się dobrze.. a gdzie się kto bawi to jest jego sprawa , ważne jest żeby tam gdzie się bawi był człowiekiem .. w 100% znaczeniu tego słowa.. a inni niech robią co chcą.. to ich sprawa.. takie ja mam zdanie..

To taki przykład Ci podam jak w podroży papieskiej , dziennikarze spytali się Papieża o sprawy dotyczące gejów i lesbijek.. Papież odpowiedział im jednym zdaniem.. ..." Kim ja jestem żebym oceniał ich ......" I to powiedział Papież.. Więc ja wyznaję zasadę że od oceniania w 100% znaczeniu tego słowa postępowania pewnych osób jest Sąd na Ziemi - a na "górze " wiadomo kto i kiedyś będziemy ocenieni.. jeśli jesteśmy katolikami .. praktykującymi zaznaczam..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Na temat Papieża to lepiej nie dyskutować bo ten obecny to zakała kościoła. Kiedyś dyskutując ze znajomym księdzem usłyszałem od niego, że kościół na świecie upadnie właśnie przez kler i tutaj się z nim w 100% zgadzam.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja generalnie o Klerze, wierze itp nie dyskutuje.. tak podałem dla przykładu.. jeszcze tylko jedno zdanie .. mam kumpla, który co niedziela chodzi do kościoła i pada na kolana przed ołtarzem a to co mówi na temat less i gejów to masakra.. to nie mieści mi się nawet w mojej wyobraźni.. jak człowiek wierzący może mówić o drugim człowieku takie rzeczy.. tylko dlatego że ma inną orientację seksualną....ale jest dumnym katolikiem.. i to jest najlepsze.. w tym wszystkim jak ludzie są zaślepieni..
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Na temat Papieża to lepiej nie dyskutować bo ten obecny to zakała kościoła. Kiedyś dyskutując ze znajomym księdzem usłyszałem od niego, że kościół na świecie upadnie właśnie przez kler i tutaj się z nim w 100% zgadzam.
Czasami lepiej siedzieć cicho i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Na każdym kroku Gerus to udowadniasz.

Lolek
Ja również co niedzielę chodzę do kościoła, ale temat gejów czy lesbijek mnie nie rusza. Nie interesuje mnie to kto z kim sypia. To są również ludzie i niech mają te swoje związki partnerskie, ale mam nadzieję, że nigdy w Polsce nie będą mogli adoptować dzieci.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja nie rozumiem ludzi tak jak niektorzy powyzej, ktorzy na sile musza innym zyciorys pisac. Na woodstok nie bo bedziesz traktowany jak cpun :) To ja tak samo moge miec zdanie ze Pakolo to prawie jak tinkiwinky bo wrzucasz na tace pedofilom - karmisz ich wiec ich wspierasz. Dobrze ci z tym?

Mnie wychowano i uwazam ze to bardzo sluszne, w takim kierunku ze:
Wszystko jest dla ludzi, mozesz srac, cpac, chlac i z gola dupa latac, co tylko chcesz ale w taki sposob aby "NIE ROBIC TEGO NA PRZEKOR INNYM", nie utrudniaj zycia innym.

Chcesz zacpac sie na koncercie idz na woodstok moze ivtam wolno - nie wiem, chcesz grzeczniejszy koncert idz na jakis "stadion", chcesz jeszcze grzeczniej idz do filcharmonii. Ale nie przypisuj innym karteczek jacy to oni nie sa.

Bo rownie dobrze ci w garniturach chodzacy do opery moga miec o tobie zdanie ze jestes dzikus bo sluchasz metalu lub rocka.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolo
Nigdy w życiu nie wrzuciłem ani 1zł na tacę i nikomu nic nie utrudniam. Jak ktoś chce jechać się ućpać i posiedzieć kilka dni w syfie/ fekaliach to niech sobie jedzie. Ja tylko napisałem, że dla mnie to są imbecyle, tak samo ja dla tych ludzi mogę być durniem bo się nie potrafię tak "świetnie bawic" :)

Do kościoła nie chodzisz dla księdza, z resztą przeczytaj wyżej bo nie mam o nich dobrego zdania.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ładny dostałem bonus danych w Orange :grin:


Screenshot_20170823-123653.png


Dokładnie,to za doładowanie za 200 zł otrzymałem 1410 GB bonusu do wykorzystania przez 5 miesiecy.
Same 200 zł zostaje nieruszone.
Dokładnie to 230,bo 30 zł jest dodatkowo :wink:
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ładny dostałem bonus danych w Orange :grin:


Screenshot_20170823-123653.png


Dokładnie,to za doładowanie za 200 zł otrzymałem 1410 GB bonusu do wykorzystania przez 5 miesiecy.
Same 200 zł zostaje nieruszone.
Dokładnie to 230,bo 30 zł jest dodatkowo :wink:

Z takim pakietem możesz udać się w najbardziej oblegane miejsce Twojego miasta i udostępnić neta,
nie zapomnij wydrukować kartki z napisem "FREE WIFI ZONE" :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mogę z 1 TB oddać za free,bo pewnie przez 5 miesięcy wykorzystam jakieś 400 GB (średnio na miesiąc idzie mi 60-80 GB ) :grin:
 
Do góry