zaproszenia na hdbt.pl

Bucek

Banned
Może i masz rację,tylko jak takich "baranów" rozpoznać? Ok, wymagać zaświadczeń,screen'ów itp. , a co z tymi którzy dopiero zaczynają przygodę z torrentami? Ja wysępiłem zaproszenie na tym forum , miałem prawie zerowe pojęcie w temacie , a jednak utrzymałem konto, ratio mam ponad 8, i generalnie uważam,że stronka jest super ;)

nikt nic do Ciebie nie ma, masz dobre ratio, wrecz bardzo dobre ....

mi tylko chodzi o sytuacje gdzie ktos pobiera a nie udostepnia ....

zaproszenia na zamkniete strony sa od tego, ze mozna sprawdzic sobie komu sie je daje i dowolnie ustalac wymagania ... proste ...

bez wymagań sa otwarte strony torretowe i tyle ...

sam nie mam zadnego konta na zamknietej stronie, mialem na polskim torrencie ale posialem gdzies dane do konta, nie pamietam nawet nicka ...

jak bede chcial konto na zamknietej stronie to sie dostasuje do wymagań tych, któzy zaproszeniami dysponują i z pewnością nie bede twierdził, że mi się dostęp nalezy bo jestem początkujący ....

nic sie nikomu nie należy, powszechny dostep jest na otwartych stronach, nie dysponuje sie "dokumentacja" dotychczasowej aktywnosci torrentowej to nie ma co marudzic ...


sadze, ze ze swoim RATIO nie bedziesz mial żadnych problemów z dostaniem sie na jakikolwiek torrent ponieważ wysyłasz 8x więcej niż pobierasz a takich userów każdy przyjmie ...
 

demo13

New member
Serdecznie proszę o zaproszenie na hdbt
missiekk82@gmail.com
Jestem dorosłym i odpowiedzialnym człowiekiem
Mam łącze 20M interesuje mnie głównie materiał HD więc nie będzie żadnego problemu z seedowaniem.

z góry dziękuje i pozdrawiam
 

Kolina

Member
zaproszenia....

Witam szanownych kolegow!

Bardzo Was proszę o zaproszenie na hdbt i hd torrents.
Posiadam konto na TORRENTLEECH z ratio 22,58 wiec sądze, ze można powiedzieć, że "korzystam z niego odpowiedzialnie" :)
Mam łącze 10M - interesują mnie materiały HD.
Z seedowaniem nie będzie żadnego problemu.
Mój adres email: tkrzysz@gmail.com
Z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie wszystkich "ludzi dobrej woli" :) :p
 

yellowmen

New member
Czy ktos poratuje nowego forumowicza zaproszeniem do krainy HD??

mam łącze 20 MB i zawsze seduję to co pobrałem

2zp45f9.jpg


proszę o PW:blagam:
lub mail adam.madejski@op.pl

Z góry dziękuję za pomoc
 

irko123

New member
mam na wymianke zapka na btgigs... chcialbym HDBT, jesli ktos chetny do wymiany- zapraszam gg 16194177
jezeli w ogole masz zapka na HDBT skontaktuj sie ze mna... dogadamy sie ;-)
moje dane z btgigs:
nick:irko
Ratio: 2.155 Wysłałeś: 2.380 TB Pobrałeś: 1.105 TB
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry