zaproszenia na hdbt.pl

jaceksp

New member
Witam
Jeśli ma ktoś do odstapienia zapke na HDBT lub inne dobre stronki z filmami HD to prosiłbym o tokową :) .

Łącze shell 100/100 MBit
ratio jakie posiadam na TG i PT w załącznikach

ponad to 24h dysk z łączem 25/1,5 MBit
Klient : rtorrent/0.8.6

meil : jaceksp@interia.pl

jeśli trzeba założe na gmail



dziękuje i pozdrawiam
 

Attachments

  • tg.jpg
    tg.jpg
    300,8 KB · Wyś: 92
  • pt.jpg
    pt.jpg
    358,2 KB · Wyś: 76
Ostatnia edycja:

ludwickik

Member
Poproszę o zaproszenie na hdbt.eu. Miałem tam konto ale z rok nie używałem tej strony i chyba mi wygasło. Potrzebuje polską ściężkę dzwiekowa do avatara. mój adres: k.ludwicki@wp.pl

Moje dane z bit-hdtv.com:
ludwick (User)

--------------------------------------------------------------------------------
Join date: 2008-05-02 13:28:54 (104 weeks ago)

--------------------------------------------------------------------------------
Last seen: 2010-05-02 21:48:36 (< 1 min)

--------------------------------------------------------------------------------
Share ratio: 1.035 Uploaded: 2.33 TB (3.27 GB/day) Downloaded: 2.25 TB (3.15 GB/day)

--------------------------------------------------------------------------------
Downspeed: 0 Kbit/s Upspeed: 0 Kbit/s ISP: Client: BitTorrent

--------------------------------------------------------------------------------
E-mail: k.ludwicki@wp.pl

--------------------------------------------------------------------------------
Uploaded in bytes: 2559402697392 byte Downloaded in bytes: 2470637061882 byte
 

luknk

New member
Zapki na HDBT

Witam uprzejmie proszę o zaproszenie na HDBT moja dotychczasowa stronka to T...ORG komp chodzi cały czas chyba że czyszczenie to chwila przerwy . Z góry dzięki i pozdrawiam .
luknk@interia.pl
 
Ostatnia edycja:

stecko21

New member
Witam

Przepraszam za off ale co sie dzieje z hdbt? Od kilku dni nie moge tam sie dostac a pijawa nie jestem:) Czy to jakies problemy techniczne?

Moj nick stecko
 

Nefar

New member
Ma ktos moze zaproszenie do hdbt ? W zamian moge dac zaproszenie do hdtorrents.org

Przemo1500 małpa gmail.com
 
Ostatnia edycja:

laush

Member
witam
prosilbym bardzo o zaproszenie na hdbt.eu
wczesniej mialem konto na hdbt.pl ale niestety nieaktywne (nie wiedzialem ze przeniesli hosting do innej domeny)
z gory dziekoje i pzdr
laush (a) martel pl
gg 2375932
 

ptgt

New member
Mam 3 zaproszenia na powyższą stronkę, która specjalizuje się we wstawkach z polskim audio (zagraniczne wstawki też są)

Kto chętny to niech pisze na PW.
 

bludwik

New member
Szkoda, że przegapiłem otwartą rejestrację na hdbt.eu ale może ktoś mógłby przesłać mi zaproszenie, będę wdzięczny. Mam łącze 20/6 MB.
E-mail: bl_0312@tlen.pl
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
Do góry