Zakupy niższe od rynku - dla członków Forum.

Tomek Koko

New member
Bez reklam
jarwisz napisał:
podzielam tą opinię - po co się reklamować - jak nie wiadomo o co się walczy.
Jak o marne 50zł to lepiej sobie dać spokój.Nie sprzeda przecież wam towaru poniżej ceny zakupu - może jest i super sprzedawcą ale nie Świętym Mikołajem.
No ja mysle ze wiecej . Jak np zagadałem Kikiego za ile mozna dostac Sharpa Ra1 to sie okazało ze 500 złotych taniej niz np w e-sklepach we Włoszech.Podaje akurat Włochy ponieważ wtedy jak go pytałem to w internecie znalazlem tylko dwa włoskie sklepy.
 
Ostatnia edycja:

Falubaz

New member
Kazdy kupuje gdzie chce.....
Ja dostalem cene niższą niz to co mogłem otrzymać od innych w necie.....,
wiec zaufałem i się nie zawiodłem ( kto chce może sam sprawdzić a potem podzielić się wiedzą).
Pewno znajda się czasem dostawcy lokalni z niższą ceną, ale to jest prawo rynku.

Ceny są inne niz na e-panasonic ale kiki ma tez inną witrynę
http://audiovideo.com.pl/index.php

a cen nie ma co podawać bo z dnia na dzień sie zmieniają.....

pozdrawiam
 

fish172

New member
Ja kupiłem u Kikiego Tohibe 37c3500p.Zamówiłem około godziny 10,około 14 miałem telefon z info o przesyłce a na drugi dzień około 15 kurier z przesyłką.Szok! I to było tydzień przed świętami!Cena była także bardzo korzystna.Polecam ten sklep wszystkim.
 

kigen67

New member
Zakupy w sklepie LOCO....

...,jednak to nie bajka . Zamówiłem telewizor JVC w czwarek , dokonałem wpłaty po zamowieniu w ciągu pięciu minut i usatysfakcjonowany zapewnieniami pana Krzysztofa , że TV będzie u mnie na następny dzień czekałem z niecierpliwością na informację. W piątek nie mogąc doczekać się wiadomości ze sklepu wykonałem kilka telefonów i w końcu się udało.Dwiedziałem się , że nic z tego bo tv ma "padnięte" piksele . Rozumiejąc sytuację uzbrajam sie w cierpliowość i czekam do poniedziałku na dostawę nowych JVC. Czekam na telefon od wspomnianego pana K.., się znów niedoczekałem . Dzwonię ,na komórkę , stacjonarny , ciężko zlapać kontakt . Myśli różne pogłowie chodzą , może przelew wykonałem na konto nie TEGO LOCO , o którym tak wiele poztywnych opinii wyczytałem na forum . Zero kontaktu ,z drugiej strony , W końcu udało mi się około18 tej złapać kontakt, z czego dowiedziałem się ,żebym się nie przejmował (o ironio!!) bo TV , będą jutro i zostanę powiadomiony
o terminie dostawy. We wtorek sytuacja się powtarza , do 16 nic , po 16 ja dzwonię na tel kom , pan K.. , odebrał śmigając na nartach - był na urlopie a mój tv za 5 tys , gdzie ?.
Krótką rozmowę szybko kończę i dzwonię na stacjonarny do firmy , chcąc rozmawiać z kimś bardziej wiarygodnym najlepiej z szefem . Odebrał pan Tomek , który rozumiejąc moje zaniepokojenie zwrocił mi uwagę , że o wszyskim powinien dowiedzieć się szef , ale jest na natrach .( no com. )
Zatem , czy będę miał tv jutro tj w środę - nie wiem .
Chciałbym nadmienić , że mój byt nie jet uzależniony od tego aby mieć właśnie ten tv .
Poziom obojętności jaki wykazała fima LOCO , poraził mnie . Nie jest to mój pierwszy zakup w sieci więc mam pewną skalę porównawczą.
Czy pracownicy firmy mają limitowane minuty rozmów telefonicznych , aby powiadomić klienta o ewntualnych problemach - nie wiem .
Czuję rozgoryczenie i .. , jednak ze wzgledu na szacunek jakim darzę HDforum , " KIKI" powstrzymam się od komentarzy.( tymbardziej , że w dalszym ciągu nie mam tv , i nie wiem kiedy go będę miał )
 
Ostatnia edycja:

kigen67

New member
cd. JVC 37P80

Na szczęście wszysko zakończyło się pomślnie dla mnie . Firma LOCO stanęła na wyskości zadania , i JVC cieszy już swoim pięknym odbiorem mnie i całą moją rodzinkę .
 
Do góry