Yamaha RX-V673

kruszonmk

New member
Witam mam pare pytań odnośnie tego amplitunera pierwsze to czy ktoś wie jak dodać
stacje radiowe internetowe do ulubionych czy jest taka możliwość bo to troche denerwujące za każdym razem wyszukiwać stacje drugie dotyczy pilota jak go zaprogramować by obsługiwał np. telewizor
i ostatnie czy ktoś nie wie skąd ściągnąc instrukcje w języku polskim z góry dziękuje i pozdrawiam
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
można dodać stacje do ulubionych, pilot programujesz za pomocą kodu odpowiedniego do marki tv, bez instrukcji nie ogarniesz tego ;p
 

kruszonmk

New member
kody posiadam ale niewiem jak je wpisywać dotyczy to także stacji jak je dodać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

marigo22

New member
Witam, mam Yamahę 671 i jeżeli chodzi o zapamiętywanie stacji internetowych to po wyszukaniu stacji naciskasz na pilocie "memory" zaczyna migać w amplitunerze numer kanału pod którym będzie zapamiętany (możesz go zmienić) i naciskasz jeszcze raz "memory" i gotowe. Tak robisz z następnym.
Po zapamiętaniu nie trzeba niczego szukać tylko włączasz amplituner naciskasz na pilocie "net" i przełączasz kanały w lub w tył przyciskiem "preset".
 

kruszonmk

New member
Niestety nic wzmacniacz nie reaguje na naciśnięcie przyciska memory ze stacjami radiowymi FM nie ma
problemu lecz na internetowych brak reakcji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kruszonmk

New member
Problem rozwiązany z radiami trzeba wpisać ID urządzenia i zalogować sie na stronie vtuner.com i tam się dodaje stacje do ulubionych Pozdr
 

tomekv1

New member
WItam;
Chciałem się podłączyć z innym pytaniem. Dopiero kupiłem 673 i po podłączeniu kilku urządzeń do HDMI w tunerze, po wyłączeniu tunera nie przepuszcza mi sygnału np. z tunera satelitarnego na TV. Proszę o pomoc!
 

garabasz

New member
Ok już sam znalazłem. Przede wszystkim prawidłowa strona to: vTuner Radio Guide dopiero tutaj można poukładać ulubione stacje internetowe. Na początek trzeba podać MAC amplitunera następnie się zarejestrować a dalej można już dodawać stacje. Dokładny opis znajduje się na stronie.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Musicie poczytać w instrukcji i pobawić się funkcją HDMI Pass-through. To ona umozliwia przesyłanie obrazu i dźwięku poprzez ampli na TV, nawet jak ampli jest wyłaczony (tryb czuwania).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

koval44

Member
Ok już sam znalazłem. Przede wszystkim prawidłowa strona to: vTuner Radio Guide dopiero tutaj można poukładać ulubione stacje internetowe. Na początek trzeba podać MAC amplitunera następnie się zarejestrować a dalej można już dodawać stacje. Dokładny opis znajduje się na stronie.

A znalazłeś może opcje posegregowane stacji według własnej kolejnosci? Ja niestety, ale nie widzę takiej opcji.

Wysłane z HTC Desire HD!
 

bananagb1

New member
Potrzebuje jeszcze pomocy jak korzystac z internetowych stacji radiowych, mam w domu internet podlaczony do routera wi fi, chciałbym podłaczyć v673 do sieci ale nie umiem tego zrobic, czytam ta instrukcje i im wiecej czytam to coraz mniej wiem
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A orientujesz się może jak jest z udostępnianiem własnych zasobów z dysku komputera.? Czy wystarczy sam router Wi-fi z jedną anteną? Bo kiedyś coś mi się odbiło o uszy żeby mieć sieć w domu to muszą być 2 urządzenia Router który wysyła sygnał i jakieś drugie urządzenie co odbiera. Teraz nawet są routery co mają 2 w jednym ( z 2 antenami).? Nie orientuję się w tych sprawach więc mogłem coś pochrzanić:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

werf

Active member
Bez reklam
Dokładnie wystarczy sam router i kabel podłączony do AV lub wspomniana przystawka
Każda Yamaha którą miałem (a trochę ich było) idealnie współpracuje z dyskiem komputerów w sieci
I nie chodzi tu tylko o czerpanie zasobów z dysku ale i o zarządzanie amplitunerem po przez receiver menagera lub sygnowany program Yamahy oraz współpraca ze smartfonem
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
pamiętam jak szukałem ampli to koniecznie musiało mieć USB, a teraz nie korzystam z niego w ogóle hehe tylko słucham muzyki po sieci, pilota tez rzadko używam hehe
 
Do góry