Xtreamer (Media Player & Streamer)

mp3zenek

New member
nowa beta

Witam Wszystkich

Dla zainteresowanych przetestowaniem nowej bety podaje link gdzie mozna sciagnac.

www-digisklep-pl/pliki/Xtreamer_2.0.0b2.zip

- zamienic na .

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

al41

New member
mp3zenek napisał:
Witam Wszystkich

Dla zainteresowanych przetestowaniem nowej bety podaje link gdzie mozna sciagnac.

www-digisklep-pl/pliki/Xtreamer_2.0.0b2.zip

- zamienic na .

Pozdrawiam
Dzięki, bo co nie którzy to trzymają dla siebie, zaczynam testować.
w wersji zainstalowanej gubi ustawienia po wyłączeniu może w tym będzie pamiętał.
 

0kili0

New member
darko10 napisał:
mam sporo filmów bd w 1080p.(te dwa też) wszystkie chodzą idealnie z hdd i po sieci (kabel). po wifi się tną, ale to wina routera(draft G)

G.I.Joe.The.Rise.Of.Cobra.2009.1080p.BluRay.DTS.x264-WiKi

To na przykład : zaczyna się film a po chwili ztreamer sie resetuje.

A pytanie z innej beczki, wczoraj działał mi wiatraczek cichutko, dziś odpalam a wiatraczek rzęzi przeogkrótnie. Czy można go wyłączyć jak nie mam dysku w xtreamerze ?
 

matias2004

New member
Jezeli dysk przenosny , sprobuj jescze raz film przerzucic.Resetownie sie na filmie to przegrzewanie , albo blad na filmie wynikły ze zlego odlaczenia dysku usb albo bledu transferu.
 

xfranek

New member
Witam. Może ktoś podpowiedzieć jak śledzić przesyłkę? Wysłano DHL-em w poniedziałek 19.10 i do tej pory jest brak danych o przesyłce u kuriera (Jak wpisuje na stronie dhl-a). może coś źle robię.

Order #9734

Order Date: 16th Oct 2009



Recipient: Paweł ************
This order is marked as Shipped
You chose to ship this order with Flat Rate Per Item
The tracking number for this order is DHL 121978******

Click the 'View Order' button to download the items you ordered.

The outstanding balance of your order is €119.00 EUR



Here's how to pay for your order:Your Order Contains the Following Items:

  • 1 x Xtreamer with Free Antenna
 

mp3zenek

New member
odpowiedz

xfranek napisał:
Witam. Może ktoś podpowiedzieć jak śledzić przesyłkę? Wysłano DHL-em w poniedziałek 19.10 i do tej pory jest brak danych o przesyłce u kuriera (Jak wpisuje na stronie dhl-a). może coś źle robię.

Order #9734

Order Date: 16th Oct 2009



Recipient: Paweł ************
This order is marked as Shipped
You chose to ship this order with Flat Rate Per Item
The tracking number for this order is DHL 121978******

Click the 'View Order' button to download the items you ordered.

The outstanding balance of your order is €119.00 EUR



Here's how to pay for your order:Your Order Contains the Following Items:
  • 1 x Xtreamer with Free Antenna
Jak juz jest w polsce to teraz czekaj na listonosza bo dhl.de w niemczech przekazuje poczcie niemieckiej a ona pozniej poczcie polskiej.

Jak bys chcial sie dowiedziec wiecej gdzie jest twoja przesylka to dzwonisz na infolinie poczty polskiej i im podajesz numerek z pola:
UPU Code / Matchcode: CL410********
ktory jest na stronie dhl.de jak sledzisz przesylke i bez problemow powiedza ci gdzie jest twoja paczka.

Pozdrawiam
 

mp3zenek

New member
odp.

iNT napisał:
mp3zenek, faktycznie bardzo miła Pani odebrała telefon i przedstawiła całą sytuacje, gdzie co i jak sie dzieje z paczką ;)


:D

Mysle ze teraz juz jestes spokojny o swoja paczuszke :)
Mysle tez ze innym osoba przyda sie ta informacja zwlaszcza w przypadku gdy sie wydaje ze przesylka idzie do nas zbyt dlugo.

Niestety ja tak mialem bo sie okazalo ze gdzies w transporcie sie uszkodzila i wtedy poczta dostarcza samo awizo i trzeba isc na poczte, tylko ze ja mialem takiego pecha ze na poczcie gdzie trafila paczka nie ma listonoszy i nie mial kto tego awiza dostarczyc i dzieki kilku telefonom udalo mi sie ja namierzyc.
A pomyslec ze mieszkam we Wroclawiu i nikt by sie nie spodziewal ze sa oddzialy poczty bez listonoszy.

Pozdrawiam
 

iNT

New member
No to widzę ładne miałeś perypetie w dostarczeniu X`a ;)

A jak teraz się sprawuje, wszystko śmiga? Zadowolony jesteś czy jednak aktualnie wybrałbyś coś innego?
 

mp3zenek

New member
odp

iNT napisał:
No to widzę ładne miałeś perypetie w dostarczeniu X`a ;)

A jak teraz się sprawuje, wszystko śmiga? Zadowolony jesteś czy jednak aktualnie wybrałbyś coś innego?
Aktualnie wszystko smiga tak jak ma smigac. Co do wiatraka to jego dzwiek jest jak na razie do zniesienia (slychac go dopiero jak wylacze tv i jak jest cisza w pokoju). Jedynie co mi przeszkadza to wolna predkosc w lanie (po kablu) w granicach 3.5 mb (megabajta) na sekunde. W moim przypadku na dysk wewnetrzny przegranie ponad 300 gb trwalo wiecznosc.
A tak sprzecik dziala i nie mam z nim wiekszych problemow bo wszystko dziala tak jak ma dzialac.
Gdybym mial duzo kasy to pewnie bym wybral cos na ukladzie sigma np. Popcorn C200 ale to dwie rozne polki sprzetowe i cenowe.
W kategorii cena/mozliwosci to Xtreamer bije wszystkie podobne konstrukcje, moim zdaniem.

Pozdrawiam
 

iNT

New member
No właśnie wyszedłem z tego samego założenia iż za taka cenę + dysk wewnętrzny bo takowy też zakupiłem nie znajdę nic konkretnego, dlatego też zdecydowałem się na zamówienie tego "wynalazku techniki" :>

jak już będę miał w domu na pewno zdam relacje ;)

Pozdro.
 

pitates

New member
zakup xtreamera

Witam serdecznie mam pytanko do tych co kupowali xtreamera przez stronke producenta i paypal ponieważ jeszcze nie robiłem żadnej transakcji i mam pytanko jak lepiej wyjdzie przewalutowanie w paypal czy z banku i na co mam zwrócić uwage dziekuje za podpowiedzi.


Pozdrawiam !!!:D
 

0kili0

New member
mp3zenek napisał:
Aktualnie wszystko smiga tak jak ma smigac. Co do wiatraka to jego dzwiek jest jak na razie do zniesienia (slychac go dopiero jak wylacze tv i jak jest cisza w pokoju). Jedynie co mi przeszkadza to wolna predkosc w lanie (po kablu) w granicach 3.5 mb (megabajta) na sekunde. W moim przypadku na dysk wewnetrzny przegranie ponad 300 gb trwalo wiecznosc.
A tak sprzecik dziala i nie mam z nim wiekszych problemow bo wszystko dziala tak jak ma dzialac.
Gdybym mial duzo kasy to pewnie bym wybral cos na ukladzie sigma np. Popcorn C200 ale to dwie rozne polki sprzetowe i cenowe.
W kategorii cena/mozliwosci to Xtreamer bije wszystkie podobne konstrukcje, moim zdaniem.

Pozdrawiam

Co do wiatraka, ja nie mam takiego szczęścia, pierwszego dnia chodził cichutko, na drugi dzień jak włączyłem chrobocze strasznie nawet na najniższych obrotach, jakby jakieś łożyska się popsuły czy coś. Czy ten wiatraczek to jakiś standardowy rozmiar, mozna go wymienic na wlasną rekę ?
 
Do góry