Xtreamer (Media Player & Streamer)

ziupo

New member
Tylko, że ja to miałem wysłane GLS'em, a nie DHL. W ten sam sposób paczki wysyłają np do Danii czy Holandii i dochodzą kurierem.
A jeśli przekażą to PP, to na pewno nei dostane tej paczki w tym tygodniu, ehhh...
 

adimg19

New member
Ja tez mialem GLS. Od informacji o wysylce do otrzymania paczki minelo w moim przypadku 5 dni. Dziwne bylo tylko to, ze listonosz nie potrzebowal zadnego podpisu

PS. Pomylka. Jednak DHL'em
 
Ostatnia edycja:

ziupo

New member
Kurcze, nie strasz mnie oO. Listonosze mają czasem dziwne nawyki typu: "zostawię paczkę u sąsiadów, domyśli się".

A możesz sprawdzić czy na stronie GLS możesz jeszcze sprawdzić stan paczki i wkleić jej przebieg? Bedę bardzo wdzięczny za taką informację.
 

adimg19

New member
Sorry za pomylke. Jednak paczka szla do mnie DHL'em. Zamawialem w tym czasie cos jeszcze co bylo wyslane GLS i dlatego pomylilo mi sie.
 

ziupo

New member
Chodziło mi o ta przesyłkę GLSem ;) Bo chciałem się dowiedzieć jak to wygląda, czy faktycznie tylko do granicy, a potem Poczta czy do klienta dowożą.
 

Marek24K

New member
Witam ja zamówiłem sprzęcik na stronce xtreamera w uk w ten poniedziałek (w nocy) a dziś go dostałem, czyli przesyłka w 1 dzień (do szkocji), mam pytanie do fachowców bo wentylatorek faktycznie wyje a w ustawieniach są opcje na zmiane obrotów na wysokie średnie niskie lub całkiem można wyłączyć a więc jeśli całkiem wyłącze czy coś temu sprzętowi grozi przy zwykłym oglądaniu filmów a nie kopiowaniu plików bo wiadomo wtedy wszystko pracuje pełną parą no i zastanawia mnie ta opcja bo jeśli coś by sie mogło faktycznie spalić to chyba by nie było jej w ustawieniach, poza tym sprzęcik jak na razie na plus wszystko chodzi szybko i płynnie i jak narazie nie znalazłem filmu którego by nie otworzył.
 

domek

New member
dostawa i szybki przegląd

Dziś dostałem Xtreamera. Przesyłkę dodtarczył do domu kurier z GLS (Warszawa), czyli nie ma już udziału poczty w dostawie. Po pierwszych próbach wszystko jest OK. Czyta praktycznie wszystko, nawet formaty, z którymi jest problem na niektórych odtwarzaczach na kompie (.flv, plik .mov z aparatu cyfrowego - wszystko chodzi ok z dźwiękiem bez rozjazdu foni i obrazu). Jakość filmów HD powala na kolana. Sieć bezprzewodowa działa bez problemu. Nie mam routera w standarzie n, więc filmy mkv HD trochę przycinają, po USB czy przez kabel nie ma problemu. filmy z youtube (i wielu innych serwisów) chodzą bez zacięć. Menu jest w języku polskim. Wiatraczek chodzi cicho, jak przystawić ucho, to słychać że dmucha - porównywalnie z wiatraczkiem w laptopach przy średnich obrotach, na pewno nie przeszkadza. Folder z plikami DVD Video odtwarza jak normalną płytę; Nie ma problemu z przełączaniem ścieżek dźwiękowych, czy napisów w avi czy mkv. Pilocik wygodny w użyciu, działa bez problemu. Jest płynny zoom (co 1% oddzielnie pion i poziom oraz jest możliwość ustawienia położenia), napisy wyglądają ładnie (choć nie wszystkie czyta - trzeba konwertować).
Wszystko działa szybko, bez zacięć, zdjęcia są wyświetlane w fullHD, Jest kilka drobnych niedociągnięć, ale nie przeszkadzających w użytkowaniu.
Wszystkim z czystym sumieniem mogę polecić. Ja jestem w 100% zadowolony.
Skrócił się też czas oczekiwania. Kolega zamawiał 2 tygodnie temu i już playerek jedzie do niego. Podobno teraz wysyłany jest bez opóźnień.
 
Ostatnia edycja:

ziupo

New member
A możesz podzielić się informacją z strony GLS, gdzie można śledzić trasę paczki?

Update: Mój odtwarzacz jednak dotarł dziś do filii GLS w Strykowie. Dość późno zaktualizowali te dane. W DHLu system nawet pokazuje numer wozu, którym jest transportowana paczka. Czyli jutro powinien być u mnie.
Dobrze myślę? To tylko wskoczyć na E30, potem E75, E40 i na koniec ok 20km DK78 i po ~4godz jazdy jest u mnie :p
 
Ostatnia edycja:

zeus111

New member
W Polsce to gdzies wogole mozna kupic?

"W Polsce to gdzies wogole mozna kupic?"

sprawdzałem dzis, mają ok 15 szt w C4i, jagiellońska 76, 03-301 w-wa, tel 22 486 44 24. daja polska gwarancje, niestety antenke wifi sprzedaja oddzielnie.
 

domek

New member
śledzenie przesyłki

Przesyłkę można śledzić na stronie polskiej gls - szybsza aktualizacja i korporacyjnej - dane aktutualizowane są z większym opóźnieniem. Gdy już mamy status "w doręczeniu" lub "out for delivery" można zadzownić na infolinię i dostać telefon do kuriera, żeby się z nim dokładnie umówić na odbiór przesyłki.
 

ziupo

New member
Wyjaśniło się, to GLS zawinił, bo Xtreamer wysłał omyłkowo dwa urządzenia i chcieli jedną przesyłkę zawrócić, a GLS zawrócił obydwie. Niestety zrobili to tak skutecznie, że teraz Xtreamer musi mi wysłać nową przesyłkę, która dotrze dopiero w przyszłym tygodniu. Pytanie tylko, czy GLS pracuje w sobotę i niedzielę, bo jeśli tak, to powinienem go dostać w poniedziałek, a jeśli nie to wtorek, środa.
 

andrew01

New member
Przepraszam za mały OT, ale czy Movie Cowboy to nie jest jakiś klon Xtreamer'a?

ww w.benchmark.pl/aktualnosci/Multimedialny_odtwarzacz_-_Movie_Cowboy-22450.html
 
Do góry