Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Przeszedłem CoD: Vanguard. Dla mnie był świetny. Szczególnie misje z Polina. Przypominały mi mapę Pavlov z CoD:UE w którego przegrałem setki godzin po LAN z kumplami 17 lat temu :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Z braku laku włączyłem GTA San Andreas i zainstalowałem Halo 1-6. Dam szansę tej grze. Kto wie, może zrobię swój ołtarzyk Halo jak Armani.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Żeby zrozumieć ten "oltarzyk", musiałbyś być z serią Halo od początku.
Dla casualowych graczy, to będzie następna "strzelanka".

Warto przeczytać poniższy artykuł, ma już trochę czasu, ale fajnie opisane
https://www.google.com/amp/s/www.ko...iefa-fenomen-serii-halo-w-pigulce/8bge30c.amp

Ps. Z większością wymienionych pseudonimów w artykule więcej przegadałem, jak z Piramida przez ostatnia lata : ) Wiec tak, dla mnie premiera singla to duże wydarzenie. Bardziej sentymentalnie.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nawet artykuł mnie męczy, to co będzie z grą? :D
W tamtych czasach grałem w Red Alerta nałogowo. FPSy były mi obce. Dopiero potem CoD się ogarniało po LAN, a potem powrót do C&C Generals, Tiberium Wars, Red Alert 3. Przyznam, że o Halo nawet nie słyszałem, nie mówiąc już o graniu. Chociaż taki Uncharted ograłem od pierwszej części na początku swojej przygody z konsolami i wspominam go świetnie, szczególnie najnowszą część. Z nudów pobrałem ponad 100 GB wszystkich Halo i dam tej grze całe 30 minut mojego cennego czasu. Jak się wkręcę to pewnie przejdę wszystkie po kolei.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Myślałem, że to fake z tym Xem od Far Cry. Świetnie Microsoft to zrobił. Detale itd. Mistrzostwo. Tr pare kresek na wersji Halo wygląda śmiesznie przy tym.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nawet artykuł mnie męczy, to co będzie z grą? :D

Znając poziom Twojego ignoranctwa, mam tego pełną świadomość :D
Link do artykułu wkleiłem, tylko po to, aby dać jakiś pogląd, że to całe uniwersum Halo, to nie tylko "jakaś" gra z kolei, jak ma to miejsce dzisiaj w przypadku CODów, FC, Fify, BF itd. a pewne zjawisko które miało duży wpływ na branże i rozwój, a także na byt XB na rynku.
Nawet na wiki można przeczytać: "Wiele czasopism o grach chwaliło Halo jako jedną z najlepszych i najważniejszych gier wszech czasów"


Generalnie, mi by się nie chciało odpalać starego Halo, przecież ta gra ma 20 lat, czego Ty oczekujesz? ; ) Ograj nowe, potraktuj jak następną gre z kolei i tyle.

[youtube]zmhRditAffU[/youtube]
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Lubię grać dla fabuły. Uncharted 4 też mogłem ograć i tyle ale wolałem przejść wszystkie części i nie żałuję. Wiadomo, że grafika czy mechanika w ostatniej części to niebo a ziemia, ale historia mi się podobała w każdej, do tego jest ciągłość. Halo się nie łączy z poprzednimi częściami? Dla samego strzelania napewno w to nie zagram :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,warto sprawdzić,czy lepiej kupić sobie 4-pak ? ;)
Polish-20211130-160016673.png
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co kto lubi, ale w swojej kategorii to TOP.
Ja ogrywam od zawsze. Chętnie bym zobaczył Lemmingi w jakiejś zacnej oprawie 2d ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobra,sprawdzę,w sumie mam w lodówce jeszcze trochę browarów ;)
NBWA_Beer-Cooler-2-576x325.jpg


Dying Light jednak w lutym ;)
Kaminskakl,napisz do Sony,aby przełożyli nowego Horizona :D
FFdBqCgUYAciIT4
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Seizo podpowiada,że Elden Ring :D

Podobno Armanig zamówił na premierę telewizor z Dolby Vision (Dolby Atmos już ma) :D
[youtube]PyMlV5_HRWk[/youtube]
 
Do góry