Wzmacniacz stereo

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Niestety w tym terminie nie dam rady, ale co tam I tak nie kupię, a u Belga są cwaniaki jakich mało ;)
Jeszcze potem znow nie będą mogl spac ;)
 

Scrollek

New member
Stwierdzam to samo, najchętniej to by sprzedali plastikowe zestawy Bose na które jest 50% lub więcej marży i sprzęt pioneera.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Już jest:D

image.jpg
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Gratulacje:) Jak teraz myslę, to wymiarowo nawet by mi lepiej podpasował niż ten mój. Opisz jak się sprawuje w warunkach domowych.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Brawo Paweł ! w pełni audiofilski wzmacniacz jeszcze kompakt tej firmy i masz super zestaw :)

Dzięki Przemku. Marzył mi się ten wzmacniacz od jakiegoś czasu i w końcu się udało. Docelowo będzie CD 35.2. Słuchałem taki komplet i brzmiał genialnie. Tylko niestety kasa. Myślę, że może pod koniec roku powinno się udać uzbierać kasy. Tak jak rozmawialiśmy na PW zastanawiam się czy nie kupić tymczasowo używki CD za 200zł bo aż szkoda mi tego wzmacniacza zestawić z tanim blu-ray. Pojawił mi się w głowie jeszcze jeden pomysł. Żeby kupić na razie tanie nowe cd : Denon DCD-520AE lub Cambridge Audio Topaz CD5 . Wytarguję u BN dobrą cenę, potem najwyżej sprzedam. Stratny będę pewnie nie za dużo.

Bajera:D. Ile Cię uczynił? i opisz jak to hula u Ciebie:D. Wizualnie cacuszko:D

Fox wolałbym ceny nie zdradzać bo byłoby nie w porządku wobec BN. Oczywiście BN dał mi najniższą cenę. Wizualnie też mi się podoba. I dodam, że jest bardzo dobrze wykonany.

Gratulacje:) Jak teraz myslę, to wymiarowo nawet by mi lepiej podpasował niż ten mój. Opisz jak się sprawuje w warunkach domowych.

Dzięki:) Tak szybko jestem już po 40min odsłuchu. Niestety źródło blu ray. I powiem, że jestem pod wrażeniem:) Jest to o co mi chodziło, a nawet więcej. Gra dynamicznie, fajny dość szybki bas. Na pewno gra jaśniej niż Denon 720. Wokale dużo bardziej wyraźne i wysunięte do przodu. Bas jest świetny, ale największą różnicę w średnich i wysokich tonach. Instrumenty są dobrze od siebie odseparowane, nic się nie zlewa. Bardzo dobra kontrola nad basem. Na razie nie szalałem z głośnością bo chce najpierw dać mu trochę czasu na wygrzanie. Czuć duży zapas mocy. Skala głośności 0-80. Na co dzień do słuchania wystarcza 18-20. Przy 25-30 już jest głośno. Jeszcze raz podkreślę, że potencjometr jest bardzo precyzyjny. Na razie jeszcze nie spinałem z amplitunerem bo muszę kupić kable. Więcej opisze jak kilka dni się z min osłucham:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jestem ciekawy jak wypadnie w duecie z ampli, jak nie masz kabli to przeciez mozesz wypiac te ktorych uzywasz obecnie z BD? ;)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jasne że mogę użyć tego kabla. Pewnie w weekend tak zrobię. Dziś mi się nie chce już robić kalibracji. Bo rozumiem, że jak podłącze wzmacniacz to kalibrację powinienem od nowa przeprowadzić? W tygodniu będę robił przemeblowanie. Będę wieszał TV, centralny pójdzie pod TV (bo teraz jest w szafce przy samej ziemi) więc wtedy już jak wszystko zrobię i pospinam razem, nowa kalibracje i zacznę testy na poważnie:) i jeszcze CD muszę na szybko kupić. Też jestem ciekaw jak wypadnie tandem Marantz + MH i w kinie i w stereo.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Jasne że mogę użyć tego kabla. Pewnie w weekend tak zrobię. Dziś mi się nie chce już robić kalibracji. Bo rozumiem, że jak podłącze wzmacniacz to kalibrację powinienem od nowa przeprowadzić? W tygodniu będę robił przemeblowanie. Będę wieszał TV, centralny pójdzie pod TV (bo teraz jest w szafce przy samej ziemi) więc wtedy już jak wszystko zrobię i pospinam razem, nowa kalibracje i zacznę testy na poważnie:) i jeszcze CD muszę na szybko kupić. Też jestem ciekaw jak wypadnie tandem Marantz + MH i w kinie i w stereo.

A nie szkoda Ci kupować teraz nowy CD, żeby za jakiś czas sprzedać ze stratą? Ja też sporo czasu grałem na DVD podpiętym pod wzmak. Popatrz na to z innej strony. Teraz słyszysz tą lepszą jakość pomimo podpięcia pod BD, a jak Ci się już ten zestaw osłucha to pod koniec roku kupujesz CD i znowu masz nowe doznania:) Później zabawa z kablami i znowu uśmiech na twarzy. Trzeba dozować sobie przyjemność, a nie tak od razu na gotowo:p
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Troche to glupie ale strasznie cieszy mnie to i rajcuje jak ktos z forumowiczow cos fajnego nabedzie heh:)
 

myty

New member
Napisał Whiplash
Zazdroszcze, tez bym chcial wzmacniacz stereo :)
Może i my kiedyś tego doczekamy:)

Panowie, nie marnujcie czasu ! Koniecznie kupcie wzmacniacz stereo ! Ja na początek kupiłem PMA720ae i już jest kosmicznie !

pozdrawiam myty
 

ket23

New member
No właśnie na wzmacniacz kasy brak:( Myślicie że jest sens kupić za ok 4stówki yamahe ax 550? czy to zagra lepiej niż mój ampli? Oczywiście to rozwiązanie tymczasowe.A może coś innego?
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Do góry