Wzmacniacz(N,PS3,sub) do MA BX6 - 3.000żł

Lesiu83

New member
Tak tylko jakbym kupił te Kef q900 to juz na HK990 nie wystarczy bo to by wyszło 1900 F, a ja mam maxymalnie do wydania 1600F . Sprzedawca powiedział, że nie ma problemu podłączyc PS3 i dekoden N z innymi wzmacniaczami bo to można zrobić poprzez analog. Tak go zrozumiałem. Powiedzcie mi jak się mają te KEFy do MA RX8 , DALI lektor 8 , Dali IKON 6 mk2 oraz MA GS20 ? jeszcze bym się chciał dowiedzieć czy wzmacniacz za 300F da radę np z Dali Lektor 7 mk2 bo to też by się mieściło w moim budżecie. Nie powiem , że teraz jestem nastawiony na lepsze kolumny bo np. te Bx6 to takie maleństwo do tych KEF , choć nie wiem jak jest w brzmieniu.
 

adamllca

New member
Bez reklam
bx6 malenstwo- powiem ci kolego ze ja przy kupnie moich RX8 tez takie wrazenie odnioslem jakie malutkie kolumny , ale jak zagraly to od razu zmienilem zdanie , one sa tylko moze i male z gabarytow ale dzwiek jaki sie wydobywa z nich to juz napewno malutki nie jest ,i nie mowie tu tylko o mocy ale o przede wszytskim jakosci- dla mnie 1 klasa:grin: ,ponadto bardzo duzo wiekszych kolumn ustepuje tym ''malutkim''kolumna wiec wieksze nie znaczy lepsze:smile:
 

Lesiu83

New member
Dlatego zapytałem jak się mają te maleństwa do tych KEF. Nigdzie nie napisałem , że one są słabe tylko ,że małe(w sieci wyglądają na dużo większe) i właśnie jestem ciekawy co one potrafią. W przyszły weekend jeśli mi się uda znaleśc sklep który będzie miał na stanie bx6, rx6 , rx8 to na pewno je odsłucham.

Powiedzcie mi jak to jest dokładnie z moim problemem czy do każdego wzmacniacz połączę analogowo dekoder N i PS3 oraz czy jakoś dzwięku na tym nie ucierpi ? Wiem , że można dokupic DAC i wtedy problemu by nie było , ale to zawsze drugie pudełko oraz dodatkowy wydatek. Problem rozwiązuje również HK990 lecz w tej sytuacji sądzę , że nie wykorzystał bym tego urządzenia do moich warunków. Proszę podajcie modele wzmacniaczy do których podepnę w/w urządzenia oraz sub , fajnie jak by miał jeszcze wyjście pre-out jakby może kiedyś zachciało mi się kina.
 
Ostatnia edycja:

prodigy

New member
RX8 pokazują pazur przy dobrym wzmacniaczu. Słuchałem Focali 826 wydawało mi się, że jeżeli chodzi o rocka ciężko im będzie dorównać, okazuje się, że przy dobrym wzmacniaczu RX8 zagrają świetnie zarówno w rocku (Deep Purple wgniata w podłogę, tak samo Metallica) jak i przy spokojnej muzie (Tracy Chapman, Aio, Chris Botti). Na razie jeszcze nie słyszałem wszystkiego ale powiem, że czuję się jakbym całe życie słuchał muzyki w stoperach. Na monitorach słychać wszystko a ja dopiero zdaję sobie sprawę jak dużo dźwięków jest na płytach. Frankie Goes to Holywood - Relax - nie przepadam ale na Monitorach nawet to mi się podoba. Płyty, które leżą na półkach przeżyją na pewno drugą młodość.

Doradzam więc przesłuchanie Monitorów. Do tej pory mam tak, że każdy następny dzień z RX8 jest lepszy od poprzedniego.
 

adamllca

New member
Bez reklam
moze ktos poda dobra propozycje ampli stereo do MA rx8 - lepszego od HK 3490 i czy kable chord silver screen zagraja z monitorami
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Witam, czy klipsch rf82,+hk 3490+cd hd 980,do muzy house electro,stare numery typu Bad Boys Blue, C.C Catch,się sprawdzi,lubię basik,i czy może ktoś ma namiar na tani sklep
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Sprawdzi się, o ceny napisz do Blackninja ... tylko musisz uzbroić się w cierpliwość bo jest teraz na urlopie... ale warto zaczekać

Pozdrawiam
 

maniekn274

New member
Bez reklam
no właśnie pisałem do niego na priv i nic,a może wiesz do kiedy leniuchuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry