Wymiana gier na PS3

ziomek23

New member
gry ps3 dragon ball z

Mam na zamiane Dragon Ball Z Burst Limit w stanie idealnym. Płyta zero rys. Pudełko i książeczka także w stanie idealnym. Rozważe każdą propozycje zamiany. Jestem otwarty na zamiane za droższą gre z dopłatą z mojej strony. Moje gg 12508864.
 

zibi-or

New member
witam posiadam na wymiane gre buzz z czterema kontrolerami w wersji polskiej czyli z bublingiem gra jest quizem.posiada kilka rodzajow rund ktore roznia sie w duzym stopniu, bardzo ciekawie wyglada gra online z innymi przeciwnikami....zreszta znajdzcie sobie opis na necie ... z gory podkreslam ze interesuje mnie wzamian jakas naprawde dobra gra gdyz buzz jeste tego wart i oddaje go z bolem na serduchu...gg 5325532
 

Alucard1984

New member
ehs dobrze wiem, że mój wywód to walka z wiatrakami bo niestety jest jak jest i jeżeli samemu się nie zrozumie to piratem będzie do końca życia ARRRRRRGHH... To tyle w tym offtopie ;p


Jak ktoś chce to mam na wymianę Ninja Gaiden Sigma ! ;) mogę zamienić na gta 4 w dobrym stanie za dopłatą 30 zł .

pozdro ziomki
 

przemekxyz

New member
Zamienie MGS4

Witam !

Zamienie MGS4
- gre kupilem miesiac temu (dokładnie wymieniłem w sklepie na nową MGS4)
Stan - Używany (idealny)
Lokalizacja - Zamosc
Wysyłka - Tak
Język - Angielski

poszukuje

1) Fallout 3

lub

2) Resistance 2

Z uwagi na to ze sa to nowosci jestem gotowy doplacic 30 pln.:grin:

Pozdrawiam.
 
Witam
Na zamianę mam 2 gry: Pes 2009 i Fifa 09, gry mają niecały miesiąc i są w stanie idealnym (jak nowa tylko bez folii)
Szukam: Resisistance, Uncharched, Gt5 Prologue, Heavenly Sword, Devil May Cry 4, Assasin's Creed, Motorstorm, Metal Gear Solid 4.
 
Ostatnia edycja:

Centosz

New member
Zamienie gre na ps3 pt. Tom Clancy's GHOST RECON 2 najlepiej na cos o podobnej temetyce ,ale może byc też coś innego.Propozycje na GG 3261167 (niewidoczny) lub PW.
 

gmerk

New member
Wymiana

Witam:

Na wymianę posiadam:
- Assassin's Creed
- WWE Smack Down vs. Raw 2008
- UEFA EURO 2008

Wszystkie gry są w stanie idealnym bez rys itp.

Chętnie za Fight Night-a lub F1 ale inne propozycję też chętnie rozpatrzę.

Zainteresowanych proszę o kontakt: gmerk@wp.pl lub GG: 942469

Pozdrawiam
 

-bienek-

New member
Mam do wymiany najnowsza gre Need for Speed Undercover (polska wersja).
Chetnie wymienie ją na jedna z poniższych gier:
-Little Big Planet
-Grid Racedriver
-Motorstorm Pacific Rift

Propozycje prosze przesylac na PW
 

przemekxyz

New member
przemekxyz napisał:
Witam !

Zamienie MGS4
- gre kupilem miesiac temu (dokładnie wymieniłem w sklepie na nową MGS4)
Stan - Używany (idealny)
Lokalizacja - Zamosc
Wysyłka - Tak
Język - Angielski

poszukuje

1) Fallout 3

lub

2) Resistance 2

Z uwagi na to ze sa to nowosci jestem gotowy doplacic 30 pln.:grin:

Pozdrawiam.
Zamienie się także za Mortal Combat Vs DC Universe - dopłacam również 30 pln ;)
 

gianbuffon

New member
mam do sprzedania nowke w folii ratchet quest for booty.
kupie (moge tez wymienic sie za ratcheta z moja doplata):
uncharted
heavenly sword
dead space
far cry2
gta4
mgs4
fallout3
burnout paradise
moze ktos ma jeszcze jakies kody na gry z PS Store(burnout, wipeout) do sprzedania?
jesli uwazacie, ze mam za mala reputacje na forum, to mozemy przeprowadzic tranzakcje przez allegro:)
pozdrawiam!
 

fbaran

New member
Mefju co bys chcial za GHIII? Co by cie interesowalo.
Generalnie na wymiane mam:
Virtua Fighter
Ratchet
Kane and Lych Limited edition
Burnout Paradise
GTA4
Rainbow Six
Mozliwa by byla wymiana 2 za 1.
Moglbym ci jeszcze udostepnic jakas gre z pss bo mam GT5p, burnouta, Wipeouta, Siren, Ratcheta QfB i pare innych tez ciekawych. Napisz tutaj albo na gg 1732769
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Mam na wymianę:
1) Fight Night Round 3 - stan idealny - tylko włączyłem na 10 minut, żeby sprawdzić, że mnie takie gry nie wciągają
2) Medal of Honour: Airborne - stan idealny (10 godzin grania, na konsoli wolę jednak bardziej odmóżdżające gry).

Propozycje na priv.
 

Mefju

New member
Moje giery na wymianę : Call of duty 4 , Fight Night Round 3, Resistance i GH III z gitarą , wszystko anglik i stan bdb. Wymiana ewentualnie sprzedaż.Pozdro;)
 
Do góry