Wymiana gier na PS3

gmerk

New member
Wymienię Uncharted Drakes Fortune

Witam,

Zrobię change-a - do zaoferowania mam Uncharted Drakes Fortune stan idealny.

Przeszedłem więc chętnie się wymienię (nie chcę Resistance :).

Zakupiona w Polsce, wersja językowa angielski / angielski / polski (instrukcja).

Chętnych zapraszam na GG: 942469 bądź na maila gmerk@wp.pl :hmm:

Pozdrawiam
 

marcin0903

New member
zamienię Metal Gear Solid 4, stan idealny, 3xA, PAL. Gra jest w kartonowym pudełku. Jedynym mankamentem jest leciutkie pęknięcie pudełka, które wygląda dosłownie jak ryska. Jutro dam dokładne fotki. Ale naprawde to nie przeszkadza. Zamiana na inne tytuły na PS3/PSP/X360/Wii. Cena 100 z wysyłką.

GG: 6222422
 

betona

New member
Witam

Ja mam do wymiany:

SmackDown vs RAW 2008 (ver polska)
Fight Night Round 3 (ver angielska)
Need For Speed ProStreet (ver polska)
Assasins Creed (ver angielska)
Uncharted Drake's Fortune (ver polska)

ktos chetny - propozycje na betona(at)wp.pl
Pozdrawiam
 

Dazidek

New member
Mam na wymianę grę na PS3 Heavenly Sword...

Stan: Używany
Wersja językowa: ANG
Ocena 5+/6
Wysyłka: Tak
Lokalizacja: Łyse (niedaleko Ostrołęki i Łomży)

Gra jest w idealnym stanie... Brak jakichkolwiek rysek na płycie... Książeczka w pudełku także jest... Czekam na konkretne propozycje... :)

Kontakt:
gg 8786153
 

przemekxyz

New member
Witam .

Poszukuje Metal Gear Solid 4
proponuje w zamian Soul Calibur IV (stan idealny) - wyslij mi pm jesli jestes zainteresowany.


Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

mrtwister

New member
gierki na wymianę

Witam,

Obecnie mam dostępne następujące wersje angielskie gier na ps3:
-MGS4
-Soul Calibur IV
-Motorstorm
-Civilization Revolution
-fifa 2008

Z chęcią zamienię się czasowo na gierki do pogrania na singlu, ewentualnie niektóre może i na stałe.
gg 3706155
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Oczywiście można prowadzić wymianę gier, jedynie wątki odnośnie sprzedaży, proszę kierować do działu giełda.
 

mietek099

New member
Wymienię na JAKĄKOLWIEK inną grę tytuł Fight Night Round 3 (wersja angielska, oczywiście na PS3). Gra jest nowiutka. Była tylko wyjęta z folii i tylko RAZ wyjęta z pudełka w celu sprawdzenia czy działa. Grę wymieniam ponieważ nie lubię boksu a tytuł był w zestawie z PS3. Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez PW. Tylko Bydgoszcz i okolice !
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
Gry na wymianę:
Resistance fall of man
Tom Clanys Rainbow sixvegas 2
Assassin Creed

wszystko super stan , wersje ang.Pozdrawiam
gg:2581036
 

elrubio

New member
Wymienię Fight Night Round 3 (wersja angielska). Gra jest nowa. Była tylko raz załączona, nie przypadła mi do gustu :/ Stan idealny. Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez PW. Możliwy odbiór osobisty :)
 

TRAVOL4

New member
uefa euro 08,juiced2,medal of honor airborne

na wymiane mam 3 gry:uefa euro 08,juiced2,medal of honor airborne ewentualnie moge je sprzedac kazda za 50 zł stan plytek idealny,kontak tylko przez kom 788-902-733 ze wzgledu na chwilowy brak dostepu do neta
 

tarka

New member
Zamienie COLIN MCRAE DIRT 3xAng PAL na jakąś wyścigówkę Piszcie na gg:6251868. Na pewno sie jakoś dogadamy co do wymiany!!!
Pozdrawiam!!
:popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn:
 

jejejh

New member
HI,
mam na wymiane GTA4, Resistance fall of man oraz Uncharted

Gta chetnie zamienie na MGS4.

Resistance , Uncharted na ktores z tych :Assasins Creed, Heavenly Sword, Tom Clanys Rainbow sixvegas , Ratchet & Clank, army of two,

MILE WIDZIANE INNE PROPOZYCJE.

MAIL: darda112@wp.pl, gg:5973939

Okolice gorzowa.
 
Do góry