Wybór tabletu

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
O jakiej Ty plynnosci piszesz ktora czesto widac? Android jest bardzo dobrze zoptymalizowany? To czyli iOS w iPadzie jest mniej wnioskuje? Duzo bug'ow, w iOS?? Pisz konkretnie na bazie przykladkow, bo albo ja mialem inne tablety w reku albo Ty za duzo masz teori w przeciwienstwie do praktyki.
Co do tunera, to w czym problem pieknie smiga na iPadzie.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
A zapomniałem o temacie.
Już miałem wybierać coś "porządnego", kiedy zaskoczył mnie znajomy. Pokazał mi takie coś
Plug 10.1
I zostałem zupełnie zbity z tropu - tablet za 900zł działający bardzo płynnie, bez problemu radzący sobie z dużymi plikami pdf, z jakością wykonania bijącą na głowę choćby samsungi czy acery...
Do tego bardzo dobre kąty, szyba przed ekranem (aj, kocham taki sprzęt, gdzie nie ma osobnej ramki, a całość jest jednością).
Zamówiłem - nie nie żałuję. Do tego dostałem też w gratisie słuchawki sennheiser, które choć może nie dorównują moim beyerdynamic, to są naprawdę przyjemne do słuchania muzyki w podróży.
Szczerze polecam ten sprzęcik - bo nic tam nie grucholi, nic się nie zacina (ani razu nie był potrzebny reset), a pod względem wyglądu też mu nic zarzucić nie można.
PS : Dostałem od znajomego na 2dni iPada trzeciej generacji z Retiną... Ludzie - kosmos. Chyba następny tablecik będzie z jabłkiem :p


PS : Zaczynam też chyba myśleć nad smartphonem z Lumią. Uchowałem się długo przed androizmem, lub iOsem, ale najwidoczniej niesłusznie, bo miło mieć mało komputerek przy sobie wszędzie, choćby do mejla. Ciekawy jestem jak z płynnością działania i aplikacjami na nowe Nokie z okienkowym systemem.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
PS : Dostałem od znajomego na 2dni iPada trzeciej generacji z Retiną... Ludzie - kosmos. Chyba następny tablecik będzie z jabłkiem :p

Dokladnie, ekran to poezja, nieprawdopodone jak to wyglada na zywo. Korzystam codziennie, czy to w sypialni, w salonie siedzac na sofie, czy nawet w lazience :) Tablet to piekna sprawa, ja jedynie zaluje ze nie ma w wiekszych przekatnych - powiedzmy 12-13" przy tej jakosci i obsludze.
Dziala to wszystko do tego ultraplynnie. Fajnie ze majac inny tablet potrafisz to obiektywnie ocenic a nie narzekac dla zasady na konkurencje.

Co do Twojego zakupu, nie znam ale ogladalem recenzje, mysle ze fajny sprzecik - nie wiem jak na zywo, ale skoro twierdzisz ze jest calkiem fajny przy czym potrafisz obiekywnie napisac tez o innych sprzetach to wnioskuje ze jest warty swojej ceny. Jak ktos ma jeszcze inne doswiadczenia to piszcie, Krzystof juz swoja napisal i w koncu moze sie zbierze tego wiecej w jednym watku.
__________________
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sila rzeczy predzej czy pozniej ekrany wysokiej jakosci dopadna tansze tablety, oby jak najszybciej. Nie widzialem tego na zywo, ale sadzac po zdjeciach jest dobrze.
Roznica pomiedzy iPadem 1 a iPadem 3 w kwesti ekranu jest kolosalna.
 
Ostatnia edycja:

levis74

New member
Osobiście polecam Kiano Pro 10 Dual - kawał solidnego chińczyka, bardzo wydajny, z matrycą IPS, dwurdzeniowy procek, zarówno cały system, jak i gry śmigają elegancko.
 

mietka

New member
Witam
Może w złym miejscu zadaje to pytanie,ale nie znalazłem lepszego tematu.
Posiadam tableta sam gal note i mam tam program do sterowania TV i innych urządzeń.Jeżeli chodzi o tv i ample jest ok,ale nie mogę sterować dekoderem N-ki.Czy zna ktoś z Was jakiś program pod androida co obsłuży mi ten dekoder?
PS.Czy ktoś z Was bawił się już tabletem gocleaver hybrid?Czy warto dać za niego 1300 ze stacją dokującą i klawiaturą?
 
Ostatnia edycja:
Do góry