Wszystko o 9603/9703

Czy warto kupić telewizor LCD Philips model 9603/9703


  • Total voters
    0

radgal1

New member
U mnie działa połączenie: TV kabelkiem z routerem Wi-Fi a dalej bezprzewodowo z kompem z kartą Wi-Fi. Nic nie wiem żeby można było od razu bezprzewodowo się połączyć z kompem. Wg mnie to nie zależy od softu tylko od wbudowanej karty Wi-Fi, której nasze telewizory nie mają...
 

urad

New member
Hej, mam problem z "budzikiem" w TV, w ostatnich dwoch softach gdy TV uruchania sie o zdanej godzinie,TV uruchamia się ale mam tylko dzwięk natomiast nie uruchamia sie matryca (obraz), czy ktos tez zaobserwował podobne zachowanie w swoim TV ?
Nie było tego problemu przy wgranym FW 000.058.015.000
 
Ostatnia edycja:

coroner-666

New member
witam
radgal1 napisał:
Nic nie wiem żeby można było od razu bezprzewodowo się połączyć z kompem. Wg mnie to nie zależy od softu tylko od wbudowanej karty Wi-Fi, której nasze telewizory nie mają...

dokladnie tak. natomiast ja chcialem zapytac z troche innej strony. otoz kombinuje (raczej kombinowalem) juz ktorys dzien zeby podlaczyc komp z tv za pomoca sieci lan i nic z tego nie wychodzi. czytalem troche o tym i wiem ze potrzebne sa specjalne aplikacje zeby przerzucic jakies zdjecie z kompa do tv.... i fakt ze od tej strony sie nie przykladalem do tego, gdyz na liscie aplikacji znalazlem wmp11 - tu moje pytanie czy odpalil ktos to polaczenie na wmp11? jezeli tak to co trzeba ustawic zeby "bylo cos widac na tv" dodam ze w wmp11 moj tv znajduje sie na liscie urzadzen ale to jest wszystko.....
pozdrawiam
 

radgal1

New member
Tak, Mnie udało się skonfigurować wszystko zgodnie z instrukcją do telewizora. W programie Windows Media Player 11 dodałem do bibliotek zdjęcia i mogę je oglądać zdalnie na TV :D
Uważam jednak iż jest to gadżet nie warty zachodu. Szybciej ładują się zdjęcia z pendrive'a, a poza tym po jakimś czasie TV gubi połączenie z kompem - niedopracowany soft...
 

GieraPPa

New member
Witam

Witam

pierwsze to chce się Was powitać to mój pierwszy post:p

zaczne od tego ze czytam czytam i czytam i czytam i mam dylemata
wiem ze to laikowate pytanie ale warto spróbować:p
jestem przed kupnem właśnie philipsa ale nie wiem ktoryyyy tz wybieram miedzy modelem 9603 a 9703 i tu moje pytanie czy warto wydac 1300zł wiecej i miec 9703 czy tez nie ?
9603 u mnie jest promocja na ten model 42'' za 4700zł chyba dobra cena a na skapcu 9703 42'' srednio 6000
czy warto za gorne swiatełko dac 1300zł wiecej??

z gory dzieki za wyrozumiałosc i odpowiedz:p

Pozdrawiam
 

coroner-666

New member
na Twoim miejscu przypilnowalbym tego zeby tuner byl z mpeg4 a wiadomo jak z tym jest w Polsce. mysle ze lepiej jest miec 9603 z literka "H" niz 9703 zliterka "D"
pozdrawiam
 

lukas555

New member
coroner-666 napisał:
na Twoim miejscu przypilnowalbym tego zeby tuner byl z mpeg4 a wiadomo jak z tym jest w Polsce. mysle ze lepiej jest miec 9603 z literka "H" niz 9703 zliterka "D"
pozdrawiam

co dokladnie oznacza literka H i D na koncu /??
 

awujotka

New member
Bez reklam
D - Digital = tuner dvb-t, ale mpeg2
H - Hybrid = tuner dvb-t, ale mpeg-4 + dvb-c (tv cyfrowa kablowa, ale na wybrane kraje)
 

Agrescik

New member
Podlaczylem kompa do TV...

... no i tu mam pytanko: dlaczego przy ustawieniu kompa na rozdzielczosc 1920x1080 TV obcina obraz?? Ustawie rozdzielczosc na 1769x992 (jedna kreska nizej ) i obraz jest poprawny. W czym rzecz. Przedstawione to jest na fotkach. Ponadto fotki z gierki Rayman 3 i Call of Duty 4 :) Bajka.

Kto jeszcze nie kupil tego TV powinien sie zastanowic DLACZEGO NIE :)
Pozdrawiam forumowiczow :)
 

Attachments

  • P1010407.JPG
    P1010407.JPG
    640,1 KB · Wyś: 100
  • P1010408.JPG
    P1010408.JPG
    640,9 KB · Wyś: 94
  • P1010409.JPG
    P1010409.JPG
    629,2 KB · Wyś: 95
  • P1010410.JPG
    P1010410.JPG
    625,3 KB · Wyś: 98
  • P1010413.JPG
    P1010413.JPG
    660,8 KB · Wyś: 94
  • P1010414.JPG
    P1010414.JPG
    639,5 KB · Wyś: 98

Remi_K

New member
urad napisał:
Nie było tego problemu przy wgranym FW 000.058.015.000

cześć

może zadam banalne pytanie i przyznaję nie przeglądałem instrukcji - ale jak sprawdzić jaką wersję softu mam w moim TV? 42'' pfl 9603.

pzdr
Remi
 

coroner-666

New member
Remi_K napisał:
cześć

może zadam banalne pytanie i przyznaję nie przeglądałem instrukcji - ale jak sprawdzić jaką wersję softu mam w moim TV? 42'' pfl 9603.

pzdr
Remi

menu-> konfiguracja-> rozbudowa oprogramowania-> Informacja o zainstalowanym oprogramowaniu

pozdrawiam
 

albert123

New member
42pdf9603- problem z softem

Witam wszystkich!!!
Od kilku miesiecy posiadam w/w tel. Jestem z niego bardzo zadowolony ale mam dwa problemy:
Od czasu kiedy zaczalem aktualizowac soft a zrobilem to juz chyba 3 razy telewizor ma gorsza plynnosc. Na samym poczatku np. wykop pilki noznej chodzilo plynnie z wlaczonymi wszystkimi polepszaczami natomiast teraz po ostatniej aktualizacji softu MECZY NIE DA SIE OGLADAC !!! Przy mocnych kopnieciach pilka sie po prostu rozmazuje. Co lepsze namowilem swojego kumpla na 46pdf9703 wszystko bylo ok do pierwszej aktualizacji. U niego nawet z wylaczonym 100hz i natural motion nie da sie meczy ogladac. Nadmieniam za tv podlaczony jest przez hdmi z cyfra dekoder Ferguson 8800 hd.
A drugi problem to polaczenie przez kompa:
Otoz polaczylem tv z kompem przez hdmi-dvi i co ciekawe wszystko chodzi z rozdzielczoscia 1680 1050 ( dostosowane do monitora klon) Natomiast Dualview nie wyswietla nic na tv z wyjatkiem pulpitu obcietego bez ikonek
Troche sie rozpisalem ale mam nadzieje ze mi pomozecie. Z gory dziekuje i pozdrawiam
 

radgal1

New member
Nie ty jeden zauważasz, że im nowszy soft tym gorszy, ja pozostałem na 000.058.015.000 ze względu na przepustowość dźwięku 5.1 przez TV. Tu masz link do strony z wszystkimi upgrade'ami i ich opisem:
http : // philips. samipupu. com/ - (usunąć spacje...;))
pozdro
 

piokar

New member
Philips 9703/9803

Witam

Wybaczcie jeśli coś nie doczytałem ale mam takie pytania o modele Philips 42PFL 9803/9703/9603
czy są miedzy nimi jakieś widoczne różnice w jakości obrazu w przypadku sygnału z :

1. SD z anteny dachowej (bdb jakość sygnału)
2. sygnał z odtwarzacza DVD - Component
3. sygnał z odtwarzacza DVD -HDMI (upscaling 1080)
4. odbiornik sat. - Euro

Spotkałem się z rożnymi często sprzecznymi opiniami na ten temat. Może ktoś porównywał osobiście ten sprzęt ze sobą ?
Czy telewizory te umożliwiają odtwarzanie filmów np divx poprzez USB - np z dysku zewnętrznego?

Przy okazji pytanie czy warto inwestować w odtwarzacz DVD z HDMI do tych modeli TV - czy będzie np widoczna różnica w obrazie przy odtwarzaniu płyt DVD w zwykłym odtwarzaczu wyposażonym w gniazdo Component w stosunku do tego z HDMI (upscaling 1080)?


I na koniec pytanie czy będą /kiedy?/ dostępne w Polsce modele 9703H/9603H - pytałem ale na infolinii Philipsa nie udzielono mi konkretnej odpowiedzi.
dziekuję
 
Ostatnia edycja:
Do góry