Wszystko o 9603/9703

Czy warto kupić telewizor LCD Philips model 9603/9703


  • Total voters
    0

pkoso

New member
marcels3 napisał:
Nie patrz kiedy go zapisałeś na swoim dysku tylko sprawdź datę ostatniej modyfikacji spakowanego pliku. Ta data to 2008-07-25.
To tak tylko na marginesie bo znaczenia to wielkiego nie ma.
Pozdrawiam
zgadzam sie z kolega a jeszcze dokladniej mozna sobie otworzyc ten spakowany pliczek i w naglowku pliku jest napisane np. dla wersji 42pfl9603:
Release for TV520 R2:
Q591E-0.58.11.0

Generation date:
24/07/2008 12:43:50
 

urad

New member
marcels3, prosze Cie nie rob ze mnie miejscowego przugłupa, ja ci podalem date publikacji, a nie to kiedy zapisalem sobie plik na dysku.
ale skoro Ci zalezy na tej dacie to powiem, ze go zapisalem na swoim dysku 23 sierpnia
 

coroner-666

New member
witam wszystkich
ja rowniez od jakiegos czasu jestem posiadaczem 42PFL9603D i widzialem ze pojawil sie nowy fw dla tego modelu (jeszcze nie robilem aktualizacji). w zwiazku z tym chcialem zapytac czy ktos wie czym rozni sie to fw od poprzedniego (jaka jest lista zmian) i czy ktos juz probowal wlasnych modyfikacji pod katem ulepszen badz dodania nowych opcji poniewaz widziałem ze na oficjalnej stronie producent udostepnia rownies source - jak sie to ma do oficjalnej wersji fw - sprawdzał to ktos pod tym katem?
pozdrawiam
 

przemo_m

New member
blyski w Ambilight

posiadam model 42pfl9703 i czasami daje sie zauwazyc blyski z Ambilight-u (glownie bialym swiatlem). Taki blysk wystepuje co jakies 5-10 min i trwa ulamek sekundy jednak jest on zauwazalny i troche denerwuje. Spotkaliscie sie z takim czyms w waszych telewizorach, czy to raczej odosobniony przypadek? Oprogramowanie zaktualizowalem, ale nie pomoglo. Dzieki za informacje.
 

sydug

New member
Również posiadam model 42pfl9703 i mam ten sam problem co user przemo m. Ambilight rozbłyska co kilka minut na ułamek sekundy. Ponadto raz na kilka dni potrafi się zawiesić prawa strona tzn. ambilight zamiera w losowym kolorze i nie reaguje na zmiany obrazu - pomaga tylko wył TV. Przy ponownym włączeniu znów jest ok. Aktualizacja softu nic nie zmieniła. Macie jakieś pomysły ?
 

Agrescik

New member
A co poprawia nowy sofcik?

z tego co widze bardzo czesto sie aktualizacje pokazuja... tyle wad ma ten tv? hehheh .... nie zauwazylem :) Pozdrawiam forumowiczow.
Mam ten model od czerwca i dalej potwierdze ze to byl dobry wybor :)


No i 4 lata gwarancji. NIEZLE :)
 

TUSIO

New member
Nowy Soft 9603,9703

czesc,
jak jest nowy soft to tylko sie cieszyc bo jest po to aby cos ulepszyc. Pytanie tylko co wnosi ten najnowszy bo nie moge nigdzie znalezc informacji.

pozdro
 

urad

New member
bo nigdzie philips nie podaje co zostalo poprawione...
ja na wszelki wypadek zawsze zostawiam poprzednia wersje FW gdyby najnowsze bylo nieudane ;-)
 

torq314

New member
czy to znaczy, że można starą wersję nałożyć na nową?

[pytam bo pewnie prędzej czy później swojego 9603 też będę chciał aktualizować]
 

TUSIO

New member
Nowy Soft 9603,9703

mam info dot nowego softu:

"Szanowny Panie,

Dziękujemy za kontakt z firmą Philips.

Podana wersja oprogramowania poprawia działanie funkcji DNLA w telewizorze.

Gdyby miał Pan dodatkowe pytania prosimy o ponowny kontakt.

Z poważaniem,"

PS: moze to głupie ale o co chodzi z tym DNLA bo nie kojarze :mrgreen:
 
Do góry