Windows 10 co sądzicie?

lolek126

Well-known member
Bez reklam
lolek
W przypadku zakupu szemranego programu, który niby był nowy Ty raczej nie bekniesz. Skąd miałeś wiedzieć, że gość sprzedaje jakąś lipę? Myślę że alledrogo w takich sytuacjach pomaga użytkownikom.

Ale widziałeś te "WIn", czy "Offisy" to nie ma takiego pudełka jak to jest w przypadku kiedy kupujesz w sklepie.. zapewne za to siedzieć się nie pójdzie , choć ja bym nie ryzykował.. A co do pomocy od allegro - to wiesz za dużo to nie licz :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To można polemizować bo jeśli kupisz WIN niby zapakowanego i sprzedawca Ci mówi że wszystko z licencją jest spoko i dzwonisz do Microsoftu dajesz klucz a oni mówią że produkt o takim kluczu już jest w użytkowaniu - to ... coś nie tak.. mało tego dlaczego Ci ludzie nie chcą się spotkać osobiście żeby odebrać taki czy inny produkt, dlaczego nie można przy nich zadzwonić na infolinię i spytać się czy wszystko jest ok ???
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dostałem w pracy właśnie nowego Della i powiem Wam ze wypasiony nieźle, a pomimo tego jednak jest wolniejszy jak mój na 10 ce.. ale i tak cieszę się ze jest na 7 :) poprzedni Dell też za dobre pieniądze kupiony, a przez 4 lata 2 razy był naprawiany- zobaczymy jak ten się spisze...

A propo wifi to u mnie już jest rozmowa czy by nie wyłączyć wifi ludziom.. w laptopach... bo w stacjonarnych do służbowego działania to tam nawet jak by była taka możliwość to jest to systemowo wyłączane.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja mam na dwóch kompach 10 i wszystko jest stabilne.. w pewnych rzeczach jest wygodniejsza 7 a .. a szczególnie w pracy..

A mam pytanko myszkę do pracy do 250-300 zl mogę sobie kupić Logitecha bezprzewodowa - może jakieś typy ? Ktoś coś może używa i jest zadowolony?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Miałem chyba wszystkie bezprzewodowe Logitecha.
Generalnie są dwa rodzaje. Mniejsze i większe.
Na większych mi osobiście żle się pracuje. Nie latają tak szybko pod ręką. Sprzedałem ją.
Z większych świetna jest ta:
Mysz Logitech MX Master Wireless Mouse dla zaawansowanych użytkowników

Z mniejszych ta:
Mysz Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mobile Mouse
Ja mam tą poniżej, to jest niemal to samo co wyżej, ale ma wymienne baterie i tylko dlatego nie wymieniłem jej na powyższą. Dodatkowo ma srebrne przetłoczenie na górze i moim zdaniem lepiej to wygląda (na żywo):
Mysz Logitech Anywhere Mouse MX (910-000873) - Opinie i ceny na Ceneo.pl
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, to jest ta. To jest MX2.
Tylko pamiętaj, że nie ma wymiennej baterii.
Jak padnie, to amen.
Moja jest na paluszki. Może działać na jednym (krócej), lub dwóch sztukach.
Z tego powodu nie wymieniłem na nowszy model.
No i moja ma malutki nadajnik który wpinasz do usb, a ta jest na BT.

Poprzednia (czyli moja) jest też lekko cięższa. To ogromna zaleta (na jednym paluszku czuć, że sporo lżejsza więc jest porównanie).
Na 2szt. bardziej ją czuć, ale jak kto woli.
W mojej ocenie w wersji MX2 lekko obcieli koszty.
Dodatkowo wyłącznik pod spodem, jest lepszy w mojej.
Zasłania laser i jest bardziej ergonomiczny. Czyt. momentalnie odcinasz prąd.

Gdybyś kupował moją, to kup tą z matową powłoką, wygląda o wiele lepiej.
Są dwie wersje mojej V1 i V2. Moja (matowa) to V1.
Gdybyś brał MX2, to już wiesz ;)
Najlepiej gdybyś sobie podjechał do jakiegoś MM i tam chwycił do ręki.
Może Ci nie pasować mniejsza, tak jak mi większa.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To ja wolę na paluszki :) pomimo że służbowa to chyba jednak trzeba szanować pieniądze Prezesa :) Zaraz szefowi informatyków postawie zadanie i niech wysyła człowieka do sklepu.. dzięki za info..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
A ja Panowie mam pytanie czy znacie jakąś fajną apkę do zgrywania plików z Telefonu Android na Windows 10? Wiem, że jest sporo takich aplikacji, ale może ktoś z Was już robił research i znalazł jakąś jedną fajną z szybkim dostępem?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
No jest właśnie bo oba kable mam wykorzystane, jeden w domu puszczony za komodą do ładowarki indukcyjnej, a drugi w biurze. Poza tym za każdym razem zgrywając pdfy czy zdjęcia podłączając kabel można oszaleć.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Np. tego, to jest mój Samsunga. Dwustronny.
Z jednej strony wpinasz do telefonu i kopiujesz, z drugiej do PC (lub gdziekolwiek) i zrzucasz:

Szybki i do tego 64Gb więc sporo.
20160523_124014.jpg


Generalnie to jest pytanie do wątku o telefonach, win tu nie ma specjalnie nic do rzeczy.
Sporo różnych programów jest do zrzucania.
 

DrWredman

Active member
No jest właśnie bo oba kable mam wykorzystane, jeden w domu puszczony za komodą do ładowarki indukcyjnej, a drugi w biurze. Poza tym za każdym razem zgrywając pdfy czy zdjęcia podłączając kabel można oszaleć.

Ja korzystałem kiedyś z DropBoxa. Pliki zapisane w dropboxie na telefonie automatycznie wysyłały się na komputer, gdy byłem w zasięgu WiFi.
 
Do góry