Windows 10 co sądzicie?

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
W menu start można sobie ładnie wszystko poustawiać.
Możesz przybliżyć? Nie chodzi mi o kafelki z boku, bo to sobie "ładnie poukładałem" ;)
Chodzi mi o pełną rozwiniętą listę wszystkich zainstalowanych programów (środkowa cześć menu start), która przed aktualizacją była dostępna dopiero po kliknięciu "wszystkie aplikacje", czy tez "wszystkie programy", pokaż wszystkie", jakoś tak, nie pamiętam. Teraz ilekroć klikam na memu start dostaję w twarz alfabetyczną listą, której nie specjalnie lubię. Klikam prawym, szukam w ustawieniach, nie znajduję odpowiedniej opcji do ukrycia...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie żebym się śmiał z 10-tki.
Po prostu nie śpieszy mi się,gdyż w codziennych czynnościach,to i tak będzie jeden choooy ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Możesz przybliżyć? Nie chodzi mi o kafelki z boku, bo to sobie "ładnie poukładałem" ;)
Chodzi mi o pełną rozwiniętą listę wszystkich zainstalowanych programów (środkowa cześć menu start), która przed aktualizacją była dostępna dopiero po kliknięciu "wszystkie aplikacje", czy tez "wszystkie programy", pokaż wszystkie", jakoś tak, nie pamiętam. Teraz ilekroć klikam na memu start dostaję w twarz alfabetyczną listą, której nie specjalnie lubię. Klikam prawym, szukam w ustawieniach, nie znajduję odpowiedniej opcji do ukrycia...

W takim razie nie pomogę, ale wiem o co chodzi ;)
Zwało się to "Wszystkie pliki" i również widzę rozwiniętą pełną listę aplikacji.
Niestety, ale tutaj także nie widzę opcji ukrycia.
 

3echo

Member
Bez reklam
Mój laptop ściągnął aktualizację 1607,ale jakoś nie może przebrnąć do końca.Całą noc się kółeczko kręciło na czarnym ekranie i nic.Próbuję już trzeci raz.
Co dalej?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do Win10 można się przyzwyczaić, ja już go w pełni zaakceptowałem i nie mam mowy o żadnych powrotach.
Win8 pominę z grzeczności, natomiast Win7 w mojej ocenie wyglądał mimo wszystko najlepiej.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj miałem aktualizację programu Nivida Geforce Exp. i komputer napotkał problem z zainstalowaniem nowszego oprogramowania w stosunku do tego które miałem,,to zakończyłem ten proces i po tym nagle wcięło program - znikł tak jakby został wywalony z kompa...

Wszedłem na stronę nividy i pobrałem od nowa w/w program, ale jak pobrałem program okazało się że już muszę założyć konto na nividia lub zalogować się np poprzez gmaila... nie rozumiem tego bo przecież bez żadnego konta wtedy człowiek mógł wejść w program, a teraz trzeba podawać hasło żeby wejść w program :-((
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Miałem bardzo podobnie. Odkurzyłam starego laptopa z szafy, by zapodać mu rocznicową aktualizację. Nie dość, że po niej wycięło wszystkie skróty z pulpitu, to tak jak piszesz pojawił się też nowy sterownik oraz program nVidia. Podczas instalacji wyskoczył komunikat o błędzie, ale po restarcie i ponownej próbie poszło, dlatego nic nie wiem o kontach, gmailach, hasłach dla nVidii...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
U mnie nie dało rady wyłączenie kompa, gdyż po ponownym uruchomieniu dalej tego programu o którym wspomniałem nie było w kompie :) - cuda...

A potem to już to co pisałem, czyli bez konta nie podchodź - przynajmniej w moim wypadku ..

Co do sterownika to tez kiedyś aktualizowałem do nowszej wersji i to co mi się zaczęło dziać to jedna wielka masakra, a całe szczęście że dało radę stary wywalić sterownik i powrócić do tego co był przy zakupie.. gdybym najpierw stary usunął, a następnie wgrał trzeba byłoby szukać tamtego sterownika co miałem w oryginalnie. A żeby było fajniej te sterowniki do kart mają inną nazwę np na stronie Asusa, a inna nazwa widnieje na stronie Nividi.. :) także ja ze sterownikami kart już nie kombinuje.. moja karta GF 960 daje radę na tym sterowniku co mam od nowości.. chociaż korci mnie czasem :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jakby ktoś miał problem z Wi-Fi to ściągnijcie sobie aktualizację, bo od poniedziałku jest problem w tej materii... ja już dzwoniłem do Asusa pytać się co i jak z naprawą bo myślałem że karta poleciała, bo już wszystko porobiłem co możliwe, a dalej miałem komunikat ze nie ma poprawnej konfiguracji protokołu IP... co prawda i tak bym poczekał z wymianą karty bo bez tego da się żyć, a do końca gwarancji jeszcze kawałek czasu więc można byłoby poczekać. Reasumując w Asusie Gościu powiedział mi żebym zobaczył czy aktualizacji oprogramowania nie ma bo może coś WIN 10 się pokręciło i miał rację ..
 
Do góry