Wielkie obniżki na OLED TV w Amazon. Ceny 55EA9800 - 2499 $, a LG EC9300 za 2999 $.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Rozumiem, ze wersje limitowane. Niestety Kolwalski mogl dotychczas pomarzyc o AMOLED-owych wyswietlaczach w Ipadzie Mini, czy Note Pro 12.2.
Samsung mial wprawdzie takiego bardzo starego, dawno "zapomnianego" Taba 7.7 na AMOLEDzie, ale niestety ich baterie nie wytrzymywaly 4 lat uzytkowania, wiec zakladam, ze to nie on robi za tlo dla Twojego NotePro ;)

A gdzie ja napisałem, że na tych starych (05.2014r) fotkach są amoledy (?).
Odpowiadałem Savronowi co do "kolekcji", a przypomnę, że dziś mamy styczeń 2015r. i minęło długie 9msc. od tego czasu i się trochę pozmieniało. Pozdrawiam ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
A gdzie ja napisałem, że na tych starych (05.2014r) fotkach są amoledy (?).
Odpowiadałem Savronowi co do "kolekcji", a przypomnę, że dziś mamy styczeń 2015r. i minęło długie 9msc. od tego czasu i się trochę pozmieniało. Pozdrawiam ;)
Ależ nigdzie tego nie napisales. Jednakze z kontekstu wynika, ze masz wiele tabletow z Amoledowymi wyswietlaczami, na ktorych " nic nie pada". Pisanie o nieAMOLEDowych nie mialoby wszak sensu. Prawda? Chyba , ze czescia wspolna obu zdań: "Nic nie pada" i "mam sporo tabletow", jest wylacznie przecinek i tak naprawde nie pozostaja ze soba w zadnej relacji.
Przepraszam ze zle odczytalem Twoje posty i przegapilem to, jak wiele "sie zmienilo". Gdybys dolaczyl te informacje do pozostalych, pewnie nie popelnilbym tej pomylki. W sumie potencjalna lista 3 tabletow na OLEDzie, nie jest tak duza, zeby wymienienie ich bylo jakims problemem, zwlaszcza w obliczu trudu jaki sobie zadales recenzujac wszystki te urzadzenia.
Ja wierze w to co piszesz. Sęk w tym, ze wierze rowniez w to, iz wyswietlacze AMOLED "padaja". Swego czasu bylo sporo skarg na wyswietlacze Amoled zastosowane w PS Vita. Zreszta skoro wyswietlacze LCD nie sa wolna od wad i usterek, to dlaczego mialoby byc inaczej z AMOLED-ami. Sam odeslalem kiedys Note'a 8 do serwisu z tego powodu. Internet jest pelen skarg i opinii krytycznych. Przeciez wszystkie one nie sa czarnym PR-em.
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Czyli lekko ponad miesięczna pensja typowego pracownika w USA, ot tak jakby u nas pani z Biedronki po góra 2msc. mogła za pełne odłożone wypłaty strzelić sobie Oleda. Miło. Potem się niektórzy się dziwią, skąd takie systemy audio/video u zagraniczych kolegów.

Myślisz że pani z biedronki to już ten najniższy pułap ... Płytka na maxa była ta używka z panią z biedronki .

Ps. Prośba ,nie sugeruj gdzie mogę pracować,ile zarabiać itp . Nie pracuje w biedronce,nie pracowałem i nie planuję jak również nikt z mojej rodziny .
Użyłeś tej "biedronki" jak by to siara była tam robić,jak by już gorzej upaść by się nie dało . Ble

Aha , to taki przykład średniej krajowej , yhym ... A nie prawda,bo to kpina była !

Typowy pracownik z USA nie zarabie tyle ile zasugerowałeś . Pzdr
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Myślisz że pani z biedronki to już ten najniższy pułap ... Płytka na maxa była ta używka z panią z biedronki .

Ps. Prośba ,nie sugeruj gdzie mogę pracować,ile zarabiać itp . Nie pracuje w biedronce,nie pracowałem i nie planuję jak również nikt z mojej rodziny .
Użyłeś tej "biedronki" jak by to siara była tam robić,jak by już gorzej upaść by się nie dało . Ble

Aha , to taki przykład średniej krajowej , yhym ... A nie prawda,bo to kpina była !

Typowy pracownik z USA nie zarabie tyle ile zasugerowałeś . Pzdr

Dla uściślenia minimalna pensja w USA od 0.1.01.15 w zależności od Stanu to tak około 8 - 9 $ za godzinę ...
I taki naj, najzwyklejszy pracownik w USA oleda sobie nie kupi za jedną pensję bo nie miałby za co opłacić rachunków i za co kupić sobie jedzenie. Za dwie wypłaty, też chyba w dzisiejszych czasach już Amerykanin taki by nie zdecydował się kupić, bo są znacznie ostrożniejsi jak kiedyś...ale mogę się mylić....
Ale niewątpliwie i tak ma lepiej od naszego pracownika, który ma minimalną pensję i dostaje około 1750 zl brutto.
Do tego trzeba dodać, że ten Oled to w USA tyle kosztuje - u nas więcej będzie kosztował bo choćby podatek jest o kilkanaście procent w Polsce wyższy + inne koszta :).
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Myślisz że pani z biedronki to już ten najniższy pułap ... Płytka na maxa była ta używka z panią z biedronki .
Użyłeś tej "biedronki" jak by to siara była tam robić,jak by już gorzej upaść by się nie dało . Ble
Aha , to taki przykład średniej krajowej , yhym ... A nie prawda,bo to kpina była !

Że co, siara?! Siara to jest wyzysk i to często zgodny z obowiązującą literą prawa.
Wbij sobie do łba, że żadna praca nie hańbi, zarobki hańbią.
To jest wyzysk i niewolnictwo, a ludziom którzy tam pracują należy się SZACUNEK.
Byle pracownik w przysłowiowej "Biedronce" na rynku Amerykańskim zarabia o wiele, wiele więcej, mimo, że i tam te pensje są uważane już za głodowe. System premiowania w moim mniemaniu jest słaby, nie adekwatny do włożonej pracy i wysiłku, a korpo kombinują jak wyprowadzić podatek.
Właśnie przez te zarobki jest u nas tyle zawiści i jadu (mamy przykład), ludzie są zdesperowani, nie mogą pojąć, że ktoś na takim stanowisku na rynkach zagranicznych może w miarę godnie żyć i na coś sobie pozwolić (extra).
Kiedyś już dostałem przez Twoje manipulacje pkt. "karne" i z mojej strony finito.
Szkoda mojego czasu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry