Wielkie obniżki na OLED TV w Amazon. Ceny 55EA9800 - 2499 $, a LG EC9300 za 2999 $.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wielkie obniżki na OLED TV w Amazon. Ceny 55EA9800-2499 $, a LG EC9300 za 2999 $.


Zakrzywione modele spadły z ceną w USA od 12.000 dolarów, do 3500 dolarów w ubiegłym roku, aby w tym roku zanotować kolejny pułap, czyli 2499 dolarów na Amazon.

http://www.amazon.com/LG-Electronics-55EA9800-Cinema-Curved/dp/B00E5U3YEK
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W USA maja ludzie życie ... nie dość że bogatsi to jeszcze podatek maja mniejszy, ale dobrze może kiedyś i do nas przyjdzie obniżka za Oceanu :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli lekko ponad miesięczna pensja typowego pracownika w USA, ot tak jakby u nas pani z Biedronki po góra 2msc. mogła za pełne odłożone wypłaty strzelić sobie Oleda. Miło. Potem się niektórzy się dziwią, skąd takie systemy audio/video u zagraniczych kolegów.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czyli lekko ponad miesięczna pensja typowego pracownika w USA, ot tak jakby u nas pani z Biedronki po góra 2msc. mogła za pełne odłożone wypłaty strzelić sobie Oleda. Miło. Potem się niektórzy się dziwią, skąd takie systemy audio/video u zagraniczych kolegów.

Niestety inny świat i inne życie w USA... nie da się tego porównać do Polski w żaden sposób...
 

RHJG

New member
Bez reklam
Prawda,prawda sąsiad ma już 17 m-c mówi, że już wiadro nazbierał ?,choinkę ostatnio ozdobił-super świeciło !!!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Odnoszę się do wypowiedzi Lolka126.

Tak ale pamiętaj że to ze wcześniejszymi modelami tak było, podobno ta seria ostania z tamtego roku już było znacznie lepiej. Więc te modele o których jest mowa są nowszymi modelami od tych o których ja mam na myśli.
Osobiście nawet jakby oledy były w cenie tv 4k to do czasu kiedy Lg oficjalnie nie poda na stronie lub nie będzie w gwarancji napisane że problem pikseli nie dotyczy tej technologii to ja nie zdecyduję się na oleda...
 

bluray

Banned
A kto pisał o padaniu pixeli po pół roku ?
Właściciel ?
Przecież nikt z forumowiczów nie ma TV OLED.

Tworzenie mitów negatywnych trwa.
Np. o żółtych obrzeżach matryc.
To taka kara za innowacyjność LG od konkurencji.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
To ja pisałem o sprzedaniu w MM na Bemowie kilkunastotygodniowego egzemplarza wystawowego z ok 20-ma padniętymi pikselami (oczywiście wyjęty z pudełka był perfekcyjny). Klient z tego tytułu otrzymał zniżkę a kierownictwo postanowiło już więcej nie ściągać tego modelu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A kto pisał o padaniu pixeli po pół roku ?
Właściciel ?
Przecież nikt z forumowiczów nie ma TV OLED.

Tworzenie mitów negatywnych trwa.
Np. o żółtych obrzeżach matryc.
To taka kara za innowacyjność LG od konkurencji.

Kolego dobrze jest sprawdzić zanim coś się napisze i innych się o coś oskarży...


O jakiej Ty konkurencji piszesz to tak jakbyśmy wszyscy pracowali np. w firmach Sony, Panasonic Samsung itp. i wszyscy chcemy zrobić kuku firmie Lg.. Mam w głębokim poważaniu kto zrobi bardzo dobrego oleda czy to będzie Lg czy Samsung, inni mają raczej mniej szans na to ... ważne żeby był dobry i nie sypał się...


Więc po pierwsze - jednego przykładu mniej bo chciałem napisać o tym przykładzie co właśnie Kolega Brodacz napisał...
Przykład drugi MM również w Warszawie tylko druga strona tego miasta - sam pracownik od Lg powiedział mi że kilka mieli takich egzemplarzy, co po nie pół roku tylko po dwóch miesiącach piksele padały na łeb .....
Kolejny przykład taki tv stoi w jednym z prywatnych przychodni w Warszawie, po 6 miesiącach używania go oprócz pikseli również jak to pracownik tej przychodni powiedział również barwa kolorów zaczęła siadać, a po roku było to już bardzo zauważalne...


I kilka innych przykładów z netu można byłoby pisać i myślę że to nie byli pracownicy Samsunga...
Każdemu normalnemu człowiekowi zależy na tym żeby technologia oled została dopracowana i żeby te tv nie miały tego typu problemów bo obraz jaki generują na samym początku jest świetny ale taki sam obraz musi być po dwóch i trzech latach a nie po wyjęciu z kartonu....
I jak dobrze pamiętam jedna albo dwie osoby maja tutaj oleda...
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
A kto pisał o padaniu pixeli po pół roku ?
Właściciel ?
Przecież nikt z forumowiczów nie ma TV OLED.

Tworzenie mitów negatywnych trwa.
Np. o żółtych obrzeżach matryc.
To taka kara za innowacyjność LG od konkurencji.


Kontroluj się i panuj nad emocjami, w jednym z tematów też chamsko się wypociłes (wypowiedziałe).
 

bluray

Banned
ponawiam PYTANIE O OlEd tv:
" A kto pisał o padaniu pixeli po pół roku ?
Właściciel ?
Przecież nikt z forumowiczów nie ma TV OLED.

Tworzenie mitów negatywnych trwa.
Np. o żółtych obrzeżach matryc.
To taka kara za innowacyjność LG od konkurencji."

PYTAM POWAŻNIE !
Kto to taki i z jakiego źródła kopiuje i pisze o padających pikselach OLED TV !

Na poważnym forum KIKI też taki DYM o OLED LG !?
 

bluray

Banned
ponawiam PYTANIE O OlEd tv:
" A kto pisał o padaniu pixeli po pół roku ?
Właściciel ?
Przecież nikt z forumowiczów nie ma TV OLED.

Tworzenie mitów negatywnych trwa.
Np. o żółtych obrzeżach matryc.
To taka kara za innowacyjność LG od konkurencji."

PYTAM POWAŻNIE !
Kto to taki i z jakiego źródła kopiuje i pisze o padających pikselach OLED TV !

Na poważnym forum KIKI też taki DYM o OLED LG !?


Mity o WRGB OLED powstaja w obronie LCD. Niech trwa LCD.
 
Do góry