Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

domi007

New member
marecky81 napisał:
a ja wam powiem jedno, stalem wczoraj 3,5 godziny w media we wroclawiu i sie OPLACALO!!! :D

A ja jakąś godzine temu byłem przypadkiem w MM w Krakowie i gość mi powiedział że mają już wszystko oprócz przeszkolenia ale być może jeszcze dziś po południu puszczą piwrwsze sztuki. Pewnym terminem jest poniedziałek...
 

marecky81

New member
domi007 napisał:
Kanał Discovery HD rusza od poniedziałku....

wiem ale ktos tu,albo na innym forum jakies zdjecia zamieszczal i sciemnial 11 ze ma nboxa i juz sobie oglada. BTW: antena sprawia wrazenie bardzo delikatnej. Duzo plastiku. Ale bardzo ladnie wyglada :)Sasiad sie smial ze przy takiej antenie to trzeba siedziec i pilnowac, bo szybko nog dostanie :)
 

M@rtinez

New member
RaAaF napisał:
Mam nadzieje że ominą Pana wszystkie kłopoty i nerwy:x związane z telewizją "n" i nie będzie Pana to nadal tak straszliwie dręczyć.
Sam sceptycznie patrzę na sposoby uruchamiania tego medium ale mam nadzieję że w bulach urodzi się geniusz :cool:

Całkowicie zgadzam się z kolegą, sam ostrożnie podchodzę do oferty ale czasem coś dobrego rodzi sie w bulach. Do tego żyjemy w chrym, grrrr słowa !! ( xroma ) kraju gdzie ciężko coś przepchnąć ... dajmy szansę ... początki C+ też były różne mi wymienali dwa razy kartę jako błędnie wydaną ?!?.
 

domi007

New member
Szkoda tylko że nie można tego na razie w żadnym sklepie na żywo oglądnąć...przynajmniej nie w Krakowie. Dam sobie na wstrzymanie i poczekam aż bedzie troche więcej opinii...może pod koniec przyszłego tygodnia kupie. Dzieki za info marecky81. Jak bede miał jeszcze jakieś kwestie to sie odezwe do Ciebie. Pozdro...
 

hernu

New member
Wuwo napisał:
Pieniędzy na marketing nie żałuje także Grupa ITI. Jak udało nam się dowiedzieć nieoficjalnie, kampania reklamowa N pochłonęła już co najmniej 5 mln zł.


Nie do wiary, przecież gdybym nie czytał tego forum, to z reklamy w tv (piłeczki) nie wiedział bym nic a nic..., a moja ciekawość na pewno nie zostałaby włączona. Na co poszło w takim razie te 5 mln zł i kto nie interesujący się HD wie, o co chodzi w tej kampanii reklamowej ?
 

valdi

New member
Do marecky81
Jesli mozesz zdradzic gdzie kupiłeś bo ja w krakowie nigdzie nie mogę
W Media Markt "nie idioci" nie mogą sobie poradzić z systemem chociaż podobno mają full sprzetu
 

lukas63

New member
Piotrek_PP masz racje - sprytne posunięcie - ciekawe czy czytający umowę w ogóle więdzą w czym jest różnica między ukrytą wadą fizyczną a innym zepsuciem - ogólnie niby wynajęcie tunera jest tanie, ale jak tuner się się zepsuje i będzie to wynikało przykładowo z wieloletniego użytkowania to klient zabuli za naprawe - a co z kosztami amortyzacji - dlaczego kara ma wynosić 2000 zł teraz a za 2 lata tyle samo - przecież taki tuner będzie miał oczywiście mniejszą wartość .. ??????

Teraz wstrzymam się z zakupem N - nie ma co - jak na razie uboga oferta jak i brak organizacji ze strony iti
 

chocio

New member
jacek12345 napisał:
W ten sposób w segmencie HD dołącza ostatnie brakujące ogniwo "sygnal HD", jeszcze pół roku temu gdy kupowałem plazmę nikt nie liczył że szybko pojawi się u nas platforma HDTV. A czytając tutaj że w niemczech są 3 kanały HD, to pomyślałem że u nas pewnie za 10 lat dopiero.

No nieee.... bez przesady... mniej więcej o tej samej porze ubiegłego roku pojawiały się już informacje, że sygnał HD planuje w 2006 roku nadawać TVP, nie jestem pewien, ale chodziło chyba o sygnał naziemny. Zatem sam fakt HDTV nie powinien być dla nikogo niespodzianką, co najwyżej osoba Nadawcy :cool: .
 

clint

New member
Piotrek_PP napisał:
W regulaminie świadczenia usług Platformy "n" (Rozdział 8, punkt 3) czytamy:

"ITI Neovision dokonuje wymiany lub naprawy Dekodera, Karty Dekodującej lub udostępnionego Zestawu antenowego:
a) nieodpłatnie - w wypadku ujawnienia się w trakcie użytkowania ukrytych wad technicznych Dekodera, Karty dekodującej lub Zestawu antenowego, o ile wynikały one z wad istniejących w chwili wydania
b) odpłatnie - w przypadku uszkodzeń innych niż powyższe ukryte wady techniczne w szczególności.... itd."

Powyższe oznacza, że dekoder ITI Neovision oraz reszta zestawu nie będą defacto objęte żadną opieką gwarancyjną. Pojęcie wady ukrytej jest bowiem czymś zasadniczo innym od uszkodzenia powstałego nie z winy użytkownika.
Nawet jeżeli istnieją do tego podstawy udowodnienie, że stwierdzone uszkodzenie jest następstwem pośrednim bądź bezpośrednim wady ukrytej jest zazwyczaj niezwykle trudne i wymaga płatnej opinii rzeczoznawcy.
Miejcie to proszę na uwadze.
Co masz na myśli? Wg mnie usterka powstała nie z mojej winy bedzie naprawiana bezpłatnie przez cały czas trwania umowy ponieważ powstaje ona w wyniku ujawnienia się wady technicznej.
 

adamo_

New member
Bez reklam
A co z anteną? przecież też jest narażona na uszkodzenie i to większe bo jest za oknem. W umowie jest to ujęte jako że za antene też mozna płacić karę!!. Czy zatem można kupić swoją antene? jeśli tak to jaki konwerter do tego ? Chciałbym mieć antene na własnosć i olać tą co daje ITI. Co polecacie?
 

autorus

New member
Juz mam, czekalem od ok 10.30 Teraz jade do domu. Za ok 2h powiem czy jestem zadowolony i czy warto. Saturn Janki, niestety strasznie wolno dziala system
 

chocio

New member
lexoduspk napisał:
Czy jeśli podłącze telewizor do dekodera poprzez złącze HDMI lub Component, a nagrywarkę do telewizora poprzez złącze EURO i ustawię sygnał wejściowy na EURO (czyli teoretycznie na nagrywarce powinien się pojawić ten sam obraz co na telewizorze), to czy zostanie on poprawnie wyświetlony (zakładając że obraz na telewizorze będzie w rozdzielczości HD) ?

To trzeba zweryfikować. Na zdrowy rozum, i zgodnie z instrukcją obsługi, na wybrane złącze EURO może być wysłany każdy aktualnie oglądany sygnał (po odpowiednim setupie). Ale czy to zadziała - można się przekonać tylko podłączając rzeczywisty sygnał HD. Nie próbowałem jeszcze, może ktoś z Was ma dostęp do tego sygnału i nie czekając na poniedziałek może sprawdzić?

A już z HDCP to zupełnie nic nie wiadomo. Jeśli n będzie kodowała tym programy, to raczej kiszka. :confused:
 

marecky81

New member
autorus napisał:
niestety strasznie wolno dziala system
dokladnie, wczoraj jak kupowalem w media wroclaw, bylem 4 w kolejce. 1 osoba obsluzona po 1,5 godziny, potem godzina a potem 15 min, ja momentalnie ale to chyba dlatego ze bylo juz pozno i pewnie wiekszosc punktow juz nie sprzedawalo nboxow.
 

darien

New member
Arsenal, opisz więc fachowym okiem co widzisz i na jakim TV. A do tego napisz, czy dowiedziałeś się czegoś o zamówieniu instalatora (??)- Ty zapewne masz maszt anten, jak nie przymierzając w szkole wywiadu w Kiejkutach;) , ale ja mam jedynie antenę radiową w samochodzie i interesuje mnie ta sprawa.
 
Ostatnia edycja:

bio_hazard

New member
Ustawienia > Różne > Przyjaciele / Lista ignorowanych :cool:

Zaprawde powiadam wam - nie karmmy trolla :p

"rodzi sie w bulach" - a nie w bólach??? :wink:

Wracajac do tematu - ja "na szczescie" jeszcze nie mam sprzetu do ogladania HD (niestety inne wydatki w tym momencie) wiec nie jestem az tak napalony na n-ke... poczekamy - zobaczymy, byc moze pod koniec pazdziernika zakupie zestaw do odbioru n-ki, bo w tej chwili mam tvn i polsat (no i 3-ke i puls) z gwozdzia (wsadzonego na koncu kabla antenowego :p) - ale dlugo juz tak nie wytrzymam :)
Jednakze nie ma co pluc na ITI - bo za duzo kooperantow i dostawcow, i kij wie kto jeszcze moglo dac ciala (i dalo) wiec stad wynika opoznienie - co i tak jest normalne w ty kraju, wiec naprawde nie wiem o co takie halo niektorzy robia ;)
 

chocio

New member
hernu napisał:
Nie do wiary, przecież gdybym nie czytał tego forum, to z reklamy w tv (piłeczki) nie wiedział bym nic a nic..., a moja ciekawość na pewno nie zostałaby włączona. Na co poszło w takim razie te 5 mln zł i kto nie interesujący się HD wie, o co chodzi w tej kampanii reklamowej ?

Chodzi o to, żeby publika poznała nową markę. A jak już przetestują na nas, HD-Maniakach, wszystkie potencjalne problemy i zgromadzą wystarczającą ilość sprzętu - ruszą z właściwą reklamą.

arsenal napisał:
nSport i LuxeHD dają radę

Arsenal, co to znaczy? Nie trzymaj nas w takim napięciu!!!
 
Ostatnia edycja:

Smartek

New member
Troche zejde z tematu - te tylko projekcyjne zawsze maja taka jakby poswiate i obraz zdaje sie byc 'mleczny'?
Pytam, bo widzialem na zywo moze ze 3 razy i tez tylko przez chwile i widze u Ciebie na zdjeciu.

Co do nboksa - widze, ze juz dostepnosc wieksza i lepsza skoro dzisiaj kilka osob je dostalo? :)
 
Do góry