WD TV HD Media Player

mwerd

New member
Było wspomniane wielokrotnie na temat zmiany ścieżki dts na ac3 ale w mkv, mi chodzi o same pliki audio z rozszerzeniem dts. WD ich po prostu nie widzi. Czytałem cały wątek ale nie przypominam sobie aby była odpowiedź na tego typu problem.
 

klaus71

New member
Bez reklam
a czy dzwięk dd5.1 i dts jest wyprowadzony na złączu hdmi ?
tzn. jakby telewizor miał dekoder dd/dts to mógłby odtworzyć taki dzwięk z hdmi?
 

klaus71

New member
Bez reklam
chodzi mi o to że jak wyjdzie DTS/DD5.1 po hdmi do telewizora to z telewizora potencjalnie optykiem mogę to wyprowadzić do amplitunera.

ale sprawdziłem i mój tv chyba nie da rady tego przerzucić na optyk - szkoda.
downmix'a też nie robi.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
klaus71 napisał:
chodzi mi o to że jak wyjdzie DTS/DD5.1 po hdmi do telewizora to z telewizora potencjalnie optykiem mogę to wyprowadzić do amplitunera.

ale sprawdziłem i mój tv chyba nie da rady tego przerzucić na optyk - szkoda.
downmix'a też nie robi.
W takim przypadku i tak nie ma mowy o dekoderze DTS.
Nigdy nie spotkałem się z taką konfiguracją żeby działała, takie podłączenie to podstawowy błąd osób podłączających.

Pozdrawiam,
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Przy podłączeniu optykiem bezpośrednio do amplitunera zdekodowanie DTS jest możliwe. Swoją drogą ciekawe, czy Western Digital dotrzyma słowa i umożliwi downmix DTS do analogu? Rozwiązałoby to problem wielu osób nie posiadających amplitunera.

ArtS :)
 

kkasperc

New member
klaus71 napisał:
chodzi mi o to że jak wyjdzie DTS/DD5.1 po hdmi do telewizora to z telewizora potencjalnie optykiem mogę to wyprowadzić do amplitunera.

ale sprawdziłem i mój tv chyba nie da rady tego przerzucić na optyk - szkoda.
downmix'a też nie robi.
Nie mam kina domowego, nie sprawdzałem, ale rozwiązanie przesyłania dźwięku przez telewizor jest o tyle wskazane, że niektóre telewizory potrafią automatycznie opóźnić i dostosować czas opóźnienia wysyłania dźwięku do kina domowego o czas potrzebny na obrabianie sygnału video.
 

dario_2

New member
Niski poziom dźwięku z wyjść RCA

Witam,

Od niedawna posiadam WD TV, sądziłem że wystarczy podłączenie do wzmacniacza stereo z wyjśc analogowych RCA, jednak w takim połączeniu WD gra znacznie ciszej niż standardowy odtwarzacz dvd, praktycznie musze wzmacniacz rozkręcac na full, czy problem dotyczy tylko mojego egzemplarza, czy ogólnie tak jest we wszystkich tych odtwarzaczach.
Z góry dziekuję za odpowiedź
 

GIZIU

New member
Witam wszystkich, wczoraj kupiłem WD'ka i mam problem. Na seryjnym sofcie (1.02.07) ani po kilku upgrade'ach (1.02.10 prerelease i nieoficjalny norbiego) nie mam polskich ogonków :( Bardzo proszę o info który soft mam zainstalować (obojętne czy z obsługą srt czy txt) który na 100% obsługuje polskie ogonki. Z góry ogromne dzięki.
 

BONOVOX

New member
GIZIU napisał:
Witam wszystkich, wczoraj kupiłem WD'ka i mam problem. Na seryjnym sofcie (1.02.07) ani po kilku upgrade'ach (1.02.10 prerelease i nieoficjalny norbiego) nie mam polskich ogonków :( Bardzo proszę o info który soft mam zainstalować (obojętne czy z obsługą srt czy txt) który na 100% obsługuje polskie ogonki. Z góry ogromne dzięki.

Update firmware robimy normalnie, po zakończeniu aktualizacji ustawiamy polskie znaki na Central Europe (Windows-1250) w Settings → System → Additional encoding support oraz wybieramy język polski w Settings → System → Language → Polski.
Ja osobiście posiadam Firmware WDTV 1.02.10
 

rydzyn

New member
Witam.Czy ktoś spodkał się z takim problemem,mam koncert mkv/4.37GB i gdy chcę go przewinąć wyskakuje informacja:The file you ar playing doesn't support seek to a position.Co jest grane?
 

silvel2

New member
Posiadam dosyć mocnego laptopa z HDMI podłączonego do amplitunera, radzi sobie z każdym formatem. Zastanawiam się nad zakupem WD.
Jest sens? Czy odczuję różnice w jakości MKV?
 

actchris

New member
Jakość będzie ta sama , jedynie wygoda jak dla mnie jest lepsza posiadając WDTV. Laptop jest do pracy, grania, serfowania nie wyobrażam sobie oglądania filmu i siedzenia w necie a dzięki WDTV mogę to robić w tym samym czasie.
 
Do góry