Ue46c6500

Martinii

Member
Witam,

* Szykuje sie do zakupu telewizora i mysle, ze bedzie to wlasnie SAMSUNG UE46C6500. Jednak podpowiedzcie mi czym on sie rozni od wersji 6000? Jestem na stronie Samsunga, mam porownanie modelu C6000 i C6500 i jakos nie moge znalezc widocznej rocznicy...
 
Ostatnia edycja:

lennar

New member
Witajcie, wlasnie czekam na odbior UE46C6500. zdziwilem sie ze nie ma nawet jednego filmiku na youtube o nim ;/ JAk wrazenie Ci ktorzy juz maja?
 

ScArRr

New member
Hey Miki .
Czy mogę mieć prośbę abyś podał parametry ustawień obrazu.
Bawię się i bawię i ciągle mi coś nie pasuje przy HD troszkę jakby brak mi ostrości.
Jeśli ktoś ma również jakieś swoje "najlepsze" ustawienia to bardzo proszę o podzielenie się nimi :)

Pozdrawiam
Sławek
 

KSylwek

New member
a no wlasnie czy komus udalo sie odblokowanie pvr na ue c6500?? mi niestety nie. nie ma dostepu do funkcji hotelowej tak jak to ma miejsce w tv le.

co do pytania o sam sprzet posiadam ue46c6510 i powiem ze jak dla mnie rewelacja. obraz super. bardzo dobrze wyswietla divxy. dlna super. net tez fajnie smigaa chodziaz np. aplikacja yt nie ma obrazu w wersji hd.


moze ktos ma dojscie do serwisu i moglby spawdzic czy da sie bezpiecznie zmienic w menu serwisowym typ matrycy.

p.s. pan na ifnor s-ga powiedzial ze do tych tv sa rozne softy w zaleznosci od przeznaczenia np. dla hoteli
 

jumbo2008

New member
Koledzy u was też jest taki clouding, białe plamy szczególnie widać to wieczorem , moja żona nawet na to nie zwraca uwagi bo nic nie mówi a mnie to strasznie denerwuje samsung 46 c6500 pozdr.
 

deywies

New member
Bez reklam
clouding normalka, nie widziałem TV bez niego jeszcze :p.

Ja mam odblokowany pvr w 6500, chodzi elegancko, pomimo ze bezużyteczny gadzet :p
Ale wiem, fajnie miec
 

deywies

New member
Bez reklam
to jest funkcja która nagrywa to co oglądasz, tak więc możesz zatrzymać obraz cofnąć o ileś tam minut i takie tam. Przydatne jak chcesz oglądać bez reklam, albo przy golach na meczu :p

Odblokowuje się to razem z pvr
 

KSylwek

New member
to jest funkcja która nagrywa to co oglądasz, tak więc możesz zatrzymać obraz cofnąć o ileś tam minut i takie tam. Przydatne jak chcesz oglądać bez reklam, albo przy golach na meczu :p

Odblokowuje się to razem z pvr


mistrzu a powiedz jak odblokowales pvr...
ja u siebie nie moge lub nie wiem jak :)
 

ScArRr

New member
Wreszcie go mam :)

55 cali wygląda imponująco:eek:k:
Jestem mile zaskoczony jakością obrazu SD ( cyfra+ ) .
W porównaniu do mojego starego LCD Sharp-a to wygląda to mniej więcej jakby ludziska z TV chcieli mi wejść do pokoju :D
Obraz HD też Super .
Dzwięku nie testuje bo już myka na kinie domowym.
Teraz rozpocznie się walka aby wybrać najlepsze ustawienia.
Jeśli ktoś już takie posiada to bardzo proszę o podpowiedzi ;-)

Pozdrawiam
Sławek
 
Do góry