ue40EH5300 - jaki adapter WiFi

FELIX90

New member
Witam.
Kupiłem ue40EH5300, póki co jest fajnie, ale do szczęścia brakuje mi modułu WiFi. Samsungowy kosztuje 200 złotych, co jest sporym przegięciem. Czy są jakieś tanie adaptery WiFi współpracujące z tym modelem? Który warto wypróbować?
 

ciampek

New member
Dołączam się do pytania, oraz posiadam własne zapytanie, czy przy podłączeniu tv przez router połączenie dlna z komórka będzie działać prawidłowo?
 

kormoranmen

New member
Witam

Dołączam się do pytania, oraz posiadam własne zapytanie, czy przy podłączeniu tv przez router połączenie dlna z komórka będzie działać prawidłowo?

telewizor jak w temacie podpięty do routera wifi kablem, telefon Sony Ericsson Xperia Neo V, bezproblemowo mogę oglądać zdjęcia i filmy na telewizorze. Co do adaptera WiFi nie wypowiem się gdyż takowego nie posiadam.

Pozdrawiam
 

pozycz1

New member
Temat wałkowany od dawna, ale oczywiście nikt nie poszuka. Najłatwiej jest zakładać nowe wątki i zaśmiecając forum, pytać ciągle o to samo. Wystarczy w googla wpisać, nie trzeba dużo kombinować. Ogarnijcie się dzieciaki.

Temat wałkowany od dawna, ale logiczne odpowiedzi na pytania zawarte w pierwszych postach nie ma. To raz natomiast 2 to ze podales co zamiast WIFI WIS09abgn natomias we wspomniany wyżej modelu występuje WIFI WIS12ABGNX, a to nie koniecznie to samo. A jeśli nadal twierdzisz ze wystarczy w google wpisać i nie trzeba dużo kombinować to znajdź mi jasna odpowiedz ze moge kupic to i to i będzie to działało w 100%. Serdecznie ci za to podziękuje, a jeśli nic takiego nie znajdziesz na szybkości to.

OGARNIJ SIĘ DZIECIAKU, a nie będziesz ogarniał innych nie mając nic do powiedzenia.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Kup lepiej oryginał (wis 12), teraz jest a za chwilę może zniknąć ze sklepów. We wcześniejszych samsungach czasami pasowały zamienniki, ale po zmianie softu już nie i wydatek był większy.

A gdyby wszystkie na wszystkie pytania padły już odpowiedzi, to forum by musiało przestać istnieć.
 

kuba78

New member
Panowie, święta się zbliżają, a tu każdy na każdego warczy. :)

Mi tez się oberwało, za poglądy.
 
Ostatnia edycja:

pozycz1

New member
Nie zajrzałeś pewnie nawet do tych wątków, musiał Ci ktoś wprost napisać, głąbie. Niech każdy będzie taki przemądrzały jak Ty i zakłada nowe wątki. Ciekawe jak takie forum będzie wyglądało?


Jasne ze nie każdy, ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie wyzywam nikogo od dzieciaków, głąbów itp. itd. Poza tym oczywiście, że przeczytałem wątki o podłączaniu tv pod internet, ale nigdzie, nikt nie ustosunkował się dokładnie do tego modelu wiec ( i tu Cię zadziwię ) podłączyłem się pod istniejący juz wątek, by dopytać dla pewności. Tak właśnie to nie ja byłem autorem wątku. Szkoda że nie byłem na tyle przemądrzały by założyć nowy watek, a podłaczyłem sie pod istniejący.


A skoro wątek jest o TV samsung i internecie w nim to powiem tyle. Tymczasowo puszczona skrętka z router do TV smart zaktualizowany działa pięknie Mami zadowolona, może teraz ogladac przeoczone odcinki seriali, Tatulek polubil VOD, gry typu pasjans i przeglądanie wiadomości na TV. Podłączona klawiatura firmy logitech MK120 działa z TV prawidłowo. Jak narazie same superlatywy, gdy podłącze wszystko bezprzewodowo na pewno zdam relacje, czy działa, jak działa i na jakim sprzęcie.

PS. Dawno dawno temu, jak nie było jeszcze pieknie zdobionych graficznie forum ludzie inaczej podchodzili do innych ludzi nie było zbędnych spin itp.


PS2. aaaaaa wiem chyba czemu: zioło było legalne. Pozdrawiam aleksandra ;)
 
Do góry