Uchwyt do TX-P50X10

bobfet

New member
Kupowales tv w tym sklepie? bo czytalem kilka opinii takich srednich na temat tego sklepu
Ależ oczywiście, praktycznie 80% sprzętu RTV i AGD kupione u nich. Kontakt rewelacyjny, możliwość zakupu z wniesieniem przez kuriera - same pozytywy. Obydwie plazmy przyjechały tak jak powinny: nowe, dobrze zapakowane, pionowo postawione i z zerowym przebiegiem. Polecam ten sklep praktycznie dostawa w 24 godziny. Jak zapomniałem potwierdzić zakup przed świętami sami do mnie zadzwonili czy chcę sprzęt.
Pozdrawiam
 

broda1725

New member
Bez reklam
Ja też polecam ten sklepik też tam kupowałem większość sprzętu agd-rtv w domu.
Co do uchwytu ten co kolega polecił wyżej jest ok ale według mnie mozna kupic taniej a taki sam ja kupiłem firmy DMP uchwyt identyczny jak tan Arkas a tańszy o wiele tu masz linka do sprzedawcy na allegro http://www.allegro.pl/item867574049_uchwyt_wieszak_plazma_lcd_30_63_tuv_ce_iso_favat.html
Mam ten i szczeże polecam, widziałem Arkas ten model w MM i ten co mam jest z identycznej blachy moge nawet powiedzieć że jest lepszy bo nie jest na plastikowych kołkach łączony prowadnice tylko na metalowych.
 

bobfet

New member
Ja też polecam ten sklepik też tam kupowałem większość sprzętu agd-rtv w domu.
Co do uchwytu ten co kolega polecił wyżej jest ok ale według mnie mozna kupic taniej a taki sam ja kupiłem firmy DMP uchwyt identyczny jak tan Arkas a tańszy o wiele tu masz linka do sprzedawcy na allegro http://www.allegro.pl/item867574049_uchwyt_wieszak_plazma_lcd_30_63_tuv_ce_iso_favat.html
Mam ten i szczeże polecam, widziałem Arkas ten model w MM i ten co mam jest z identycznej blachy moge nawet powiedzieć że jest lepszy bo nie jest na plastikowych kołkach łączony prowadnice tylko na metalowych.

Jak to ktoś kiedyś pięknie powiedział "Praca uszlachetnia, a lenistwo uszczęśliwia" - więc poszedłem po najmniejszej linii oporu i kupiłem wszystko w jednym sklepie niestety niekoniecznie taniej ;). A kolega broda1725 ma rację ten uchwyt jest taki sam.
 

sssivy

New member
Jak to ktoś kiedyś pięknie powiedział "Praca uszlachetnia, a lenistwo uszczęśliwia" - więc poszedłem po najmniejszej linii oporu i kupiłem wszystko w jednym sklepie niestety niekoniecznie taniej ;). A kolega broda1725 ma rację ten uchwyt jest taki sam.
:) właśnie go zamówiłem:) - dzieki Panowie za pomoc:)
 
Do góry