Twoja pierwsza gra na PS3?

Masta_J

Active member
Bez reklam
Chciałem Was pociągnąć za język troszkę ;)

Jaka była Wasza pierwsza gra na PS3? Jakie były wrażenia podczas grania?

Ja konsolę kupiłem z Heavenly Sword.
Była to moja pierwsza w życiu konsola więc nie muszę mówić jakie wrażenie wywarł na mnie ten zestaw w połączeniu jeszcze do tego z 50" ekranem :)

Przechodziłem HS dosłownie z nosem w ekranie - 1,5 metra od 50" zabijało :eek:k:

Liczę na Wasze wypowiedzi :)

Pozdrawiam,
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Gran Turismo 5 Prologue - bardzo fajna gra, choć nie jest moją ulubioną ścigałką. Brak zniszczeń, dziwny model jazdy oraz prymitywny tuning zaniżają ocenę względem tej gry. Menu i muzyka zasługuje na pochwałę.
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Ratchet and Clank: TOD na 50" plaźmie. Grało się przyjemnie, ale szału nie było - no i trzeba było przestawić sterowania w krytycznych momentach z wychyłowego na gałkę, bo reakcja na ruchy była zbyt wolna i mało intuicyjna... W międzyczasie musiałem jeszcze pilnować miniaturkę, która nauczyła się pełzać po dywanie i łapać za wszystko w jej zasięgu (pad jej się spodobał, w zamian dostała klawiaturę do poślinienia)...
 

macek

New member
Bez reklam
Czarnule zakupilem w dniu premiery z zalaczeniem trzech gier jak pamietam byly to Virtua Tennis,Frmula One,i cos jeszcze.,byla jazda,do dzisiaj gier sie uzbieralo ponad 40.
 

Mefju

New member
Moją pierwszą grą na ps3 był Uncharted :cool: byłem na prawdę w szoku z powodu grafiki :p pierwszy raz grałem wtedy na ps3 podłączonym do tv w podpisie , było nieźle 8)
 

rembick

Member
Moje 2 pierwsze gry (bo w zestawie z PS3 60GB były dwie) to Ressistance: Fall Of Men i Motorstorm. Pierwsze na prawdę przypadła mi do gustu.. Motorstorm trochę mniej... lubię wyścigi ale to nie było jednak to...
 

Bambolo82

Banned
Motorstorm jest trudny, ale daje dużo satysfakcji jak się uda nauczyć jeździć bezbłędnie po tych strasznych wertepach i rozpadlinach.

To byla moja pierwsza gra na PS3.
 

mietek099

New member
Następcę mojej Czarnuli kupiłem całkiem niedawno ze znanym już wszystkim zestawem: Uncharted: Drake's Fortune, Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction, Medal of Honor: Airborne, Fight Night Round 3 + Metal Gear Solid 4. Największe wrażenie zrobił na mnie Uncharted i Ratchet & Clank ze względu na swoją grafikę. Uncharted widziałem już wcześniej na 50" więc wrażenie było minimalnie mniejsze od tego przy Ratchet'cie. Natomiast Metal Gear Solid 4 to już inna bajka... To jest dopiero sztuka, więc można by o niej pisać osobny rozdział:eek:k:.
 

dienekes' shade

New member
Moja (teoretycznie) pierwszą grą było (nie śmiejcie się) NFS: Prostreet. Zapowiadał się przełom w upadającej, czy wręcz upadłej, serii, a moja narzeczona lubiła czasami pograć w Underground' a, więc zakup tego tytułu był wynikiem kompromisu :p Wtedy miałem konsolę, ale wciąż oczekiwałem cieklaka, więc grałem chwilę na prastarym 14 calowym (tak! :D) telewizorku :rolleyes:

Heh, efekt po przejściu na 42 cale nie był powalający - NFS jest najzwyczajniej paskudny graficznie :p

Później było już tylko lepiej: Heavenly Sword, Uncharted i masa innych tytułów.

Co się tyczy mojej pierwszej gry na ps3 (nie tyle posiadanej, co testowanej) to był to Assasins' Creed na 52 calach. Kurcze, wrażenie niesamowite :krol:
 
Ostatnia edycja:

matiashek

New member
Moja pierwszą grą zakupioną na ps3 był MGS4 ale pierwsza gra w którą grałem na ps3 był Motorstorm pozyczony od kumpla.Wrażenia były nie do opisania PS3 + tv 40" coś wspaniałego
 

Carty

New member
Ja kupiłem starterpacka z Motorstormem i Resistance, więc siłą rzeczy pierwszą grą na chlebaku był MS. Ale za to drugą był nie Resistance, a poczciwy God of War z PS2 :twisted: Resistance nawet nie rozpakowałem z folii, demo nie przypadło mi do gustu.
Ale teraz tak z perspektywy czasu to widzę, że musiałem mieć niezłego świra, bo kupiłem PS3 sobie pod zeszłoroczną choinkę i przez ponad 4 miesiące męczyłem się z nią na CRT 29" :mrgreen:
Tak więc pierwsze rozdziawienie ust miałem na MS (nawet na CRT robił wrażenie), ale już drugi i trzeci tytuł jaki zawitał w chlebaku to Gow i GoW2 (kto nie grał niech naprawdę żałuje). Do tego dema z PSN i dopiero po zakupie LCD prawdziwy szok - Uncharted i Heavenly Sword. Do tej pory nie mam serca ich sprzedać, są po prostu piękne :D
 

blackholesun

New member
Pierwsza gra na chlebak to GTA4, w zestawie z PS3. Choć konsola to prezent dla synka, GTA4 był argumentem, dzięki któremu nie wahałem się dokonać zakupu :)
Pierwsze wrażenia były takie sobie. Grafika postaci taka dziwna (nigdy nie grałem w żadną część GTA), wszystko jakieś takie inne.
W międzyczasie przeszedłem kilka razy Resistance, Drake'a, Burnouta. Szczególnie rozczarował mnie Drake - 3 wieczory i po krzyku.
Natomiast w GTA4 gram cały czas, spokojnie, i jeszcze gry nie ukończyłem. Daje mi kupę radości, klimat tak mnie połknął, że czasami wieczorem odpalam grę tylko po to, by pojeździć po Liberty City :-D Ta gra ciągle mnie czymś zaskakuje - przyzwyczajony, że to ja zwykle wyciągam kogoś za frak z fury, ostatnio nieźle mi szczęka opadła, gdy jakiś ciołek wyciągnął mnie z Infernusa... nie muszę Wam chyba mówić, jak to się dla niego skończyło... :D
 

marcinoko

New member
W moim przypadku były to Uncharted: Drake's Fortune oraz Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction w pakiecie z PS3 80GB, narazie pykam na 32" CRT, ale już nie długo:grin:.
Co do przesiadki z ps2 to uncharted zrobiło na mnie pozytywne wrazenie.
Teraz odliczam dni do nowego NFS: undercover i oczywiście kolejnej z serii o przygodach pani archeolog:D TR: underworld.

Pozdrawiam
 

Mefju

New member
Widzę że kilku osobom Uncharted się podobał , mam miłą wiadomość : wychodzi 2 część Uncharteda (nazwy nie pamiętam) i wychodzi również film ;) Ja nie mogę się doczekać bo Uncharted bardzo bardzo mi się podobał :D
 

dienekes' shade

New member
Uncharted jest niesamowity. To, IMO, jedna z najlepszych gier w jakie grałem.

Co do najnowszej odsłony Tomb Raidera, to osobiście radziłbym się wstrzymać z zakupem. Nie dość, że gra wygląda cokolwiek słabo (zwłaszcza w porównaniu do starszego o rok UDFa), to jeszcze developerzy wyraźnie faworyzyują x boxa - posiadacze 360tki już od paru dni mają demo (my nie:rolleyes: i póki co, nawet się o tym nie mówi...), co więcej, wersja na konsolę MS dostanie na wyłączność DLC, który doda solidne 6 godzin gameplay' u.

Gdybym miał x boxa, kupiłbym TR właśnie na tę platformę (jestem fanem serii od pierwszej części), a że mam tylko ps3, bojkotuję cholerstwo i nie kupuję tego wcale :twisted:.
 

Mefju

New member
Nie , to nie ;) Odpuszczę sobie tą grę :p Jak na razie to nie śpię przez Motor Storma 2 ,FC 2 , LBP !! i nowego Naruto bo jestem fanem tego anime :D
 

marcinoko

New member
Powiem tak, dla TR, gta i nfs kupiłem PS2, i tymi samymi gierkami sugerowałem sie kupując PS3. Co do zakupu TR i NFS to napewno dołącze je do gierek nie na sprzedarz. Ostatnio przeszedłem silent hill homecoming i mimo iż nie ma wspaniałej grafiki gre moge polecić, bo wtej grze liczy sie klimacik:D .

Pozdrawiam
 

Sebolex18

New member
Ja kupilem konsolke z Assassins creed i nie zaluje tego wyboru bo naprawde powalila mnie ta gra choc musze przyznac ze gdybym kupowal konsole teraz pewnie wybralbym Metala 4 bo to dopiero byla zajebista przygoda :D zaluje jedynie ze nie gralem nigdy w zadna inna czesc ale to i tak nie przeszkodzilo mi w delektowaniu sie tym arcydzielem choc pewnie zapaleni wyznawcy metala zapewne powiedza ze naprawde duzo stracilem ale co zrobic takie czasy i teraz jak mialbym pograc w metala 1 albo 2 to pewnie nie dalbym rady bo jednak walory wizualne sa dosc wazne na chwile obecna :D
 
Do góry