Twoja pierwsza gra na PS3?

reyq

New member
Moją pierwszą grą był Motorstorm - rewelacja przy sterowaniu wychyleniami pada, obrazem z projektora i widokiem z nad maski samochodu;) Później przyszła kolej na Ratchet'a TOD i Resistance FOM. Czwartym tytułem był Heavenly Sword - dla mnie najlepsza gra w jaką grałem. Wcześciej widziałem demo ale tylko mnie zniechęciło, pełna wersja gry była miłym zaskoczeniem. Później jeszcze zwiedzałem świat GTA IV, Uncharted DF (przyjemnie się gra ale to nie Nariko) i Assassin's Creed (świetny).
 

mataman

New member
Bez reklam
reyq napisał:
Moją pierwszą grą był Motorstorm - rewelacja przy sterowaniu wychyleniami pada, obrazem z projektora i widokiem z nad maski samochodu;)


Jaja sobie robisz ? zupełnie się to nie sprawdzało w tej grze, która tak apropo tez była moją pierwszą na PS3
 

reyq

New member
mataman napisał:
Jaja sobie robisz ? zupełnie się to nie sprawdzało w tej grze, która tak apropo tez była moją pierwszą na PS3

Zależy kto co lubi. Jedni wolą machać analogowymi joy'ami inni całym padem, jedni nie potrafią jechać patrząc na trasę z nad maski i muszą widzieć cały samochód. Trafiają się też tacy, którym lepiej steruje się padem niż kierownicą i na odwrót, są zwolennicy kierownic. To co dobre dla Ciebie niekoniecznie jest dobre dla innych:) Dla mnie akurat wychyły pada + widok z nad maski to idealne rozwiązanie.

reyq
 
Do góry